• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Wild West loterii

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser13431

Guest
A kdy budou výsledky.V průběhu příštího týdne nebo dřív?
 

DeletedUser11511

Guest
Už by mohli být, je to už dost dlouho co tato loterie byla vyhlášena.
 

DeletedUser

Guest
No přeposlání na jiný svět nepovažuji za dobré. Proč přelévat peníze mezi světy?

Dále vylosování podle náhodného generátoru je fajn, ale dané video má stejnou vypovídající hodnotu, jako jenom napsané číslo. Nikde nevidím garanci, že bylo vylosované opravdu náhodně. Volil bych třeba jedno video naráz postupně pro všechny světy + slovní komentář. To by nezpůsobovalo pochybnosti, že jste někomu mohli jít na ruku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Dále vylosování podle náhodného generátoru je fajn, ale dané video má stejnou vypovídající hodnotu, jako jenom napsané číslo. Nikde nevidím garanci, že bylo vylosované opravdu náhodně. Volil bych třeba jedno video naráz postupně pro všechny světy + slovní komentář. To by nezpůsobovalo pochybnosti, že jste někomu mohli jít na ruku.

Pokud nás zde veřejně očerňuješ, že jsme někomu napomohli k vítězství, žádám tě o rovněž veřejnou omluvu, neboť já ani Wicháhpi neudržujeme bližší kontakty s účastníky akce!
 

DeletedUser

Guest
Pokud nás zde veřejně očerňuješ, že jsme někomu napomohli k vítězství, žádám tě o rovněž veřejnou omluvu, neboť já ani Wicháhpi neudržujeme bližší kontakty s účastníky akce!

Pozor, nic takového jsem nenapsal!
Nikde neříkám, že jste něco zfalšovali! Osobně mě to ani nenapadlo. Pouze předpokládám, že video z losování mělo působit jako jistý důkaz nezávislosti losu, což se rozhodně nepovedlo.
Prostě říkám, že kdyby jste měli chuť něco zfalšovat, tak z pozice hráče nenajdu ani jeden důkaz, že jste to neudělali.
 
Ono je to celé takové srandovní. Nějaká garance nebude nikdy, ale to mi může být celkově jedno. Ono ani není proč švindlovat, stejně je to o ničem. Mi se nelíbí, proč někdo, kdo si zaplatí los na jednom, světě bere výhru někde jinde. To jako za nějaký bakšiš přebytečný na jednom světě, dostanu melounek na světě kde se mi to mimořádně hodí.

Nejde mi do hlavy, že moderátorka Dárling - vysokoškolačka, studujíci nějaký bankovnictví (příbuzný) obor, přijde na takový sytém losování, anebo jí toto minimálně nepříjde podivné a nesrovná to. Příště až bude karlovarská losovačka, tak já vyměním čvrt melounu na Colorádu, za dva miliony na Dakotě - na ferovku...
 

Deleted User - 31870

Guest
Kdybychom měli chuť někomu pomáhat, jistě by se prostředky našly vždycky - ale nikdy jsme to neudělali a ani to nikdo neudělá. Kdybych něco takového zjistila např. u hlasování v týmu, okamžitě budu žádat o vyhození takového člena týmu, nebo odejdu sama.

Naopak jsme velmi rádi, že se do akce zapojilo více hráčů a spoustu nových tváří, některým z nich se podařilo i uspět. Los byl náhodný, nebyl nikterak z naší strany ovlivněn, jaké je nastavení toho programu, který nám byl doporučen v diskuzi, nemáme nejmenší tušení.

Proto si vyprošuji, aby zde padaly byť jen takové náznaky, že jsme výsledek nějak ovlivnili - naopak jsme se snažili přizpůsobit požadavkům, které byly v diskuzi vzneseny - náhodný los programem a krátké video z losu. Pokud by byl vznesen požadavek na video v kuse z losu s ústním komentářem (který nevím, zda by byl možný - osobně nemám funkční mikrofon a u Wich nevím), snažili bychom se vyjít vstříc.


PS McBracey: Tohle je akce ke hře, ne reálná sázka v Sazce. A co studuju, nemá s akcemi a jinými soutěžemi vůbec nic společného, model byl upraven z původního německého vzoru a na základě připomínek bude ještě opětovně přepracován.
 

DeletedUser

Guest
Nic jste neovlivnili, ale kdyby jste chtěli, šlo by to.

Vy jste mě blokly přístup na svět 1 a já nevím jaká jsou čísla, dokonce jestli jsem vyhrál. Protože jestli ano a já výhru nedostanu kvůli zablokování účtu, tak vás klidně i zažaluju. Ale jinak nic ve zlém
 

DeletedUser

Guest
Vy jste mě blokly přístup na svět 1 a já nevím jaká jsou čísla, dokonce jestli jsem vyhrál. Protože jestli ano a já výhru nedostanu kvůli zablokování účtu, tak vás klidně i zažaluju. Ale jinak nic ve zlém
Žalovat můžeš maximálně mamince:-)
Vyhlášení je tady na fóru (zkus hledat) a vyhrál jsi:
[spoil]prdíček:-)[/spoil]
 
Nahoru