• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Wild West loterii

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
vím,že je povoleno 25 Darling,ale jeden sem prostě přebuřil,to se snad nic neděje ne? Do seznamu jsem ten jeden lístek nezahrnul.
 

DeletedUser17350

Guest
Ja sa chcem opýtať, Či môžem ku každému reportu pripísať rôzne číslo od 1-50, alebo to musi byt vždy to isté číslo?
 

DeletedUser3208

Guest
co takhle losovat číslo podle sportky? :)
Co padne v Šťastných 10 to jsou naše výherní čísla
 

DeletedUser9371

Guest
No jako sportku asi ne, kdo čte noviny a sleduje zprávy, tak ví, že ji v loni rozkradli. lol
 

DeletedUser

Guest
Krossno?:D ty si z Prahy ne? To máš celkem dost špatné informace.Sice Sazku rozkradli,ale dál funguje:) Nevzpomínáš si jak Jágr v TV prodával klobása ve stánku?:D
 

Deleted User - 31870

Guest
Ja sa chcem opýtať, Či môžem ku každému reportu pripísať rôzne číslo od 1-50, alebo to musi byt vždy to isté číslo?

Každý report = 1 možné tipované číslo, max. 25 čísel a reportů.

Je, už známý termín losovačky?
Dneska končí prodej lístků, 2 až 3 dny bude prostor do přihlášení na fórum a případné opravy, pokud někdo něco popletl a potom uzavřeme témata a necháme Wich zvolit číslo (losem nebo výběrem, ještě to není jisté).

co takhle losovat číslo podle sportky? :)
Co padne v Šťastných 10 to jsou naše výherní čísla

Ne, pravidla jsou pro tyto kola daná, uvažovat se dá až o změně formátu pro další kola.
 
finchos, někde zkraje jsem viděl číslo kolem 300 lístků ... nevím jestli to stouplo i za poslední 2 dny, ale řekl bych že o moc ne :)
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych se zeptat kolik lístků se prodalo na světe Buffalo,tedy,jaký vlastně bude bank.Dle mých odhadů by to mělo být více než 500 lístků,čili by mohl být bank 2,5 mil. $
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, nějak jsem se nedočetl (nikde), kdy se bode loterie losovat..?
 

Deleted User - 31870

Guest
Czyril - zodpovězeno v hlavním tématu akce.

Easter Bunny - dneska večer budou uzavřeny témata k tipování, zítra bychom rádi provedli losování čísla (na přesném postupu se dohodnu s Wich). Zveřejněno by to mohlo být v pátek i s výherci.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,tak co s tou loterií?:D Slibovala jsi,že v pátek večer už by to mělo jet?Někde to asi drhne.
 

DeletedUser13431

Guest
taky bych rád věděl jestli byl dobrej nápad utratit těch 100 000....
 

DeletedUser

Guest
No já sem jich kupil 25,takže jsem utratil do rozpočtu INNOgames 125 tisíc $:D
 

DeletedUser13283

Guest
já sice jen 90 tisíc $ ale i to je stejne dost :/ a docela bych uz chtel vedet jak to bude :)
 
Nahoru