• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Wild West loterii

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Už by to ale mohlo začít,uplynuly 4 dny od slibovaného spuštění a nic.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Klid, pohlizeji cisla a hledaj nejake co bud nikdo nema a nebo ho ma nejmin lidi :-D At penizky zustanou doma :-D :-D
 

DeletedUser17237

Guest
Kéž bych tak něco vyhrál :D Bude to bída a já příjdu o těch mých 50.000$. Nevadí
 

DeletedUser13431

Guest
Trpělivost nepatří zrovna k mým vlastnostem.Ale rozhodně by se to dalo snést líp kdyby aspoň někdo něco napsal.4 dny není zrovna málo...
 

DeletedUser11063

Guest
No tak lidi klid :-) Mějte chvilku strpení dokud nepřijde Darling - pokud jste těmi štastnými výherci tak se své výhry nakonec dočkáte a když nevyhráli, tak stejně máte smůlu :-D
 

DeletedUser13283

Guest
klidu bylo dost :D ... ne ale kdyby nekdo aspon nco rekl, muze se stat sice nejaka chyba nebo tak neco ale muze nam to aspon nekdo rict :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Velmi se všem omlouvám, nastal mi nečekaný výpadek internetu, psala jsem pouze sms zprávu Wich, jinak jsem neměla možnost, jak o tom předat zprávu. Dneska jsem se sem konečně dostala, tak začínám postupně řešit, co je potřeba. Vyhodnocení dodám v co nejkratší době to půjde, mějte prosím trošku strpení, za komplikace se velmi omlouvám.
 

Deleted User - 31870

Guest
Jinak výherce již máme, ještě musí proběhnout kontrola nakoupených linků pro případné vyřazení (pokud někomu budou chybět, doběhne kontrola ještě přes support). Až to bude hotovo, zveřejníme konkrétní jména..

Jinak číslo bylo vylosováno pro každý svět zvlášť a máte k tomu natočené i krátné video z losu, využili jsme odkaz na náhodný generátor (děkujeme za návrh).
 

DeletedUser

Guest
A jak to teda bude probíhat?Co když to vylosované číslo bude mít 10 lidí?:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru