• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze ke 3 vánočním soutěžím

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dokdy trvá soutěž vlastní serie úkolů? neboli kdy bude vyhlášení (a jakým způsobem) výtězů?
 

DeletedUser6146

Guest
chtěl bych se zeptat kdy budete vyhodnocovat soutěž poznej west tým
 

DeletedUser

Guest
Nesouhlasím s průběhem soutěže Poznej Team, zejména s nedodržováním předem stanovených pravidel. Poskytnutí nápovědy při špatném tipu ? Mnohdy jsem si o ní musel napsat a někdy jsem ji nedostal ani po upozornění. Dále bodování otázek, 3 - 2 - 1 bod platilo celý průběh, bylo nutné to na poslední sadu měnit a bodovat dvojnásobně ? Zamíchali jste tak celým pořadím. Nebo nesmyslná otázka: P3t4: Jak souvisí moje přezdívka s mým skutečným jménem ? a odpověď: Nijak, mě opravdu dostala, na nesmyslnou otázku nesmyslná odpověď. Co je to za hádanku když nemá řešení ?

Do dalších soutěží se raději zapojovat nebudu, neboť hrozí, že kvůli takovým to chybám strávím dalších pár večerů na fóru zbytečně.
 

DeletedUser7906

Guest
Ono bude lepší, když se nebudeš příště účastnit..aspoň bude o pár keců méně...

poskytnutí nápovědy při špatném tipu ?

Oni tam nepsali, že nápověda bude poskytnuta, ale že může být poskytnuta...a jestli si nedostal nápovědu, to já u nějakých tipů taky ne..takže nejsi sám..

bylo nutné to na poslední sadu měnit a bodovat dvojnásobně
Ano bylo, když se počet otázek zmenšil.
Nebo nesmyslná otázka: P3t4: Jak souvisí moje přezdívka s mým skutečným jménem ? a odpověď: Nijak, mě opravdu dostala, na nesmyslnou otázku nesmyslná odpověď. Co je to za hádanku když nemá řešení ?

Však ta hádanka má řešení...tam je JAK a odpověd je nijak..Buď si příště lepší přečti otázky a nebo se vůbec nezúčastňuj, když máš takovéto problémy...myslím si že kdyby si se umístil, tak neřekneš ani slovo
 

DeletedUser

Guest
Já jsem žádal nápovědu i u tipů, kde mi měla být poskytnuta. Jak jsem to poznal ? Řekl jsem si o ní a dostal jsem jí.

V pravidlech je uvedeno bodování otázky (3-2-1) nehledě na počet otázek v sadě. To, že při zmenšení otázek se zvyšuje hodnocení nebylo uvedeno.

Odpověď na hádanku: nic, nijak nepovažuji za normální.

Možná kdybys mě tu necitoval, tak by tu bylo taky o pár keců méně.
 

DeletedUser7906

Guest
Je pěkné že dávate i hlasy někomu, kdo na svém videu neudělal ani půlku práce.... snad víte o koho jde ;)
 

DeletedUser

Guest
odpověď

7sup je u mě na 100% nejlepší............musíte uznat že jeho výtvory jsou fantastické a proto by si zasloužil vyhrát tuto soutěž!
 

DeletedUser7906

Guest
Já mám obrzáky a taky mam je 3 hlasy , tak si nestěžuj ;)
 

DeletedUser11850

Guest
kdy už teda budou vyhodnoceny soutěže o serii vánočních ůkolů
 

DeletedUser11850

Guest
jj dik, takže lidi hlasujte pro mě byl bych vám vděčný :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru