• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze ke květnové soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Sakra doufal jsem že tuhle soutěž vynechá.. snažím se něco vytvořit ale pořád mi to nejde a nemůžu sehnat pořádný obrázky který potřebuju x(
 

DeletedUser765

Guest
Sakra doufal jsem že tuhle soutěž vynechá.. snažím se něco vytvořit ale pořád mi to nejde a nemůžu sehnat pořádný obrázky který potřebuju x(

co ti nejde vytvořit? Psala jsem mnohokrát, když Vám něco nepůjde, že zde klidně poradíme nebo pošlem link na tutoriál. ;)
 

DeletedUser

Guest
co ti nejde vytvořit? Psala jsem mnohokrát, když Vám něco nepůjde, že zde klidně poradíme nebo pošlem link na tutoriál. ;)

nn to je v poho... já měl totiž v představě hoodně moc bodobný obrázek jako udělal 7sup ale nemohl jsem najít pořádné obrýzky a on uplně krásně stvárnil vojáky.. dobře dosadil hlavy k tělům a vypadá to skoro živě a já prostě nedokázal spojit obrázky z netu tak ybch utvořil uniformu takže na den armády se asi vyprdnu a pujdu na 1. máj :angel:
 

DeletedUser

Guest
ghoste,máš to pěkný,ale zkus těm postavám dodat stíny,takhle to nevypadá přirozeně
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser

Guest
bohužel dělám své "výtvory" jenom v gympu a stíny neumím ani nevím jestli to v gimpu jde..



dík :::)):: vytvořil jsem jí ze tří částí xD :::)):: když se kouknete na její nohy tak si všimtete že je má divně skroucené :::)):: :::))::

Jo,jdou dělat stíny a vypadají moc pěkně!A jsou jednoduché,vždy mi zaberou jenom 5min práce!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru