• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze ke srazu

Zaujal Vás sraz a uvažujete o účasti? (nemůžete-li, hlasujte pro Ne)


  • Celkový počet hlasujících
    119

DeletedUser

Guest
Já taky.Nikdo asi nepojede a sám se mi tam moc nechce :D 3x přestupovat na vlacích a ještě něco pochodit :))
 

DeletedUser

Guest
Já bohužel ne, štreka.. Prosím někoho kdo by tam něco nahrával - konkrétně proslov administrátorky - ten mě zajímá, třeba takový 7sup, tomu to s kamerou jde ;-)
 

DeletedUser2076

Guest
Tak já tam asi taky nepojedu... Nikdo z lidí, co osobně znám west nehraje a samotnému se mi tam moc nechce. I když bych rád viděl a osobně potkal lidi hlavně ze světa 1 se kterýma se už na Westu setkávám takovou dobu. Ale jak už psal Penda ještě nás tam někdo zmlátí :-) Samá Virginie, Forbbieden Valley a Sietchi... můžeme udělat bitvu naživo. Zbraní tam bude dost :::))::
 

DeletedUser8442

Guest
Ahoj já možná ale možná přijedu vlakem z Kolína je to 152.3 km
 
Tak já tam asi taky nepojedu... Nikdo z lidí, co osobně znám west nehraje a samotnému se mi tam moc nechce. I když bych rád viděl a osobně potkal lidi hlavně ze světa 1 se kterýma se už na Westu setkávám takovou dobu. Ale jak už psal Penda ještě nás tam někdo zmlátí :-) Samá Virginie, Forbbieden Valley a Sietchi... můžeme udělat bitvu naživo. Zbraní tam bude dost :::))::

Tak snad jsme lidi, ne?! Nejsme v takovém vývojovém období kdy každý sleze ze svého baobabu a vyrazí na obchůzku. Je třeba rozlišit občanský život od hry. Člověk který jezdívá na srazy, většinou nebývá takový rapl aby se musel mlátit. Maximálně se s někým nebudeš bavit, pokud ti bude nepříjemný, nic víc. To ti nemůže mít nikdo za zlé že mu dáváš kapky, třebá já jsem za to rád že mě chodí mlátit. Soupeř je náhodu fajn věc, s někým se potýkat musíš, co by jsi pak ve hře jiného dělal bez boje.
 

DeletedUser120

Guest
náhodou...na srazech je právě to potkávání s nepřítelem nejlepší....zjistit že ten, jehož většinou častujete názvy zde nepublikovatelnými je vlastně bezva chlap/ženská... kvůli tomu že se potkám s nepřítelem nejet na sraz je hloupost...v tom případě by se tam neodvážil asi nikdo z teamu :)
 

DeletedUser

Guest
ak sa mi podari prehovorit rodicov,tak pojdem :).ten program vyzera super...
 

DeletedUser6123

Guest
Tos te mě zas jednou naštvali. První sraz vypadal celkem slibně, možná i pro Prahu. Ale zase... Proč zrovna U BRNA? Tak daleko nepojedu. Proč to nemohlo být někde uprostřed mezi prahou a Brnem. Zas jste mě jednou zklamali.
 

DeletedUser8071

Guest
To je logika jako hrom - teď to máš daleko ty, ale když se to dá mezi Brno a Prahu tak to daleko bude mít Ostrava, Hold každému se nezavděčíš tak jak by chtěl

Jinak toto forum nějak hapruje - jednou chyba databáze, podruhé něco jiného
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser765

Guest
Tos te mě zas jednou naštvali. První sraz vypadal celkem slibně, možná i pro Prahu. Ale zase... Proč zrovna U BRNA? Tak daleko nepojedu. Proč to nemohlo být někde uprostřed mezi prahou a Brnem. Zas jste mě jednou zklamali.

Nikdy se nestane, že všichni to budou mít stejně blízko. Hráči jsou po celé České republice a je tu i dost lidí ze Slovenska. Jako střed se považuje Pardubický kraj, tam by jinak sraz byl, ale westernové městečko (kde se měl konat sraz minulý rok) ruší všechny akce. Proto byl zvolen sraz v Boskovicích. Kdo ale bude chtít přijet, určitě přijede a vzdálenost mu nezabrání účasti. Ti kteří ještě neoslavili 18. let a rodiče je něchtějí pustit - může si na sraz udělat výlet celá rodina.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak bohužel-další den mám od 9h ráno zkoušku a abych vynechával večerní show,tak to se mi nechce-tak si musím zase rok počkat
 

DeletedUser

Guest
Ach Boskovice ty doporučuji. :) Kdysi jsem tam byl a je to pěkný zážitek.
 

DeletedUser

Guest
Nikdy se nestane, že všichni to budou mít stejně blízko. Hráči jsou po celé České republice a je tu i dost lidí ze Slovenska. Jako střed se považuje Pardubický kraj, tam by jinak sraz byl, ale westernové městečko (kde se měl konat sraz minulý rok) ruší všechny akce. Proto byl zvolen sraz v Boskovicích. Kdo ale bude chtít přijet, určitě přijede a vzdálenost mu nezabrání účasti. Ti kteří ještě neoslavili 18. let a rodiče je něchtějí pustit - může si na sraz udělat výlet celá rodina.

Já bych jel i do Brna boužel jsem pryč...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A kterou možnost v anketě mám zaškrtnout, když mě program zaujal, ale nepojedu? :diablo:
 

DeletedUser7906

Guest
Proč to neudelat v městě Golčuv \jenikov.....tam je kamen ktery označuje střed ČR........
 

DeletedUser6123

Guest
A co tam je zajímavého?, krom toho kamene

Nechápu, proč bychom měli udělat sraz již někde ve westernovém městečku? proč si nenajdeme místo a prostě si neuděláme svůj vlastní program. Na tom místě je krásná krajina (Pokud se nepletu s jiným místem).
 
Nahoru