• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze ke srazu

Zaujal Vás sraz a uvažujete o účasti? (nemůžete-li, hlasujte pro Ne)


  • Celkový počet hlasujících
    119

Deleted User - 31870

Guest
Tady můžete diskutovat o všem, co se týká srazu (mimo dopravy, na to je jiné vlákno). :)
 

DeletedUser

Guest
Sraz mě zaujal i program...Ale boužel jedu na soustředění...:tom::tom: bééééééé
 

DeletedUser

Guest
171 kilometrů se mě teda nechce jezdit :-(
takže se mnou nepočítejte :cry:
chtěl bych tam určitě být a vidět vás na vlastní oči :hoj:
 

Deleted User - 31870

Guest
332.9 km ;) ale jedeme s přítelem, zase tak moc na vzdálenost bych nekoukala, ideální to nebude mít nikdo (maximálně ten, kdo bydlí přímo v okolí).. hlavní je prostředí a program :)
 

DeletedUser

Guest
hm... takže si ani neškrtnu... tátova přítelkyně je těhotná a má nějak takhle termín.. a já budu s mamkou doma.. pochybuju že by jela takhle daleko na celej den..
 

DeletedUser7906

Guest
Semnou nepočítejte..nechce se mi jet 135.5 km...........nechápu proč to neudelate nekde ve středu Čr at nekdo kdo je z plzne to nema nejakejch 320 km
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8071

Guest
Tak já se bohužel taky nedostavím :(, 1.6 mi začínají zkoušky a končí nějak kolem 20.6..ale toto by mě zajímalo

Program Teamu T-W:
16:45 h - proslov Aministrátorky
představení hry a teamu, seznámení s novinkami a plánovanými změnami, prostor pro otázky

Nebere někdo Kameru? Aby to mohl a ještě nějaké zajímavosti nahrát?
 

DeletedUser4088

Guest
Já možná ale opravdu možná ano... Ale fakt jen možná!!! Je tu taková 48.5% šance že jo... Ale rozhodně bych chtěl!!!


Já jen opravdu doufám že z toho nesejde jak minulej rok!!!
 

DeletedUser

Guest
Tak ja to mam 37km :D Hehe. Rad bych jel. Ale musim prekecat rodice :D Jinak nepojedu sam, musel by jet nekdo kdo je muj kamos z TW :) Tam jeste potkam nekoho z virginie a ten me pak zmlati ne ? :D:D hehe
 

DeletedUser4088

Guest
Hele, já jsem od tebe jen :-) 75.8 km, jsem z Berouna!!!
 

DeletedUser

Guest
já jsem z ujezda u brna. 15 km zhruba od brna, takze k vam 25-30km je to blízko, ale nepojedu :(
 

DeletedUser120

Guest
já ani nevim jak daleko... ale tak 50 km praha a pak trasa praha brno..no hezká štreka ale určitě tam budu....a doufám že tam uvidím zvlášť ty co loni strašně moc chtěli jet jen sraz byl uprostřed ČR a ne na moravě ;)
 

DeletedUser

Guest
Určitě by bylo dobré poznat své herní nepřátele i přátele, zvažuji účast. Taky bude záležet jak budu mít v práci čas.
 

DeletedUser

Guest
Já nepojedu,protože do Boskovic jezdím jen jednou ročně.A to na festival na pomoc pro židovskou čtvrť.A sraz se asi festivalu nevyrovná.
Ale musím říct,že jste vybrali opravdu překrásné místo na sraz.
Jde vidět,že máte dobrý vkus-
 

DeletedUser

Guest
V tomto čase má manželka termín, takže také nepojedu. Ale zajímalo by mě to házení nožem a sekerou - i když asi jen na čumendu. Doma házím zadarmo, na závodech jen za startovné. Kdo to bude organizovat? Externista nebo někdo z TW?:zásek:
 

DeletedUser

Guest
Mě se nejvíc líbí, jak se oháníte počtem kilometrů :D (že si to tak pěkně spočítáte)... mám to asi hodinku a půl cesty, takže pravděpodobně se tam ukážu :)
 

DeletedUser

Guest
:( :( ja tam nebudem ....sem ze slovenska a este k temu mam 13 takze sam asi nepujdem :(
 
Nahoru