• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze ke srazu

Zaujal Vás sraz a uvažujete o účasti? (nemůžete-li, hlasujte pro Ne)


  • Celkový počet hlasujících
    119

DeletedUser6123

Guest
Nikdo ti nebrání abys sraz zorganizoval sám...

Nemůžu.
1.jsem nezletilej, o chlast se nemůžu postarat
2.Jsem nezletilej, nepůjčej mi koltíky (leda tak s kuličkami nebo něčím poodobným)
3.Kdo by šel na sraz, který je jen tak zavedený bez supportu a adminů atd.?
 

DeletedUser120

Guest
noo.... ono... začnu od konce... pokud vím na DK se dělá do roka několik srazů kmenů, nebo nějakých jen tak bez členů týmu a účast tam je.... koltíky... víš kolik takové koltíky stojí? ono udělat westernový program v tom rozsahu co uvidíš v městečku je odhadem an částku přesahující 50 000...a jako poslední... chlast není podstatou srazu :)
 

DeletedUser6123

Guest
noo.... ono... začnu od konce... pokud vím na DK se dělá do roka několik srazů kmenů, nebo nějakých jen tak bez členů týmu a účast tam je.... koltíky... víš kolik takové koltíky stojí? ono udělat westernový program v tom rozsahu co uvidíš v městečku je odhadem an částku přesahující 50 000...a jako poslední... chlast není podstatou srazu :)

No v loni se o tom hodně mluvilo. Jinak kolty když se půjčí, tak to není AŽ tak drahé. A z DK tyto srazy znám.
 

DeletedUser8071

Guest
Nechápu, proč bychom měli udělat sraz již někde ve westernovém městečku? proč si nenajdeme místo a prostě si neuděláme svůj vlastní program. Na tom místě je krásná krajina (Pokud se nepletu s jiným místem).

Pojedu přes půl země abych se kochal krajinou a čučel na prázdný žitný pole? Tak to promiň, ale když nemáš nějakou kloubnou odpověď tak ani nepiš - sraz vypadá suprově
 

DeletedUser

Guest
Mě nejvíc láká možnost za 20 kč si hodit oštěpem či tomahawkem po některým z moderátorů:-).
 

DeletedUser

Guest
sraz

Cagos vsem doporucuji, westernove mestecko v Boskovicich jsem parkrat navstivil a kdo to nezazil vrele doporucuji!Hned bych jel zase ale bohuzel zrovna kamaradka slavi narozenin tak nekdy priste :hoj:
 

DeletedUser

Guest
Já jsem z Teplic asi nepojedu ale bylo by dobrý kdyby se ty videa daly sem aspon něco z toho uvidim:cry:
 

DeletedUser6874

Guest
Budu zrovna v Brně, takže by mě ostuda lískala, kdybych nedorazil. Sice budeme plus minus k tomu datu stěhovat, ale vzkaz pro všechny potížisty:
Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.

S výjimkou různých radostných událostí samozřejmě:-)
 

DeletedUser120

Guest
Budu zrovna v Brně, takže by mě ostuda lískala, kdybych nedorazil. Sice budeme plus minus k tomu datu stěhovat, ale vzkaz pro všechny potížisty:
Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.

S výjimkou různých radostných událostí samozřejmě:-)


Konečně pořádné slovo :)

A jinak prosím všechny co chtějí jet aby se zaregistrovali an ten mail... ať máme přehled a odhad o tom kdo asi tak přijede.... :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud vás rodiče pustí a jste nezletilí, budete si zodpovídat sami za sebe (pokud něco vyvedete, doplatí na to zákonný zástupce) - Team vás nebude tahat z barů ani nic podobného :)
Pokud s vámi pojedou rodiče, mají za vás odpovědnost oni..
 

DeletedUser

Guest
Pokud vás rodiče pustí a jste nezletilí, budete si zodpovídat sami za sebe (pokud něco vyvedete, doplatí na to zákonný zástupce) - Team vás nebude tahat z barů ani nic podobného :)
Pokud s vámi pojedou rodiče, mají za vás odpovědnost oni..

No já si myslím,nebo alespoň doufám,že nikoho nezletilého tahat z baru muset nebudete,přece jsme normální lidi a sraz jsme si přišli užít a ne se na něm ožrat!Ožrat se můžete klidně doma,když nejsou doma rodiče..........
 

DeletedUser

Guest
Jee, tak tady :) Několikrat jsem tam uz byl, muzu pochvalit :) Tak at vam to vyjde, bude to jiste pecka... :kobylka:
 

DeletedUser

Guest
Hurááá Boskovice. Tady bydlím :) Konečně nějakej sraz kterej budu mit přimo pod nosem :-)

Určitě se dojdu mrknout.


Nick z DK - Choronzon

Pokud budete chtit zajistit nocleh, tak asi dva až tři bych mohl nechat přespat u nás v bytě. Cenu bychom dohodli podle toho kolik by vás bylo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Proc u BRNA? Protoze mysleli na me a mysleli si ze tam slavny Penda pojede :D Ne, vtípek ale mozna tam pojedu. Jen mozna. A to ze me tam nekdo zmlati byl zertík :)) Ale kdyby jel hrac guinevera tak bacha, v profilu psal ze vas zmlatí :D Vás, support :)
 

DeletedUser120

Guest
Proc u BRNA? Protoze mysleli na me a mysleli si ze tam slavny Penda pojede :D Ne, vtípek ale mozna tam pojedu. Jen mozna. A to ze me tam nekdo zmlati byl zertík :)) Ale kdyby jel hrac guinevera tak bacha, v profilu psal ze vas zmlatí :D Vás, support :)

no... upřímě řečeno myslím že až pozná tělesnou stavbu některých členů supportu tak ho jeho násilnické choutky přejdou.... ..a jinak opět připomínám registraci těm co pojedou :)
 

DeletedUser

Guest
Ale on je psychicky uplne nadne :D Furt vali ze support ovlivnuje bitvy a ze jsme kravsky ho*na apod. :D No, ja bych rad jel, ale nevím :(:( Nehodlate to nekdy udelat ve Westernovem mestecku ve meste Šiklův Mlýn? Je to opet na moravě ale mohli byste mě poznat :D:D Tam bych dojel i na kole :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru