• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze ke srazu

Zaujal Vás sraz a uvažujete o účasti? (nemůžete-li, hlasujte pro Ne)


  • Celkový počet hlasujících
    119

DeletedUser1361

Guest
náhodou...na srazech je právě to potkávání s nepřítelem nejlepší....zjistit že ten, jehož většinou častujete názvy zde nepublikovatelnými je vlastně bezva chlap/ženská... kvůli tomu že se potkám s nepřítelem nejet na sraz je hloupost...v tom případě by se tam neodvážil asi nikdo z teamu :)


Bohužel musím s Kopixem souhlasit... (sice ho nemám rád za jeho nesmylsný ban vůdči mě), ale v tom má pravdu:-) S D.K. vím že srazík je dobrá věc :-)) člověk by na futuramu nadával a šlapal jí do země a potom zjistí že bratři kozmi a gismo jsou super kluci a ještě ted mi je špatně z chlastu:-))):hoj:
 

DeletedUser

Guest
Chci říct že i kdyby byl sraz uprostřed Čr tak by stejně polovina hráčů nemohla a další by nadávali,že je to stejně daleko...Mě je to úúúplně jedno kde sraz je
 

DeletedUser120

Guest
Bohužel musím s Kopixem souhlasit... (sice ho nemám rád za jeho nesmylsný ban vůdči mě), ale v tom má pravdu:-) S D.K. vím že srazík je dobrá věc :-)) člověk by na futuramu nadával a šlapal jí do země a potom zjistí že bratři kozmi a gismo jsou super kluci a ještě ted mi je špatně z chlastu:-))):hoj:

na jakém DK srazu jsi byl? možná jsme se potkali?
 

DeletedUser

Guest
já dojdu určitě:)jo píšu dojdu páč to mám asi tak 2 km za barákem takže pohoda:)
vždy sem nadával že sou ty srazy tak daleko ale dedka mě to vyhovuje:)
 

DeletedUser

Guest
achjo ja nejspis nebudu doma pro všechny je to tam pekny musim to vedet v Boskovicich bydlim uz 17 let :::)):: tak snad se dostavim
 

DeletedUser

Guest
Možná za vámi taky zavítám, ale ještě to nevím, registrovat se mi dvakrát nechce, nechce se mi nosit cedulka s mým nickem, bojím se, že by mě někdo z fóra třeba chtěl zbít, nebo ještě hůř obdarovat kulkou:::)):::::))::
Hlavně ještě váhám.... má to sice kousek (asi 80km), ale nevím...

PS: to Darling hezký nový avatar, není to z filmu "Jak vycvičit draka"?
 

DeletedUser

Guest
Možná za vámi taky zavítám, ale ještě to nevím, registrovat se mi dvakrát nechce, nechce se mi nosit cedulka s mým nickem, bojím se, že by mě někdo z fóra třeba chtěl zbít, nebo ještě hůř obdarovat kulkou:::)):::::))::
Hlavně ještě váhám.... má to sice kousek (asi 80km), ale nevím...

PS: to Darling hezký nový avatar, není to z filmu "Jak vycvičit draka"?

Nechápu co s tím pořád máte.
Pokud budete autem tak vám maximálně někdo vypustí gumy(příjemné, že?).
Jinak pochybuju, že by se našel tak slabomyslný jedinec, aby někoho napadl jen kvůli hře.:kobylka: A snad nežijeme v džungli, abychom se báli vyjít z doupěte jestli aby nás někdo nezamordoval/ něco nesnědlo. :diablo:

P.S.: Jak vycvičit draka jsem četl knížku, je tu ještě někdo takový?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser120

Guest
pokud opravdu mermomocí nechcete nosit jmenovku tak nemusíte.... prostě ji odmítnete až se vám ji bude snažit někdo z teamu vnutit..... ale tu registraci pošlete ať mám přehled kdo jede nebo ne :)

jinak ty negativní reakce tam fakt nejsou...maximálně večer se pohádáte o tom jaká dívka má větší ty...no oči :D ale jinak musím říct z vlastních zkušeností že atmosféra vždy byla příjemná :)
 

DeletedUser

Guest
pokud opravdu mermomocí nechcete nosit jmenovku tak nemusíte.... prostě ji odmítnete až se vám ji bude snažit někdo z teamu vnutit..... ale tu registraci pošlete ať mám přehled kdo jede nebo ne :)

jinak ty negativní reakce tam fakt nejsou...maximálně večer se pohádáte o tom jaká dívka má větší ty...no oči :D ale jinak musím říct z vlastních zkušeností že atmosféra vždy byla příjemná :)

Tak to pojedu.. Ne, je to opravdu daleko.. To chce příště Prahu ;-)
 

DeletedUser

Guest
Nechápu co s tím pořád máte.
Pokud budete autem tak vám maximálně někdo vypustí gumy(příjemné, že?).
Jinak pochybuju, že by se našel tak slabomyslný jedinec, aby někoho napadl jen kvůli hře.:kobylka: A snad nežijeme v džungli, abychom se báli vyjít z doupěte jestli aby nás někdo nezamordoval/ něco nesnědlo. :diablo:

P.S.: Jak vycvičit draka jsem četl knížku, je tu ještě někdo takový?

Nene knížku Jak vycvičit draka jsem nečetl

pokud opravdu mermomocí nechcete nosit jmenovku tak nemusíte.... prostě ji odmítnete až se vám ji bude snažit někdo z teamu vnutit..... ale tu registraci pošlete ať mám přehled kdo jede nebo ne :)

jinak ty negativní reakce tam fakt nejsou...maximálně večer se pohádáte o tom jaká dívka má větší ty...no oči :D ale jinak musím říct z vlastních zkušeností že atmosféra vždy byla příjemná :)

S tím zbitím jsem to myslel spíš ironicky:pardon: Já se pak teda zaregistruju...
Kolik nás tam zatím bude?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Možná za vámi taky zavítám, ale ještě to nevím, registrovat se mi dvakrát nechce, nechce se mi nosit cedulka s mým nickem, bojím se, že by mě někdo z fóra třeba chtěl zbít, nebo ještě hůř obdarovat kulkou:::)):::::))::
Myslím že moderátoři a supportéři jsou na tom hůř :D
 

DeletedUser120

Guest
kolik tam bude lidí zatím neřeknu.... musím se dohodnout jestli zveřejníme seznam nebo ne :)
 

DeletedUser

Guest
Hojte je tu někdo z Vysočina? Konrétně kolem okresu žďár nad sázavou popřípadě někdo kdo valí autem tam že bych se svezl a benzín hodili na půl? :D

Jinak žádné konflitky nebudou ? :D zvlášť ze s1? Virgniia vs aLL xD
 

DeletedUser

Guest
Kdo jsi? Jsem z Vysociny :) Z okolí žďáru ale zatim se tam nemam nijak dostat :( :( :( a ten seznam bych chtel videt, pac nevim kdo tam primo jede :) Kdyby tam jel muj kamos tak premluvim rodice :) Jo a ptam se podruhe, libi se vam westernove mestecko v šiklově mlýne na vysocine? :) Tam to mohlo byt :D:D

EDIT: venny, to neni virginie vs. all. Ale virginie + 3/4 mapy proti par mestum :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kdo jsi? Jsem z Vysociny :) Z okolí žďáru ale zatim se tam nemam nijak dostat :( :( :( a ten seznam bych chtel videt, pac nevim kdo tam primo jede :) Kdyby tam jel muj kamos tak premluvim rodice :) Jo a ptam se podruhe, libi se vam westernove mestecko v šiklově mlýne na vysocine? :) Tam to mohlo byt :D:D

EDIT: venny, to neni virginie vs. all. Ale virginie + 3/4 mapy proti par mestum :)
Možná příště, letošní sraz je již domluven v Boskovicích.
Pokud potřebuješ zjistit jestli jede kamarád, tak proč se ho nezeptáš? :)
 

DeletedUser

Guest
Ale kdyby to bylo v šiklově mlýne tak tam jedu 100pro :) Je to 10km od nas :) Boskovice jen 37km ale nemam odvoz a jeste nejsem plnolety :( Ja se jich ptal ale oni jeste nevi :) A kamosu mam hodne :) To nez bych obepsal :D
 

DeletedUser

Guest
Voe, 37 km ujedeš i na mustangovi....to máš kousíček. To bych vůbec neřešil, jestli jo nebo ne....copa mají říkat ti co jsou třeba z Plzně.
 

DeletedUser

Guest
Penda :D Jsme dva taky nejsem plnoletý ono dostat se tam by nebyl problém a přespat tam ale samotnýmu se mi nechce :D

Jinak pro upřesnění tvých informací jsem ze žďáru přímo a chodím na SPŠ :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru