• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze ke srazu

Zaujal Vás sraz a uvažujete o účasti? (nemůžete-li, hlasujte pro Ne)


  • Celkový počet hlasujících
    119

DeletedUser

Guest
Luxusny program, lokalita Ostrava - Boskovice 155km, v Patek denna v Pondelok odpoledni, neni co riesit :)

Takze ja a Zu.f6 ideme :yes:
 

DeletedUser

Guest
Karmíku, ale nejsem plnolety. Ja to uz psal! :)

venny, na SPŠ chci jit taky :) Jsme se tam nedavno byli podivat se skolou :D A mate tam dobry hambáce :D

Jdu si zkust najit nejaky spoj
 

DeletedUser

Guest
1. ja bydlim v TEPLICICH
2. je mi jen 12 let...

jinak bych tam jel
 

DeletedUser

Guest
To je super, že je sraz na městečku v Boskovicích :-) Už mě to napadlo dávno, že by bylo fajn mít zde sraz v opravdu parádním stylovým prostředí. Já tam budu určitě (minimálně pracovat) :střelec:
 

DeletedUser

Guest
já mám vzdálenost také přes 150 km, ale v této době bohužel jsem na cvičení na Doupově, takže bohužel, snad příští rok bude pro mě vhodnější termín. Jinak bych se jel rád podívat
 

DeletedUser10111

Guest
Hoj na 100% jedu jinak ti co se bojí sporu s Virginii Tak se nebojte nic se nechysta a naopak budu rad když potkám někoho z válečného města
 

DeletedUser

Guest
No chtěl bych jet, ale bydlím až na serveru čech a sraz je až u Brna, takže je to hodně daleko. Vlakem se mi nechce a rodiče mě vzít nemůžou. Ale jinak přeji hodně zábavy. Škoda, příště ho udělejte blíž ;-).. Chválím T-W team
 

DeletedUser120

Guest
No chtěl bych jet, ale bydlím až na serveru čech a sraz je až u Brna, takže je to hodně daleko. Vlakem se mi nechce a rodiče mě vzít nemůžou. Ale jinak přeji hodně zábavy. Škoda, příště ho udělejte blíž ;-).. Chválím T-W team

pochlub se kde bydlíš na severu čech?
 

DeletedUser120

Guest
no já v severních čechách taky... roudnice nad labem je městečko blízko mě :)
 

DeletedUser

Guest
Western City - Boskovice

Jsem z Prostějova a do Boskovic je to kousek. Jenže otázka, zda-li mi zaměstnavatel umožní volno. Pokud se tak nestane, bude mě neúčast hodně mrzet...
Jinak Western městečko můžu jen a jen doporučit. Krásné prostředí, možnost zábavy a hlavně oproštění od všednosti. Rozhodně návštěva stojí za zvážení.
:střelec:
 

DeletedUser

Guest
Srazík neboli slezinka ? Výborně !!! Je čas zvednout kosti od počítače a vyrazit na čerstvý vzduch do divočiny :)

Doufám, že přijede co nejvíce skvěle naladěných hráčů, hehe.
Jdu se registrovat a těšit se na brzkou shledanou :)

Obzvláště se těším na jednoho moc moc moc hodného báječného příjemného a milého chlapa, se kterým se (snad již konečně), uvidím i na vlastní oči, když nám to už takovou dobu nevychází ! ;)
Takže doufám, že tentokrát to vyjde !! :)

Srazu zdar !
 

DeletedUser

Guest
ALOHA ALL :O)
Doufám, že dlouhodobá nepřízeň počasí a záplavy nikterak nenarušily plánovaný sraz.
 

DeletedUser120

Guest
Pokud vím tam brna se zatím povodně nějak nedotkly takže asi ne..... :)
 

DeletedUser

Guest
Vzhledem k tomu, že nejsem moc velký hráč The Westu, ale rád bych se srazu zúčastnil, tak bych se chtěl zeptat, jestli se srazu nezúčastní nějaká známá tvář Divokých kmenů, poněvadž bych tam pak něchtěl někde sedět sám u stolu s tím, že nikoho vlastně neznám. ::):
 

DeletedUser765

Guest
Vzhledem k tomu, že nejsem moc velký hráč The Westu, ale rád bych se srazu zúčastnil, tak bych se chtěl zeptat, jestli se srazu nezúčastní nějaká známá tvář Divokých kmenů, poněvadž bych tam pak něchtěl někde sedět sám u stolu s tím, že nikoho vlastně neznám. ::):

Například adminka (snad) :D Kmeny a west je dost propojenej ;-)
 

DeletedUser120

Guest
administrátorka určitě, myslím že i pár slavných jmen z Dk se najde...a jinak poznáš wesťáky tak koukej jet :)
 
Nahoru