• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze ke srazu

Zaujal Vás sraz a uvažujete o účasti? (nemůžete-li, hlasujte pro Ne)


  • Celkový počet hlasujících
    119

DeletedUser765

Guest
Musm říct, že se sraz opravdu vyvedl. Nejdříve jsem myslela, že se srazu vůbec nezúčastním, později mě ale pár lidí přemluvilo, abych aspoň na chvíli přijela. Protože přesně na sobotu vyšlo i dobré počasí, přijelo okolo 80. hráčů (dovolím si za tým všem poděkovat za účast). Protože přijela většina lidí hodně v pohodě, bylo rozhodně o zábavu postaráno.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak jsem shlédnul snímky a docela mne mrzí že jsem nechytl kytaru a nevalil za vámi, ten anglický kytarista vypadal už dost použitě. Monishkah to moc slušelo... :-D
 

DeletedUser

Guest
Dejte je sem nebo budu zpívat!! :angel: A to bych Vám pánové a dámy nepřál zažít.

Mimochodem tohle je můj poslední post, asi tak na měsíc. Viz. podpis..
 

DeletedUser

Guest
To my ti palce držíme, aby jsi pak nedostal místo dovolenkovýho, zákazový režim od rodičů......
Ještě si odehraju slovenský Westy, oblíknu si vestu a kráčím na pivko....tak zatím. :-D
 

DeletedUser120

Guest
Takže sraz..... ohodnotit se dá dle mého jen pojmem fantastický.... na dnešek se jelo v saloonu téměř nonstop pod plnou parou a co jsem já zažil tak to nemělo obdoby... skvělá zábava v mezích, nikde žádné problémy (pokud vím) opravdu skvělá akce...budu ještě dlouho a dlouho vzpomínat...fotky přidám zítra...snad
 

DeletedUser

Guest
Z pohledu ze ženský stránky, (jelikož většinou hraju pod ženským charakterem) jsi byl za fešáka určitě ty... :-D
Budu se snažit ukázat taky ten svůj ksicht, snad už na tom nejbližším setkání, ať už v srpnu nebo září...
Jinak mne docela mrzí že jste neudělali hromadnou foto, člověk by si mohl ukázat kdo je kdo....
 

DeletedUser120

Guest
Ale my máme hromadné foto ;) dneska odpoledne je někam nahraju
 

DeletedUser120

Guest
pokusím se to nějak popsat a dát dohromady kdo kdo je.... bohužel znám jen pár lidí
 

DeletedUser4

Guest
Děkuji všem zúčastněným za účast, byli jste skvělí.
Mě osobně se sraz velice líbil,doufám že vám též.

Prosím Kopixe a Darling o fotečky ......... moc se na ně těšíííííím
 

DeletedUser10111

Guest
ano sraz se opravdu povedl a ještě navíc hráči dostali nuggetky myslim že lepší to být nemohlo doufám že se hra udrží a sraz se bude konat znova
 

DeletedUser

Guest
Chci se přidat ke všem reakcím, sraz byl opravdu skvělý a kdo nepřijel, prohloupil ;-).
Osobní konfrontace s nepřítelem byla myslím tím nejlepším vrcholem :-D. Snad se zase na nějakém srazu všichni setkáme.

S pozdravem, Zbojnik.
 

DeletedUser

Guest
Podla fotiek sudim, ze to bol skutocne skvely zraz, skoda ze sa s ceskymi hracmi nepoznam .. Dufam, ze nieco podobne sa nam podari zorganizovat aj na SK ;) Kazdopadne este raz, som rad, ze ste nemali na zraze ziadne komplikacie a dobre ste sa bavili :klubun:
 
Nahoru