• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze ke srazu

Zaujal Vás sraz a uvažujete o účasti? (nemůžete-li, hlasujte pro Ne)


  • Celkový počet hlasujících
    119
Sleduju že věkový záběr lidí na srazu je dost pestrý. Kopix mi vyloženě připomíná jednoho kámoše z dřeváren říkal si Barrbarissimo von Kebabchán, ale ten je z okolí Ostravy takže to nebude on.
 

DeletedUser

Guest
Moc pěkné fotečky, sraz se asi povedl, přemýšlel jsem, že bych se zúčastnil, tak snad příště :indián:
 
Fotky přenádherné,je škoda že jsem se nezůčastnil,snad příště,to už budu mít řidičák
PS:To KOPIX:Ty jsi mnohde fotil víc pěkné slečny než krajinky:D
 

DeletedUser120

Guest
fotil jsem vždy to nejkrásnější co bylo v mé blízkosti....
 

DeletedUser

Guest
Sleduju že věkový záběr lidí na srazu je dost pestrý. Kopix mi vyloženě připomíná jednoho kámoše z dřeváren říkal si Barrbarissimo von Kebabchán, ale ten je z okolí Ostravy takže to nebude on.

Mě zase připomíná taky kámoše, ten si říká ale Pujol, takže to asi taky nebudu on. Každopadně podoba je tam velká.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny Wesťáky ! ;-)

Co ještě dodat k srazu ? Snad jen to, že život je jedna velká party, která se má prožívat společně se svými kamarády a známými a přesně tak mi to na tom srazu připadalo - právě pro takové chvíle je radost žít ;)
Jsem ráda, že jsem potkala staré známé tváře a s mnohými novými se zase seznámila...

Chtěla jsem poděkovat především hráči Libertarian za jeho průvodcovskou službu po Boskovicích a za zajištěný nocleh (děkuji moc moc moc !!!), dále pak Johndýrkovi zato, že to se mnou po takovou dobu vydržel a že jsem se mu jako zázrakem nezprotivila :D a pak hráči Nikola Sohaj za poskytnuté přístřeší na půli cesty na sraz i ze srazu....

Sraz byl pochopitelně úžasný, děkuji organizátorům a pořadatelům a vlastně všem dobrým lidičkám, kteří tento sraz "spáchali" :))

Prostředí a všichni účastníci byli vážně skvělí ! :good:

Jen - takové akce by bylo báječné pořádat častěji : )))

Jo - jedno VELKÉÉÉ mínus....... BYLO TO MOC KRÁTKÉ, tak to příště koukejte napravit !!! :)))))

Ještě jednou vám všem moc děkuji za supr víkend, na který budu vzpomínat ještě hooodně dlouho ;-)

Všechny vás zdraví DebRam alias Lotosový kvítek
 

DeletedUser8968

Guest
Vskutku obrovský zážitek, skvěle strávený víkend. Počasí vědělo, kdy se umoudřit. Děkuji všem.

Naneštěstí jsem v půl šesté ráno konečně našel východ ze saloonu, aby mi pak nebylo tak zle... a bylo mi superzle:-) Takže jasná známka úspěchu celé akce:) Jediný problém, jak už tu zaznělo, bylo to moc krátkéé... a jestli příští sraz bude až za rok, nevím nevím jestli ty na neurčito planovane zmeny udrží hráče ve hře:-/
 

DeletedUser120

Guest
Vskutku obrovský zážitek, skvěle strávený víkend. Počasí vědělo, kdy se umoudřit. Děkuji všem.

Naneštěstí jsem v půl šesté ráno konečně našel východ ze saloonu, aby mi pak nebylo tak zle... a bylo mi superzle:-) Takže jasná známka úspěchu celé akce:) Jediný problém, jak už tu zaznělo, bylo to moc krátkéé... a jestli příští sraz bude až za rok, nevím nevím jestli ty na neurčito planovane zmeny udrží hráče ve hře:-/


Jak já jsem rád že netrpím opicí.... :D

A pokud hráči zkončí.... co vám brání dál sledovat forum a sejít se jindy jako "staří" veteráni, kteří pamatují časy dávno minulé ? ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem se též dostavil a opravdu to bylo super. Jen to bylo kraťonký, příště by to chtělo protáhnout aspoň na celý víkend. Ta sobota utekla až moc rychle. Konečně jsem poznal jednu super slečnu osobně a to DebRam (a ještě Darling). Moc díky všem.
 

DeletedUser

Guest
Také bych chtěl poděkovat takhle veřejně, organizátorům, adminům, moderátorům, hráčům všeobecně..
Mělo to svůj nádech, úplně vzorový sraz ;)
 

DeletedUser10111

Guest
jinak nechci otravovat ale nuggetky budou tak nějak na upgrade poslany tem co byli na srazu??
 

DeletedUser120

Guest
nugetky budou poslány těm co byli na srazu a těm co vyhráli soutěže...ale jak už říkala adminka...snažíme se získat víc jak tu 100...takže nám dejte chvilku času ať máme šanci vyžebrat víc :)
 

DeletedUser

Guest
prominte že píšu tak pozdě,byl sem na srazu taky a myslím že je to opravdu fajn,pokecat s kámošema,seznámit se pokecat o novinkách atd,hlavně chci poděkovat za spolupráci s kopixem a klubunem,moc díky.Uvidíme se příští rok:bandita:
 
Nahoru