• Ve středu 25.3. proběhne aktualizace na verzi 2.121 Více informací najdete na herním fóru
  • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - koordinátor

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Chci se zeptat, je vhodné mít koordinátora, který má ban fóru a nemůže, tady zprostředokovávat hráčům zpětnou reakci ?

PS. když uvádíte hráče v pořádí které nemá nemá nic společného s důležitostí ani jinými rozhodovacími právy, tak to normální lidi řadí podle abecedy :)
Já bych se spíš pozastavil nad tím, že je takový člověk vůbec vybrán jako koordinátor, ale kdo ví, kolik zájemců vůbec měli. Nakonec byl výběr třeba i celkem uspokojivý.

Já bych se spíš pozastavil nad tím, že je takový člověk vůbec vybrán jako koordinátor, ale kdo ví, kolik zájemců vůbec měli. Nakonec byl výběr třeba i celkem uspokojivý.
Má (prehnaný) záujem o hru.
Na druhej strane je to v podstate nespokojný zákazník.
Alebo troll, ktorý sa hraje na nespokojného zákazníka, aby mal na to nejaký dôvod, kto vie.
Ale zo situáciou tejto hry nie je dosť ľudí spokojných.

Pochybuji, že bylo víc zájemců jak tihle tři. Nebo team již není ani kompetentní k tomu vybrat něco na téhle úrovni. Ale s tím že forum je vtip samo o sobě, se už tomu ani nedá divit.

K tomu se vyjádřím :)
Kandidátů bylo celkem 5 nebudu psát jejich jména protože nechci porušit nějaký pravidlo.
Já byl zájemce, měl jsem nejlepší žádost a stejně jste mě nepřijali. :(

Naposledy upraveno:

Symphie

Člen týmu
Není třeba řešit z jakého důvodu byl vybrán ten a druhý ne. Diskuzi zavírám, jelikož již koordinátoři byli vybráni. Děkuji za zájem.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.