• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Mezinárodní mistrovství v bitvách o pevnosti 2017

DeletedUser17126

Guest
Ne nebude, ale je pravda , že první invent bude asi nejvíc potřebný, protože dělníci i dobrodruzi musí mít hombreho full, vojáci jsou na tom taky podobně.... Ale tak je možnost povyměňovat ty věci až na serveru trh normálně funguje, takže jak říkáš nemusí se s tím zas čekat jde jen o to aby si všichni nevzali třeba trojku
 

DeletedUser16879

Guest
Zdravím určo mám zájem a rád si zabojuju.
S přihláškou počkám tak pak dejte vědět jaký inventář by jsem si měl vzít.
Hraju na Coloradu dobrodruha tak budu klidně zas dobro ale nemám problém i s jinýma charakterama stačí říct jaký si mám zvolit a stejné to je s inventem :-)
 

DeletedUser18837

Guest
No to jsem zvědav, co pokazí tentokrát.
Formulář je jen google document, kam může napsat kdokoliv cokoliv. Já se třeba dvakrát registroval jako Hiv- . Zajímalo by mě jestli data proženou předem aspoň kontrolou emailu, aby měl comunity manager aspoň správné lidi. Vůbec mu to nezávidím.
Mimochodem, je dovoleno se registrovat v cizí mutaci, když si tam vytvořím postavičku (a nebudu mít postavičku za jinou zem)? Nedivil bych se kdyby šlo projít v pidi zemích jako třeba řecko. Pak by byla možnost prodat pár věcí a něco poprodávat, popředávat komu chceme.
 

DeletedUser17894

Guest
Ahoj, rád se přidám, počkám raději na povel, co si vzít, umím to s duelantem, ale klidně se přizpůsobím tomu, jak to bude lepší pro tým :)
 
No to jsem zvědav, co pokazí tentokrát.
Formulář je jen google document, kam může napsat kdokoliv cokoliv. Já se třeba dvakrát registroval jako Hiv- . Zajímalo by mě jestli data proženou předem aspoň kontrolou emailu, aby měl comunity manager aspoň správné lidi. Vůbec mu to nezávidím.
Mimochodem, je dovoleno se registrovat v cizí mutaci, když si tam vytvořím postavičku (a nebudu mít postavičku za jinou zem)? Nedivil bych se kdyby šlo projít v pidi zemích jako třeba řecko. Pak by byla možnost prodat pár věcí a něco poprodávat, popředávat komu chceme.

Registrovat se v cizí mutaci - když si tam vytvoříš postavičku, již pro tebe konkrétně díky té postavičce cizí nebude. Tím, že se staneš součástí nějakého týmu, budeš mu zavázán pracovat pro jeho úspěch. Přeprodávat pak nafasované věci mimo svůj tým dovoleno není a pokus o takovýto podvod by byl potrestán. Eventualitu multiúčtu snad ani netřeba rozebírat. (ano, vím, že si dovedeš s multiúčtem poradit).
 

DeletedUser18837

Guest
Registrovat se v cizí mutaci - když si tam vytvoříš postavičku, již pro tebe konkrétně díky té postavičce cizí nebude. Tím, že se staneš součástí nějakého týmu, budeš mu zavázán pracovat pro jeho úspěch. Přeprodávat pak nafasované věci mimo svůj tým dovoleno není a pokus o takovýto podvod by byl potrestán. Eventualitu multiúčtu snad ani netřeba rozebírat. (ano, vím, že si dovedeš s multiúčtem poradit).
Ač tu pravidla, tak výklad, že nemůžeš prodat své věci nevidím.
Jen vidím, že se nesmím přihlásit do cizí bitvy. (Můžu tedy třeba duelovat hráče bojujících jazykových mutací před bitvou)
A nemůžu se zapojit do interakce s hráči poté, co můj tým vypadne z turnaje.
 

DeletedUser

Guest
Přihlášenej invet.č1 ale nevim jak to bude fachčit mam starej počítač a o.s. Vista od září ho mozila přestává podporovat.
 
Pokud tě překvapuje, že je nějaká známá persona škrtnutá, podívej se v tabulce níž, jestli tam není ještě jednou a nominován. Někteří hráči totiž mají vícečetnou registraci. Z těch které nejsou vybráni už může překvapit snad jen SemteXxx, který ale avizoval, že nebude mít čas.

Jinak soupiska ještě není konečná, může v ní dojít ke změnám. Odevzdána má být v neděli.
 

DeletedUser16879

Guest
Zdravím mám dotaz kdy tak dostanem odměny z MS?

dík Houmli
 
Při výrobě odměn došlo k chybě a jeden item nebyl vytvořen, proto se nabralo zpoždění. Snad by však již měl být hotov a během několika dnů by měli všichni dostat své odměny. Doufejme, že se to nezasekne ještě někde jinde.
 

Pawn

Člen týmu
No, pokud setové bonusy už odpovídají dle twcalcu co pak set bude mít, tak se moc nepředali :C Alespoň že vypadá hezky ten set oblečení poměrně. A pro někoho bez jinýho, asi fajn i na užití.
(Sokol forever in my heart, already miss ya T_T)
 

DeletedUser16879

Guest
Zeptám se jestli náhodou nevíte jak to tedy je s těma odměnama? :-) Chápu že za to může INNO ale prakticky čekám na odměny na Coloradu aby jsem odešel na Ari.

Dík Houmli
 
Odměny stejně předává CZ tým, takže můžeš bez obav migrovat, cena se dostane na tvoji hlavní postavu, kterou máš teď na coloradu i kdyby mezitím došlo k migraci na arizonu.

Stále čekáme, až bude co předávat. Proč celý dojem z turnaje kazí ještě tímto, je mi vskutku záhadou.
 

DeletedUser17809

Guest
Zase nějaká změna vedení a musí počkat až to odsouhlasí :D ?
Nebo ten tým celej vykopli :D
 

DeletedUser10815

Guest
Stejně jako Houmli jsem měl obavu migrovat, ale jestli přijdou odměny i na jiný než při přihlášce uvedený svět, tak směle do toho.. :)
 

DeletedUser17809

Guest
Pořád nic? :) Je to divný, sekají sety jeden za druhým, a najednou je problém :D
 
Nahoru