• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015

DeletedUser17809

Guest
Já mám všecko dvakrát - a někdo má něco jinýho než chtěl i :D
 

DeletedUser9350

Guest
Tvl to je rychlost odezvy jako z dob dřevních na isdn modemu....
 

DeletedUser17113

Guest
Zdar pistolníci, tak už jsem se probojoval na bitevní svět. Chatuji na saloonu6, mimochodem pěkný Babylón a chaos.
 

DeletedUser18547

Guest
hoj, taky jsem se dostal na awesomii, nicméně úkoly žádný od henryho zopakovatelný, mám tam jen úkoly na 110 levly ale ty nový který bych měl mít jako Wapueho dědu nemám a tedy nemohu přerozdělit znovu zkušenosti přez šamana. Nějaký rady? tipy? triky?

Díky
 

DeletedUser16057

Guest
hoj, taky jsem se dostal na awesomii, nicméně úkoly žádný od henryho zopakovatelný, mám tam jen úkoly na 110 levly ale ty nový který bych měl mít jako Wapueho dědu nemám a tedy nemohu přerozdělit znovu zkušenosti přez šamana. Nějaký rady? tipy? triky?

Díky

nový svět, takže začínáš s úkoly od začátku.. jen s tím, že charakter už máš pevně daný.. :) takže plnit hlavně ty, které jsou na začátku a pak kde získáš atributy či schopky :)
 

DeletedUser18547

Guest
nový svět, takže začínáš s úkoly od začátku.. jen s tím, že charakter už máš pevně daný.. :) takže plnit hlavně ty, které jsou na začátku a pak kde získáš atributy či schopky :)

bohužel mi nejdou příjmout úkoly, mám jen dva od henryho :) řešim to přes supp, děkuji za pomoc
 

DeletedUser9350

Guest
Jako povolené duely na bitevním světě? Někdo se zbláznil ne...
 
než vstoupíš do města měj energii na ubrání zdraví u banditů a zadání duelu na uspání, doufám že mi to vyjde, vstoupím uberu a uspím se :-) navíc doufám, že naše tři města budou u sebe a bude hned o někoho z aliance, spíš sem napiště co sbírat??? Já na úkoly asi moc nemám ta angličtina je pro mě peklo
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9350

Guest
No jedna věc mě zaráží, u cz týmu jsou jen mužské avatary a inostranci maj i ženské...
 

Mikosansobi

Člen týmu
Dámské tváře na požádání u EN supportu. Jsou velmi ochotní :)
(některé naše hráčky již mají správnou vizáž)
 

DeletedUser17809

Guest
Nějak takhle? (google translator) Hello, I would like a female avatar, please. Thanks.
 

DeletedUser9350

Guest
Tak a dobojovalo se :D
Error:

The world is not available at the moment!
 

DeletedUser15277

Guest
Začínám být docela naštvaný, ceny nugget přemrštěné a server často padá nebo laguje. Pokud to bude přetrvávat, atk opravdu na to nemám ani sílu, ani čas a ani nervy.
 

DeletedUser9350

Guest
Včera to ještě šlo, ale dneska večer to začalo kolabovat. Že kolabuje neodladěný tutorial se ví, ale nic s tím také neudělali.
 
Nahoru