• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015

Aktuální info - konečně pořadí na prvních 4 místech:

1. Polsko
2. Maďarsko
3. Německo
4. Španělsko
-----------------
Avizovaný přátelský souboj se Slovenskem se bohužel konat nebude, neboť slovenská strana se již není schopna sejít v dostatečném počtu. Alespoň tak jsem byl informován jejich vedením.
 
Anglie nepostoupila ze skupiny. Měli stejně bodů jako Polsko, se kterým hráli ještě rozhodující bitvy navíc. Nicméně bych podotknul, že týmy, které se dostali do finále tam byli zaslouženě, neboť zvládali i úpravu postav podle toho, zda bránili nebo útočili. Nejvíc se to týkalo duelantů a jejich naladění na HP nebo vést a to je věc, kterou bych si u nás moc nedovedl představit, aby někdo během dvou týdnů zmákl dva nebo 3 komplet reskilly.
 
Svět ještě běží, občas tam někdo vyhlásí bitvu, do které se pár pozůstalých vypraví. Včera jsem na jednu takovou bitvu zašel, vyhráli jsme a následující oznámení mě docela zaujalo: http://prntscr.com/ah674q.

Řekněme, že kdyby takové odměny byly možné i na CZ serverech, hned by ty bitvy byly plnější. A to dost výrazně :D Myslím, že by pak v podstatě nikde nebyl příliš velký problém naplnit velkou pevnost, i když samozřejmě kvantita vůbec nemusí odrážet kvalitu těch bojovníků.

Proto se zde nutně nabízí myšlenka obnovení akce Souboj velitelů. Ideální by bylo, kdyby se jednalo o akci pravidelného charakteru s pevně stanoveným datem. Např. první neděle v dubnu nebo něco podobného. Samozřejmě by se akce nemohla překrývat s jiným herním eventem typu velikonoce či valentýn. Ale zcela by dostačovalo, kdyby takové bitvy byly 2-3 za rok. Což by i korespondovalo s odměnou v podobě schopnostních bodů.

P.S. Z té truhly jsem si vytáhl Zlatý tomahawk.
 
Protože jsi z té bitvy dostal schopnost? Až v téhle hře trochu upraví hodnoty a zdraví nebude tak přemrštěné, anebo si takový vele-zdravý člověk zákonitě neškrtne nikde jinde, pak snad. Mi samému je už to celkem jedno, pařím cosi jiného, tady už to zvětralo...
 
Obdržené body jdou samozřejmě přesunout, je to tedy podobné, jako když dostaneš z opakovatelného úkolu schopnost. Zhruba od toho ta myšlenka pramenila. Že by parkrát do roka v určený den bylo možno tu schopnost navíc získat.
 
Nahoru