1. V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Diskuze: Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015

Téma v sekci 'Mezinárodní mistrovství' založené uživatelem Hancock, 26. říj 2015.

1. jook bobr

jook bobr

Registrace:
    7. úno 2011
    Obdržená poděkování:
    81
    Mohu domluvit i TS, pokud by byl zájem. Respektive už funguje a občas se nás tam pár sejde.

Nejde o soutěž, ale o mezinárodní mistrovství v boji o pevnost!
    Už si někde viděl že se na Mistrovství vysílá kde kdo?

2. Hamerinski

Hamerinski

Registrace:
    17. led 2010
    Obdržená poděkování:
    19
    jooku to jsou ti notoričtí útěkáři ze serveru na server :D. Teď budou brečet po tom co na původních světech vše prodali a utekli na ten nejnovější...

3. Hamerinski

Hamerinski

Registrace:
    17. led 2010
    Obdržená poděkování:
    19
    Takže když člověk léta poctivě plnil úkoly i opakované úkoly dostane přes tlamu se schopnostními body co získal z nich... To je jako vtip?

4. bila

bila

Registrace:
    31. led 2009
    Obdržená poděkování:
    5
  5. Athy

Athy

Registrace:
    10. led 2015
    Obdržená poděkování:
    0
    díky bilo už jsem tam poslala žádost :D

6. jook bobr

jook bobr

Registrace:
    7. úno 2011
    Obdržená poděkování:
    81
    taky jsem poslal žádost, ale s FB se moc nekamarádím tak nevím kam tam napsat svůj nick :)

7. Gryzli

Gryzli

Registrace:
    13. dub 2012
    Obdržená poděkování:
    4
    Žádost poslána a již i přijata. :)

8. Kooth aan

Kooth aan

Registrace:
    2. říj 2010
    Obdržená poděkování:
    3
    1) neco malo k sadam
    na hlavni figure mam temer vsechny bitevni sady a jako vojak vyuzivam pruzkumnika, jak tu porad nekdo mele o odporu, odpor je hezka vec, ale kdyz ho nekdo vymaxuje, tak staci aby do nej strilel chvilku nejaky zabijak a je ten hrac mrtvej driv nez kdyby mel vse v HP a dostaval kritiky
    ono stoji taky za povsimnuti to ze pruzkumnik nedava jen zdravi, ale dava taky hromadu vest a pokud si nekdo nevsiml tak vojak ma bonus na vest a kdyz ma premko tak dava i 4 lidem vedle sebe bonus 50% sveho vest
    Na hlavni figure mam pres 17k HP a vest cca 550, takze sice nemam odpor jako hrac v daltonovi, ale zase aspon davam vetsi rany diky svemu vest a jeste davam bonus druhym
    Porad zastavam nazor ze Dalton je jen a pouze pro dobrodruha blokera s HP.

2)FB
    Pokud je nejaka skupina na FB, tak se omlouvam, ale FB bojkotuji a nepouzivam...

9. arno3

arno3 Guest

Tak jsem se zaregistroval na FB - Anatol Radanowski, poslal jsem žádost, tak čekám na schválení. Ale FB neumím, dosud jsem na něm nebyl, no naučím se.

10. Athy

Athy

Registrace:
    10. led 2015
    Obdržená poděkování:
    0
    koukám na to, začíná se to tam pěkně scházet :)

11. SemteXxx

SemteXxx

Registrace:
    24. pro 2011
    Obdržená poděkování:
    11
    Koothe :)
    Tohle bude asi věčný boj, ale něco přidám. Průzkumníkova sada přidá o pouhých 18 bodů vést (podle mých věcí) více než sada Daltona. To znamená že při větším HP s průzkumákem určitě nedáš větší ránu a bonus pro ostatní je víceméně stejný.

12. drahokam887

drahokam887

Registrace:
    2. dub 2012
    Obdržená poděkování:
    2
    průzkumník nedává ceněnou vytrvalost a jen strašně málo skrývání, místo toho má dost přesnosti a uhýbání což jsou slabší články, black a dalt. jsou lepší

13. jook bobr

jook bobr

Registrace:
    7. úno 2011
    Obdržená poděkování:
    81
    nevím jak je to u jiných charakterů (jsem dobrodruh), zvlášť tedy u vojáka, ale po první bitvě v Průzkumníkovi jsem byl nadšen - v obraně, mraky úhybů, super nastříleno .. bohužel tento výkon se mi nepodařilo již zopakovat takže se vracím právě k Daltonovi, kde ty čísla byla sice menší, ale za to pravidelně.

14. bila

bila

Registrace:
    31. led 2009
    Obdržená poděkování:
    5
    Hancock díky za upozornění na skupinu :)

Nevíte někdo jak se budou přenášet ty sady?

15. Hancock

Hancock Guest

Ručeně (nejspíš) se naklonují, doopravdy se nepřenáší nic, ale musí to mít v inventáři na světě, ze kterého se chce zúčastnit. Na světě odkud se hráč hlásí mu vše zůstane.

16. Kooth aan

Kooth aan

Registrace:
    2. říj 2010
    Obdržená poděkování:
    3
    Mas pravdu ze to bude vecny boj :D

ten rozdil ve vest neni 18, ale 27, uznavam ze i Dalton dava dost do vest, ja osobne bral v potaz spis porovnani s dickem ktereho jsem nosil driv :)

ale k tomu odporu - rozdil v HP mezi Daltonem a Pruzkumnikem je u vojaka s premkem na 150 lvlu 5640 coz znamena, ze bych musel obdrzet pres 75 ran, aby se diky odporu co dava sada smazal ten rozdil toho HP a pokud jde o kritiky, tak na smazani toho rozdilu je treba 9 kritiku, pro mne osobne je jednoznacne lepsi pruzkumik, ktery mi dava vic zdravi a vest nez dalton s odporem, ale to uz je na kazdem co mu prijde lepsi...

17. drahokam887

drahokam887

Registrace:
    2. dub 2012
    Obdržená poděkování:
    2
    Teď se například hlísí nicooo 150ka s dělníkem - Při bojích o pevnost se pro tebe zvyšuje bonus tvého sektoru o 30% (to asi neni zrovna nejlepší co ?, co to vlastně znamená a jde to srovnávat s ostatními třídami ?), kdyby se hlásila třeba 130ka dobrodruh se stejným vybavením, kdo by dostal přednost ?

18. Kooth aan

Kooth aan

Registrace:
    2. říj 2010
    Obdržená poděkování:
    3
    Dle mého by se mělo u výběru hledět nejen na lvl, výbavu a charakter, ale především i na osobu, která danou postavu hraje, někdy může být větším přínosem menší lvl bez top výbavy než lvl 150 s nejlepší výbavou, který ale hře nerozumí a v bitvách neposlouchá, to je dle mého taky důvod proč se mají volit velitelé, kteří by měli mít přehled o hráčích alespoň na jednom ze světů...

19. Misho

Misho

Registrace:
    7. lis 2008
    Obdržená poděkování:
    91
    Vy ty dělníky všichni hrozně podceňujete.. Dělník s HP na svojí věži je prostě pán, díky tomu bonusu s premkem nemluvě. Dokáže nasbírat mnohem více úhybů jak voják, a určitě i více nastřílí pokud má patřičné vybavení. Tím chci říct hlavně to, že každá třída má na westu svoje místo z nějakého důvodu a bitvy nejsou vyjímka. :) A když jsme u toho narozdíl od dobrodruha má dělník ten bonus permanentně, kdežto dobrodruh s premkem stejně má ten faktor "štěstí" že mu to nezafunguje ani s premkem párkrát a je úplně na nic. Jen můj názor.

20. Jan pyčlín

Jan pyčlín Guest

No a že těch míst na věži je přehršle. Dělník je dobrý ale pro příliš speciální věc. Ostatní povolání jsou mnohem užitečnější.