1. V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Diskuze: Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015

Téma v sekci 'Mezinárodní mistrovství' založené uživatelem Hancock, 26. říj 2015.

1. bila

bila

Registrace:
    31. led 2009
    Obdržená poděkování:
    5
    Neřekl bych užitečnější, spíš univerzálnější...ale souhlasím s Mishem, mělo by to být víc o lidech, když ti půlka bitevního ple řekne že tam prostě nepujde, tak na co ti to bude, ikdyž to bude plné 150... :)

2. Acara the Spider

Acara the Spider

Registrace:
    10. led 2012
    Obdržená poděkování:
    74
    delnik je na svy vezi genialni vec... leckdy lepsi nez vojak... i na hradbe a ostatnich vezich to jde (pokud je dobre postavenej)... ale v trave je to dost casto nocni mura...

co se tyka dalton/dick/pruzkumnik... vyzkousela sem si, ze nekompletni pruzkumnik (4 veci) doplnenej bartem vychazi v podstate stejne jako dve zbyle sady... co se tyka HP, tak na vojakovi ma tahle kombinace pruzkumnika o nejakou tu stovecku vic...

3. Acara the Spider

Acara the Spider

Registrace:
    10. led 2012
    Obdržená poděkování:
    74
    Semtexi, abych ti odpovedela (ac v jinem vlakne)... nekteri z nas chodime do prace (ja osobne delam dvanactky, klidne pet nebo sest dni v tejdnu) a tudiz tomu nemuzeme venovat tolik casu jako nejakej studentik, co sedi na koleji, chodi dvakrat tejdne na prednasku a jeho nejvetsi starosti je jestli vecer pujde na pivo do nadrazky nebo k Suchankum... nic mene chceme prilozit ruku k dilu... asi toliko k tomu co znamena prilozit ruku k dilu...

4. HIV-

HIV-

Registrace:
    30. pro 2009
    Obdržená poděkování:
    232
    Skoro bych se v tom našel... jen se nezabývám tím, zda půjdu do nádražky nebo k Suchánkům a už vůbec ne na pivo :D :D

5. hadris

hadris

Registrace:
    17. úno 2010
    Obdržená poděkování:
    16
    ty bys sel kamkoliv kde neco tece :) nezapirej

6. HIV-

HIV-

Registrace:
    30. pro 2009
    Obdržená poděkování:
    232
    Naposledy upraveno moderátorem: 1. lis 2015
  7. bila

bila

Registrace:
    31. led 2009
    Obdržená poděkování:
    5
    [del]Nejde mi to otevřít...[/del] už jsem to našel :)

Na slovenském fóru jsem našel na sovenském foru
    Píšou okolo tohoto datum jakoby měli do té doby mít nahlášenou "soupisku" - Nevíte o tom něco Hancock? :)

Jinak se mi hodně líbí jak to zorganizovali Slováci :)

Naposledy upraveno: 1. lis 2015
  8. Misho

Misho

Registrace:
    7. lis 2008
    Obdržená poděkování:
    91
    No já teda nevykoumal jak to otevřít :-D Holt si počkám.

9. -mnk-

-mnk-

Registrace:
    3. čvc 2012
    Obdržená poděkování:
    7
  10. Hancock

Hancock Guest

Do 5.11. se vyberou vůdci.
    Každý vůdce si zvolí svých 5 důvěrníků, kteří mu pomohou při vedení týmů a jejich jména musí být zveřejněna do 7.11.
    Do 8.11. musí mít každý vůdce s důvěrníky vybrán tým o 9 hráčích. Celkem tedy 9 + 5 + vůdce = 15.

Dohromady 1+5+9 x 10 = 150

11. HIV-

HIV-

Registrace:
    30. pro 2009
    Obdržená poděkování:
    232
    Jo, to mi tam narvala šablona na hypertextový odkaz tady na fóru... potom už jsem funkčnost nezkoumal, tak díky za opravu.

Jinak co se týče toho postupu při výběru týmu, přijde mi to poněkud kostrbaté... vybírat nedřív 5 lidí a potom dalších 9. Bude mít těch 5 důvěrníků nějakou významnou roli, pro kterou je nutné, aby bylo jednoznačně určeno kdo to je?

12. Hancock

Hancock Guest

Víc je již ZDE, prozatím zamknuto, přes týden nemám tolik času.

13. HIV-

HIV-

Registrace:
    30. pro 2009
    Obdržená poděkování:
    232
    Ještě jedna dávka otázek :)

1) Města mají zřizovat organizátoři, budou jen založená nebo i vystavěná? Půjde si vybrat místo, kde má být město založeno nebo to bude určené shora?
    2) Bude zachován klasický denní login s 15 nugety po 5 dnech, jak to známe ze zdejších světů?
    3) Ví se už, jak to bude s duely?
    4) Půjde spát v pevnostech nebo budou jen k bojům?

14. Hamerinski

Hamerinski

Registrace:
    17. led 2010
    Obdržená poděkování:
    20
    Na to, že by to mělo začít za pár týdnů je stále moc otázek :D.

15. Hancock

Hancock Guest

Informací moc není, zkusíme se zeptat.

1) Města mají zřizovat organizátoři, budou jen založená nebo i vystavěná? Půjde si vybrat místo, kde má být město založeno nebo to bude určené shora?

Měla by být postavena, jak moc, nevím.

2) Bude zachován klasický denní login s 15 nugety po 5 dnech, jak to známe ze zdejších světů?

Mělo by fungovat stejně.

3) Ví se už, jak to bude s duely?

Ne, poslední info bylo, jak jsem psala, návrh na nemožnost duelovat.

4) Půjde spát v pevnostech nebo budou jen k bojům?

Nevím, zda týmu budou vlastníky pevností, které budou vystaveny.

16. Gryzli

Gryzli

Registrace:
    13. dub 2012
    Obdržená poděkování:
    4
    Napadá mě se zeptat na jednu otázku. Jak je to s těmi 3mi sadami. Musí být všechny 3 sady bitevní nebo může být 1 bitevní a pak např. na regeneraci či indiánský set?

17. Hancock

Hancock Guest

Myšleno je to tak, že hráč si může vzít na svět jen 3x klobouk, 3x kalhoty atd. jaké to budou je jen na něm.

18. jook bobr

jook bobr

Registrace:
    7. úno 2011
    Obdržená poděkování:
    84
    Gryzli, osobně v tomto si beru rozhodně sadu na HP abych snadněji dospával, jednu bitevní a třetí jsem právě přemýšlel jako stavební (pokud by nebylo postaveno), nebo duelová (pokud duely budou, což asi ne - a je to dobře).

K těm důvěrníkům - taky mi to přijde takové zbytečné - očekával jsem spolupráci oněch 10 vůdců, kteří si budou vzájemně vypomáhat, případně že se zapojí hráči z řad bojovníků. No uvidíme zda to k něčemu bude.

19. HillBilly

HillBilly

Registrace:
    7. dub 2011
    Obdržená poděkování:
    0
    Pokud jsem správně pochopil, nebudou se započítávat ani schopnosti a atributy získané za úkoly?

20. Hamerinski

Hamerinski

Registrace:
    17. led 2010
    Obdržená poděkování:
    20
    To by mě taky zajímalo.

Bral bych to, že by se nulovaly ty koupené, ale proč penalizovat hráče co ty úkoly dělají aby měli nějaký ten bodík navíc.