• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015

No a že těch míst na věži je přehršle. Dělník je dobrý ale pro příliš speciální věc. Ostatní povolání jsou mnohem užitečnější.

Neřekl bych užitečnější, spíš univerzálnější...ale souhlasím s Mishem, mělo by to být víc o lidech, když ti půlka bitevního ple řekne že tam prostě nepujde, tak na co ti to bude, ikdyž to bude plné 150... :)
 

DeletedUser15301

Guest
delnik je na svy vezi genialni vec... leckdy lepsi nez vojak... i na hradbe a ostatnich vezich to jde (pokud je dobre postavenej)... ale v trave je to dost casto nocni mura...

co se tyka dalton/dick/pruzkumnik... vyzkousela sem si, ze nekompletni pruzkumnik (4 veci) doplnenej bartem vychazi v podstate stejne jako dve zbyle sady... co se tyka HP, tak na vojakovi ma tahle kombinace pruzkumnika o nejakou tu stovecku vic...
 

DeletedUser15301

Guest
Citovat:
Původně založeno Acara the Spider Zobrazit příspěvky
kdyby bylo potreba, tak taky klidne prilozim ruku k dilu... ikdyz uz sem pomerne dlouhou dobu ve velitelskym duchodu...
kdyby bylo potřeba...
podívej že je přihlášeno přes 10 lidí... takže už určitě bude hlasování, takže spíš napiš jestli do toho opravdu jdeš nebo nejdeš, ať víme co s tebou

To samé ostatní, hadralion, jook....
Hlásíte se na velitele nebo jenom na pomoc? Pomáhat jednotlivým velitelům můžete aniž byste sami veliteli byli

Semtexi, abych ti odpovedela (ac v jinem vlakne)... nekteri z nas chodime do prace (ja osobne delam dvanactky, klidne pet nebo sest dni v tejdnu) a tudiz tomu nemuzeme venovat tolik casu jako nejakej studentik, co sedi na koleji, chodi dvakrat tejdne na prednasku a jeho nejvetsi starosti je jestli vecer pujde na pivo do nadrazky nebo k Suchankum... nic mene chceme prilozit ruku k dilu... asi toliko k tomu co znamena prilozit ruku k dilu...
 
Skoro bych se v tom našel... jen se nezabývám tím, zda půjdu do nádražky nebo k Suchánkům a už vůbec ne na pivo :D :D
 

[del]Nejde mi to otevřít...[/del] už jsem to našel :)

Na slovenském fóru jsem našel na sovenském foru
Registrácia je do 05.11 - 20:00
Píšou okolo tohoto datum jakoby měli do té doby mít nahlášenou "soupisku" - Nevíte o tom něco Hancock? :)

Jinak se mi hodně líbí jak to zorganizovali Slováci :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Do 5.11. se vyberou vůdci.
Každý vůdce si zvolí svých 5 důvěrníků, kteří mu pomohou při vedení týmů a jejich jména musí být zveřejněna do 7.11.
Do 8.11. musí mít každý vůdce s důvěrníky vybrán tým o 9 hráčích. Celkem tedy 9 + 5 + vůdce = 15.

Dohromady 1+5+9 x 10 = 150
 

Jo, to mi tam narvala šablona na hypertextový odkaz tady na fóru... potom už jsem funkčnost nezkoumal, tak díky za opravu.

Jinak co se týče toho postupu při výběru týmu, přijde mi to poněkud kostrbaté... vybírat nedřív 5 lidí a potom dalších 9. Bude mít těch 5 důvěrníků nějakou významnou roli, pro kterou je nutné, aby bylo jednoznačně určeno kdo to je?
 
Ještě jedna dávka otázek :)

1) Města mají zřizovat organizátoři, budou jen založená nebo i vystavěná? Půjde si vybrat místo, kde má být město založeno nebo to bude určené shora?
2) Bude zachován klasický denní login s 15 nugety po 5 dnech, jak to známe ze zdejších světů?
3) Ví se už, jak to bude s duely?
4) Půjde spát v pevnostech nebo budou jen k bojům?
 

DeletedUser9350

Guest
Na to, že by to mělo začít za pár týdnů je stále moc otázek :D.
 

DeletedUser

Guest
Informací moc není, zkusíme se zeptat.

1) Města mají zřizovat organizátoři, budou jen založená nebo i vystavěná? Půjde si vybrat místo, kde má být město založeno nebo to bude určené shora?

Měla by být postavena, jak moc, nevím.

2) Bude zachován klasický denní login s 15 nugety po 5 dnech, jak to známe ze zdejších světů?

Mělo by fungovat stejně.

3) Ví se už, jak to bude s duely?

Ne, poslední info bylo, jak jsem psala, návrh na nemožnost duelovat.

4) Půjde spát v pevnostech nebo budou jen k bojům?

Nevím, zda týmu budou vlastníky pevností, které budou vystaveny.
 

DeletedUser16057

Guest
Napadá mě se zeptat na jednu otázku. Jak je to s těmi 3mi sadami. Musí být všechny 3 sady bitevní nebo může být 1 bitevní a pak např. na regeneraci či indiánský set?
 

DeletedUser

Guest
Myšleno je to tak, že hráč si může vzít na svět jen 3x klobouk, 3x kalhoty atd. jaké to budou je jen na něm.
 
Gryzli, osobně v tomto si beru rozhodně sadu na HP abych snadněji dospával, jednu bitevní a třetí jsem právě přemýšlel jako stavební (pokud by nebylo postaveno), nebo duelová (pokud duely budou, což asi ne - a je to dobře).

K těm důvěrníkům - taky mi to přijde takové zbytečné - očekával jsem spolupráci oněch 10 vůdců, kteří si budou vzájemně vypomáhat, případně že se zapojí hráči z řad bojovníků. No uvidíme zda to k něčemu bude.
 

DeletedUser13017

Guest
Pokud jsem správně pochopil, nebudou se započítávat ani schopnosti a atributy získané za úkoly?
 

DeletedUser9350

Guest
Pokud jsem správně pochopil, nebudou se započítávat ani schopnosti a atributy získané za úkoly?

To by mě taky zajímalo.

Bral bych to, že by se nulovaly ty koupené, ale proč penalizovat hráče co ty úkoly dělají aby měli nějaký ten bodík navíc.
 
Nahoru