• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015

DeletedUser13017

Guest
tak asi můžeš čekat němčinu nebo angličtinu, nic jiného podle mě nehrozí
Ano - ale ne každý ovládá tebou zmiňované jazyky stoprocentně.
Nebyla by to diskriminace? :-)
Ale když už půjdeme do hloubky - podle mě bude mít každá mutace vlastní "tablo"
a co si plácají u soupeře, je nám ukradené, ne? :-)
Bitvy se po tolika letech dají hrát i poslepu a jde jen a jen o povely
 

DeletedUser9350

Guest
Na němčinu mám už alergii... A angličtina? Što eto? :P :D
 
Ale no tak, proč řešíte jazyk? mezi sebou se snad domluvíme česky, případně slovensky někteří a jak psal Hill, co si píšou ostatní je nám jedno - na náš alianční chat se "cizák" nedostane :)
 
Já bych řekl, že nejen bitvy, ale celý west jde hrát poslepu. Zvlášť když už jsou místo většiny textů obrázky...
 

DeletedUser15301

Guest
jak to je s tema vecma... musim je mit v inventu jenom v dobe kopirovani postavy nebo po celou dobu akce?
 
To je jen doba pro zadávání hodnot. Samotné kopírování trvá chvilku, ale záleží, kdy se na člověka dostane řada. Pokud by daného člověka nakopírovali již třeba 15.11. tak může věci z inventáře vyházet a nebude to mít žádný vliv.
 

DeletedUser

Guest
Kopírování bude podle dosavadních dostupných informací dělat člověk z Německa nebo Polska a ten nám asi nebude hlásit, které lidi zrovna hodil do světa, proto píši celé datum.
 

DeletedUser

Guest
Zdar, je už nějaká nová informace o vylepšených věcech? Zůstane item vylepšený, nebo se v rámci srovnání dostane na základní úroveň?

Řemeslo - bude začínat od nuly. A naučené recepty zůstanou? Nebo se budou muset znova najít a naučit?

A bude fungovat nákup a výměna u dědka?
 

DeletedUser

Guest
Pokud chceš mít na světě vylepšený předmět, který máš vylepšený v inventáři, je třeba uvést jeho přesné ID. Na bitevním světě bude vylepšený.

Řemeslo začíná od nuly, takže i recepty budou na nule. Žádný recept nebudeš umět, kromě těch základních.

Dědek bude fungovat, stejně jako trh ve městě.
 

DeletedUser16690

Guest
Zdravím. Nechci tu někomu vnucovat svá moudra, ale s pár postřehy bych se podělil. Zaprvé. To kopírování sad se mi moc nelíbí a dá se s tím dost manipulovat. Už vidím Rusy, jenž jdou do toho, jak si od ostatních půjčují ty nejlepší sady, zbraně či jízdu jen proto, aby jejich klony byly na mezinárodním poli nabušené. Přitom se nic nestane. Ve svém světě je pak vrátí. Takže tohle bych radil každému, pokud má tuhle možnost. Pokud jsem něco přehlédl, tak mne můžete opravit.
Zadruhé: Beru si s sebou Eastwoodovu sadu. Možná tam duely nebudou zpřístupněny, ale tahle sada je unikátní (alespoň co jsem zjistil na S1) pro práce, na které byste s jinou sadou neměli šanci. A že zpočátku budete potřebovat peníze a zkušenosti, nemusím dvakrát opakovat. Pokud budou duely povoleny, tím pádem není vůbec co řešit. Já kdybych ji neměl, tak bych si ji samozřejmě před kopírováním půjčil.
A poslední věc: Dělníky bude třeba. Se šlechtickou sadou a pevnostní taky. Dobrý a aktivní dělník na své věži je lepší, než nabušený voják. A pro výstavbu pevnosti a možná i města nenahraditelný pracant. Ještě jsem něco chtěl, ale už mi to vypadlo z hlavy . :)
Zatím
 

DeletedUser

Guest
Vylepšené předměty nejdou obchodovat, tedy ani vracet. Tedy jenom kupovat základ a ten vylepšit (jednosměrně).

Osobně považuji za důležité, aby vybraní hráči počítali s aktivním hraním nejenom v bitvách, ale i v přípravě. Řemesla budou důležitá, např. bajonet a amulet se dají dělat dost brzo. K tomu sběr surovin.

PS: podle toho, co jsem četl tak města a pevnosti by měly být vystavené.
 

DeletedUser16690

Guest
Neměl jsem na mysli vytuněné věci. Ty tvůj klon nejspíš nebude ani mít, pokud jsem dobře četl, nebo ještě o tom není rozhodnuto. Já osobně jsem si už našel hráče, jenž mi půjčí JJ zbraně. Budou se hodit.
 

DeletedUser

Guest
Pokud si hráč přeje naklonovat věci, které má v inventáři vylepšené, naklonují se vylepšené.
 

DeletedUser9350

Guest
Topsiku nech to rusofobství doma ;) a sem ho netahej. S tímhle do toho jde hodně lidí z jiných zemí taky. Jenže nedostaneš tam toho tolik, proto vylepšují doma co to jde a to všichni...
 
nikde jsem nenašel jak to bude ve skutečnosti s těmi duely - zatím jen samé domněnky, možná, snad, asi.
takže budou nebo nebudou?

je to docela zásadní věc na to že za 5 dní mají být uzavřené týmy!
 

DeletedUser

Guest
Bohužel opravdu dosud nikdo neví. Poslední informace byla o tom, je zrušit, protože se jedná o bitevní soutěž a duely nejsou žádoucí. Je taky možné, že se čas na registraci hráčů prodlouží. Dáme včas vědět.

Ještě jedna dávka otázek :)

1) Města mají zřizovat organizátoři, budou jen založená nebo i vystavěná? Půjde si vybrat místo, kde má být město založeno nebo to bude určené shora?

Místa si nebudete nejspíš moci zvolit, protože budou již vystavena.
 
Nahoru