• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015

DeletedUser

Guest
Diskutovat můžete zde

Každý jazykový server vytvoří svůj vlastní tým, který bude zahrnovat 10 vůdců, zájemci se registrují v TOMTO vlákně.
 
Jsem rád že se konečně děje něco jiného než tombola :)
Několik otázek, přípomínek atd...
- Chybí mezera :)

Jak se můžeme hlásit?
Jak se budou určovat vůdci?
Tři sady je myšleno jako sady uložené vedle cestovního obchodníka?
Chápu dobře, že účastníci přemigrují na jiný svět a po ukončení zpátky?
 
Na jiných jazykových mutacích jsou vlákna, kde se hlásí velitelé (v případě, že by jich bylo víc než 10 by mělo následovat hlasování). Velitelé následně vyberou oněch 140 bojovníků.
 

DeletedUser1318

Guest
Oznámení bylo skryto, vidět ho mohli všichni ode dneška.
Tak pro hráče je to stejné, jako by tam nebylo, ne?

Wir beginnen Anfang November, voraussichtlich am 8.11.2015, über Weihnachten und Neujahr ist Spielpause, 22.12.2015 bis 02.01.2016.
Začátek by měl být 8.11.2015?
Je tu už někde možnost pro přihlášení velitelů?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13189

Guest
Vypadá to velmi zajímavě...A nebude na škodu porovnat se s ostatníma a třeba se i přiučit...
 

DeletedUser17933

Guest
Mohu se zeptat ,

budu mít i já šanci dostat se do toho turnaje když jsem 75 úroveň ??

Děkuji předem za odpověď,

aragon1020

PS : chtěl bych totiž do něj
 
tate, na anglickém fóru píšou: Recruitment: 25/10/2015 until 09/11/2015
Event begins: 25/11/2015

Jinak bratři slováci mají 28. 10. uzavírku přihlášek velitelů. Vzhledem k tomu, že tady není ještě ani příslušné vlákno, očekávám pozdnější datum.
 

DeletedUser

Guest
Tak vůdcové, vojín Radanowski se hlásí, nezapomeňte na mně :D

Level 122 (jenom :( ), Dick, Dalton Bart, jízda Bart, Zlatá sada.
 

DeletedUser1318

Guest
tate, na anglickém fóru píšou: Recruitment: 25/10/2015 until 09/11/2015
Event begins: 25/11/2015

Jinak bratři slováci mají 28. 10. uzavírku přihlášek velitelů. Vzhledem k tomu, že tady není ještě ani příslušné vlákno, očekávám pozdnější datum.
No tak jestli to má být mezinárodní soutěž se stejnými podmínkami pro všechny zúčastněné, pak je to nějaké podivné už teď.
 

DeletedUser

Guest
Tak pár organizačních dotazů:

Postava bude přesunuta na ten mezinárodní server po celou dobu soutěže?
Je už upřesněný čas bojů o pevnosti? např 20.00 hod.?

A ten výběr 140 hráčů do týmu bude napříč světy a potom neměnný, nebo si vůdce bude vybírat hráče na každý boj zvlášť?
 
Jelikož nebudou nic importovat zpět, tak asi tu postavu skopírují a po skončení smažou. Těch 150 bude na furt a je tam poměrně malá vata vzhledem ke 140 útočníkům.

75 lvl je bez šance, proběhně vyskakovací okénko a jelikož tohle obsahuje několik slovíček, které táhnou (unikátní, mezinárodní, nugety, odměna a podobně), tak zájem bude. Ale nebuď smutný, pokud budeš mít opravdu zájem, tak se tam třeba nějak odstaneš :-).
 

DeletedUser

Guest
Zajímalo by mne, jak chtějí přesunout postavu tam, když povolí sebou vzít jen tři sady. Pokud se tedy postava přesune tam, expy, které tam hráč získá se přenesou zpět po turnaji spolu s postavou? Bylo by to fér.
A co produkty? Ty se tam nepřenesou? Jako třeba zápaďáky, bajo atd... Nebo budu muset posílení jen kupovat, jak je napsáno v oznámení?
Ještě k těm třem sadám ... podmínka je bitevní sady ... takže tam v ničem jiném nebude možné přes den chodit?

Bude možné ty bitvy sledovat veřejně? Nebo to bude jen pro ty, co budou v týmu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
75 lvl je bez šance, proběhně vyskakovací okénko a jelikož tohle obsahuje několik slovíček, které táhnou (unikátní, mezinárodní, nugety, odměna a podobně), tak zájem bude. Ale nebuď smutný, pokud budeš mít opravdu zájem, tak se tam třeba nějak odstaneš :-).

Podle originálu (znovu, pokud to dobře chápu) si budou vůdci vybírat těch 150...a osobně bych dal přednost lvlu 75 který má zájem o bitvy před lvlem 150 který chce jenom úspěch a zbytek je mu šumafuk :)

Navíc myslím že 150 lidí je opravdu hodně...
 

DeletedUser

Guest
Podle originálu (znovu, pokud to dobře chápu) si budou vůdci vybírat těch 150...a osobně bych dal přednost lvlu 75 který má zájem o bitvy před lvlem 150 který chce jenom úspěch a zbytek je mu šumafuk :)

Navíc myslím že 150 lidí je opravdu hodně...


Mno já nevím, ale píše se, že cituji: Každý jazykový server vytvoří svůj vlastní tým, který bude zahrnovat 10 vůdců.
Což mi tedy vychází, že opět cituji: (minimum: 140 hráčů; maximum: 150 hráčů). Každý tým musí být schopen na každý zápas naplnit velkou pevnost. ... jeden cz tým s 10 veliteli a 140 hráči ... to je jako celek a maximum, které uvádějí.
 
bila, 150 lidí je dost málo a já osobně už bych váhal i nad tím vzít někoho s levelem 135. Na 75. levelu je bez šance, pokud se tam nedostane nějakou protekcí. Nevím, na kolika světech jsi, případně na kolika světech chodíš na bitvy, ale věz, že lidí na 150. levelu je dost a rozdíl mezi 135. levelem a 150. je dost velký. Nejzásadnější význam při výběru bych ale přikládal tomu, jak je kdo zavedený jako spolehlivý bojovník a nakolik má vhodný charakter atd.

Jinak k těm sadám. Na slovenském fóru píšou (administrátor), že jednou sadou se rozumí 1 kus od každého kusu výstroje - 1 klobouk, 1 šátek, 1 kůň, 1 duelovka, 1 puška atd. Takovéto sady si může každý vzít 3, ale podmínkou je, že je musí mít na výchozím světě v inventáři.

Jinak produkty pravděpodobně přenést nepůjdou, údajně by měla být resetována i řemesla na 0 bodů. Všechny produkty na posilnění by si tedy hráči měli nasbírat sami až tam.

Bitvy sledovat živě asi nepůjdou, ale ze záznamu nebude problém díky west forts. Tedy pokud by některý z hráčů neudělal stream :D.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru