• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Mistrovství v horseballu 2016

No zhledem k dotaženosti systému se to dalo přepodkládat. Jelikož nejsou známy polohy měst, lvyl, vybavení a tak .. tak se asi nemá ceny k tomu moc vyjadřovat, resp. zatím to vypadá jako pěkná ****ovina, které se nebudu rozhodně chtít aktivně zůčastnit.
 
Já osobně z toho mám dojem, že se poučili z Mistrovství v bitvách a mnoho věcí je vyřešeno lépe. I když uznávám, že z prvního oznámení to nebylo dost zřejmé.
 
Najde se tu pár hráčů kteří by se chtěli spíš zúčastnit než vyhrát? Rád bych to zkusil ale jen tak pro zábavu, nehodlám u hry strávit x hodin.

Případně mi napište do zprávy a založíme tým :)
 

DeletedUser8660

Guest
Pokud někdo bude zakládat tým a bude mu chybět hráč klidně se připojím kontaktovat mě můžete na Arizoně,Floridě,Buffalu všude nick wajfi
 
Ahoj, hledáme hráče kteří by se chtěli jen tak odragovat. Může se přidat kdokoli dokud bude místo :)

Zatím je to IFGHAS a já :)

Případně pište IGHAS (promin že jsem to na tebe tak hodil ale jinak to ted prostě nepůjde :D)
 
Vypadá to zajímavě, ale nedotaženě, navíc v pěkně blbý termín...

Ano, termín může být pro mnoho lidí problematický, ale dokonale se to nepovede naplánovat asi nikdy a tady se to cíleně vztahuje k ME ve fotbale, tak se snaží i dodržet termín.

Jinak co ti připadá nedotažené? Možná to ještě zvládnu objasnit...
 
Čeká se na schválení, alespoň něčeho drobného byste se měli dočkat.



Editt: fantu dostanete po plánovaném konci akce, tj. někdy po 10. červenci.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru