• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze na téma migrace

Oximus

Člen týmu
Tak jsem se dotyčného ještě jednou ptal a prý si to popletl. Migroval tedy z Georgie, nikoliv z Dakoty. Potom je vše v pořádku.
 
Naposledy upraveno:

z3l1

Člen týmu
Zdravím, mohu se zeptat, odkud a kam se migruje? Ve vláknu ,,Migrační pásma a obsazenost světů", které zakládala Miko, tak je psaná migrace z Colorada a Georgie. Dnes na Arizoně jsem si psal s hráčem, který říkal, že tuto noc migroval z Dakoty. Nevím kde mohu dohledat kompletní seznam migrací, protože se v tom začínám trochu ztrácet...docela by mě zajímalo odkud a kam se všude nyní migruje. :)

Migrace je povolena ze světů Colorado a Georgie.

Colorado má otevřený směr --->
  • S1
  • Arizona
Georgie --->
  • S1
  • S9
  • Arizona
  • Indiana
z3l1
 

DeletedUser19291

Guest
Neviete niekto ake sú čísla a štatistiky dnes? (24.2 2020)

q3qlb6poowi41.png
 

DeletedUser19291

Guest
Herný svet.................. Počet hráčov (24.2 2020)................... Počet hráčov (2.12 2020)

Svet1
...................................... 887(+58)............................................................945
Svet9
...................................... 534(+96)........................................................... 630
Arizona
................................. 807(-4).................................................................803
Dakota
....................................477(-50)..............................................................427
Eldorádo
............................... 428(-24)..............................................................404
Florida
.................................... 353(-7).................................................................346
Georgia
...................................351(-131)............................................................220
Hudson
.................................. 457(-96)............................................................. 361
Indiana
................................... 690(-231)............................................................459
Jericho
................................... 1523(-494).........................................................1029
Klondike
................................. 0(+1586)...........................................................1586


6.4 2014
.............................. 73 884 hráčov
24.2 2020
............................ 6507 hráčov (-67377, -91.2%)
2.12 2020 ...............................7210 hráčov (+703, +10,8%)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
myslím, že současný počty jsou ale trochu zkreslený posledním eventem... Florida byla jeden čas už hluboko pod 300
 

Pawn

Člen týmu
Florida byla na 270+-, než přišel event a zase to bumpnul nahoru no.
Mne by i zajímalo jestli někdy se bude upravovat tohle - https://www.the-west.cz/?page=register&mode=choose_world
Ty čísla jsou zavádějící, i když já hádám že se jedná o čísla "peeku" jakého daný svět kdy dosáhl/účtů co jsou v databázi za celou dobu existence, tak pro nové hráče je to poměrně matoucí informace, když poté po odklepnutí světa zjistí že na světě je ztěž skoroí 1/10 uvedeného počtu hráčů.
Chápu že na to navazuje i druhá pěkná informace a to "průměrně osídleno" u světů s populací 300 lidí a Klondike který má slušnou je pouze "slabě osídlen" i když je nejaktivnější/aktivnější, ale to je další věc.

Vím že to tak není jen u naší jazykové lokace, ale občas už mi přijde že inno kouká jen na tohle a žije v iluzi že migrace potřeba nejsou když mají tak "stabilní" čísla :-D
 
Vím že to tak není jen u naší jazykové lokace, ale občas už mi přijde že inno kouká jen na tohle a žije v iluzi že migrace potřeba nejsou když mají tak "stabilní" čísla :-D
Inno kouká na použité nugety (hlavně během akcí), počet hráčů jako takovej s migrací nemá moc společného.
 

z3l1

Člen týmu
Florida byla na 270+-, než přišel event a zase to bumpnul nahoru no.
Mne by i zajímalo jestli někdy se bude upravovat tohle - https://www.the-west.cz/?page=register&mode=choose_world
Ty čísla jsou zavádějící, i když já hádám že se jedná o čísla "peeku" jakého daný svět kdy dosáhl/účtů co jsou v databázi za celou dobu existence, tak pro nové hráče je to poměrně matoucí informace, když poté po odklepnutí světa zjistí že na světě je ztěž skoroí 1/10 uvedeného počtu hráčů.
Chápu že na to navazuje i druhá pěkná informace a to "průměrně osídleno" u světů s populací 300 lidí a Klondike který má slušnou je pouze "slabě osídlen" i když je nejaktivnější/aktivnější, ale to je další věc.

Vím že to tak není jen u naší jazykové lokace, ale občas už mi přijde že inno kouká jen na tohle a žije v iluzi že migrace potřeba nejsou když mají tak "stabilní" čísla :-D

Tak tu stránku jsem neviděl už hodně dlouho :) Ani popravdě nevím jak se na jí dostat bez tohoto odkazu - na hlavní strance the west to nikde nevidím
Takže jestli se to bude upravovat zde nemohu napsat. Bylo by asi dobré to upravit pokud se to dá někde najít.
 

z3l1

Člen týmu
@Čučko - zapomělo se na Colorado v té tabulce
Colorado ještě také jede a je tam 208 účtů a je spuštěná migrace na Ari a S1
 
Napíšu sem pár mých myšlenek...

INNO nechápe, že tvořeních nových světů není migrace.
A hrát na mrtvých světech taky nikdo nechce, tak jsou lidi se nuceni přesunout nebo počkat do slibované migrace. Proč lidi odchází? Bojí se, že se bude cyklus opakovat a budou zaseknutí na nemigrovatelných světech několik let. Není přece takhle hra o komunitě a komunikaci? Tak proč tvořit nový servery, když jsou lidi znechuceni zase levelit a vše opakovat. Já jsem několik let tuhle hru nehrál, tak jsem si řekl, že jí znova zkusím. Tak logicky půjdu na nový server, což byl Jericho. Pro tyto účely je to fajn, protože taky nechci hrát na 12 let starém světě. Ano ano vím, že tvorba nových světů je pro peníze a prakticky za to čeští moderátoři/admini nemůžou, protože je to volba z německé centrály.

Nejlepší to mají lidi co jsou na S1, S9 a Arizoně protože ty světy vždy budou aktivní, když tam lidi migrují.

Mimochodem se říkalo už v roce 2011 že hra umírá a dalších 9 let a nic. Stěžování nepomáhá a když už jste tady na tomto foru, tak to znamená, že vás ta hra baví a máte jí rádi.

Každopádně kdo povoluje migraci? Protože je nějaká podmínka, že to musí být pod 200 aktivních lidí, tak nikdo nikdy migrovat nebude kvůli mezisvětové výměně a neustálým eventům/akcím.

Děkuji za přečtení mého nesmyslného blábolení.
S pozdravem Legate
 
Naposledy upraveno:

Pawn

Člen týmu
Tak to by mne zajímalo jak se zrovna Buffalu tenkrát povedlo spustit migraci pokud to záleží jak poněkolikáté píšeš čistě na utracených nuggetách, protože tam si jsem jistý že nuggety lítaly pomalu víc jak například na arizoně od určitých jedinců (což bylo náležitě pak vidět). Stejně tak v tom případě odmítám věřit že nuggetění například na Floridě 2-3 lidí co si koupí sety drží migrace a je to tak profitující pro inno držet ten svět.
 

z3l1

Člen týmu
Tak to by mne zajímalo jak se zrovna Buffalu tenkrát povedlo spustit migraci pokud to záleží jak poněkolikáté píšeš čistě na utracených nuggetách, protože tam si jsem jistý že nuggety lítaly pomalu víc jak například na arizoně od určitých jedinců (což bylo náležitě pak vidět). Stejně tak v tom případě odmítám věřit že nuggetění například na Floridě 2-3 lidí co si koupí sety drží migrace a je to tak profitující pro inno držet ten svět.

Předtím než jsem migroval z buffala tak za tombolové zbraně (ty za výhru) jsem "utratil" cca 500 nuget a to v tom počítám i premium VIP na 14 dní.
Teď si ale nejsem jistý zda už náhodou nebyla migrace spuštěná.
 
Předtím než jsem migroval z buffala tak za tombolové zbraně (ty za výhru) jsem "utratil" cca 500 nuget a to v tom počítám i premium VIP na 14 dní.
Teď si ale nejsem jistý zda už náhodou nebyla migrace spuštěná.
Zbraně máš velikonoce 2018, migrovalo se od léta 2017. Navíc ty assiniboinský nejsou nijaký zázrak, ale pravdou je, že na buffalu po migraci moc zájem o ty zbraně nebyl, dokonce i perleťový tam šly získat úplně bez použití nuget.
 
Asi nelze nějakým způsobem zjistit, kdo získal všechny prémiové zbraně na Coloradu a Buffalu za poslední dva roky ? Zda-li aktivní hráč, který tam zůstává jen kvůli tomu, či někdo, kdo má primární postavu jinde.

Jelikož se furt víc a víc přikláním k variantě, že si z toho někdo akorát udělal nízko nákladovou farmu na prémiové zbraně, kdy může získat vše za použití pár nuggetů s vědomím, že mu bude vše převedeno.
 
Nahoru