• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o počtu hráčů na světech

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11063
  • Vytvořeno
Je zajímavej propad Eldoráda o víc než polovinu. A jako bonus je nejosídlenější ustálený svět 1 v současnosti bez bitev...
 

DeletedUser1318

Guest
Má Inno nějakou představu, pro kolik hráčů má ještě ekonomicky smysl udržovat v chodu naši jazykovou mutaci?
 

DeletedUser9350

Guest
No sloučej nejdříve 1 a 9; A a B; C a D; E a F a uvidí co zbyde a jak moc lidi budou nadávat - poté bude následovat mezinárodní verze CS v max počtu 4 světů.
 
Když to vezmu horem a dolem, jakýkoliv slučování přinese oživení, který je zapotřebí jako sůl. A něco bych si i vsadil, že ve výsledku by za sloučení byla ráda většiny hráčů, i když by mnozí z nich museli zařezat svoje postavy.

A návrh na závěrečné sloučení českých a slovenských světů má taky něco do sebe :). Pořád je to lepší, než nás vyklopit do bedny s polákama, popřípadě maďarama :D :D
 

DeletedUser1318

Guest
Sloučení světů není špatný nápad, otázkou je, jak ochotně "zařízne" svou postavu například platící zákazník.
Mně to původně zajímalo z pohledu investice nugetů, nakolik je west ještě "lukrativní" pro investici do zábavy.
Mně spíš zajímá, co bude dál.
Jestli by třeba nešlo otevřít bazar s hadrama v divokých kmenech a tam ty mrtě oblečení ze sad rozprodat. :D
 

DeletedUser9350

Guest
Proto tu byla varianta co jsem jinde psal, dát možnost sloučit inventy. Pak by to byla pohoda, odpadlo by to já chci tady a dám tam a tam.
 
Já si myslím, že INNU nějaké farmaření či multačení na vedlejších světech v principu nijak nevadí - zabavuje to hráče při hře, takže není důvod jim to brát. Tj asi světy hned tak rušit nebudou. Na druhou stranu pro poctivé hráče (jsou ještě tací ?) to musí být deprimující, protože dochází ke strašné inflaci (kdo farmaří má x-krát více peněz, kde x počet světů). Tj i když celý rok šetří, tak si zajímavý item nekoupí, protože na něj nemaj (teda krom toho, že navíc ani není na trhu). A opačně - svůj item na prodej dobře neprodaj, protože zde není funkční aukce. Prostě celé ekonomika westu je s prominutím pokur... a dochází k její klasické subtituci = šmelině kusu za kus, ze světa na svět a chápu, že některým lidem tohle může vadit ... resp. to určitě vadí potencionálním novým hráčům, protože se můžou snažit jak chtěj a furt maj prd :-).
 
Já jsem se na to díval trochu více z pohledu hráče, který má téměř vše. (asi se k nim taky tak trochu řadím)

A v současnosti jsou ty světy na hraně zániku, protože není už s kým to získané vybavení srovnávat. Dosti se uměnšila možnost konfrontace PvP a v mnoha případech je pořádně možná jen v dobrodružství (které je stejně pro všechny světy dohromady).

A když tu byli nakousnuti platící hráči, myslím si, že jen naprosté minimum hráčů investovalo reálné peníze do postav na více světech. A pokud ano, tak se to stejně týká novějších světů, kde lze často pozorovat, jak hráč "zahodí" svoji vynugetěnou postavu na eldorádu a jde nugetit na floridu, takže v jejich případě bych se ani nějaké výrazné vlny nevole kvůli rušení postavy neobával.
 
A když už tu takle hezky rekapitulujem, tak nejhorší je to, že INNO něco zavede a pak z toho pořádně netěží, namátkou např:

centrální pevnost - zavedena, nespuštěna
speed svět - spuštěn jednou
dobrodružství - engine v chodu, pouze jedna mapa a jeden herní mód

a tohle jsou všechno věci, kde by s poměrně malou snahou šly i šikovně roztočit nuggety, nicméně to spíš vypadá, že INNO má celý West (za prvé hlavně někde) jako jednu velkou testovací platformu, která se (částečně možná i docela) sama zaplatí ... a uživatelů má stále dost, takže jich herní komfort není třeba nijak extra řešit. Tj. úbytek hráčů je netěší, ale oni jich maj pro své účely stále dost :-)
 
centrální pevnost - zavedena, nespuštěna
speed svět - spuštěn jednou
dobrodružství - engine v chodu, pouze jedna mapa a jeden herní mód

Připojím zaseknutou fázi vývoje nového duelového systému a máme pokupě největší nedodělky/víc než slibované novinky.

Nevím co víc udělat, aby se to pohlo.
 
Zdar,pro west je potřeba zapracovat na bitvách o pevnosti,když jedou pevnosti žije konkrétní svět. Já jsem rodilej bitvař a snad každej to vidí na jakémkoliv světě,když nejsou bitvy je dohráno..
 
...i když celý rok šetří, tak si zajímavý item nekoupí, protože na něj nemaj (teda krom toho, že navíc ani není na trhu). A opačně - svůj item na prodej dobře neprodaj, protože zde není funkční aukce. Prostě celé ekonomika westu je s prominutím pokur... a dochází k její klasické subtituci = šmelině kusu za kus, ze světa na svět a chápu, že některým lidem tohle může vadit ... resp. to určitě vadí potencionálním novým hráčům, protože se můžou snažit jak chtěj a furt maj prd :-).

To vadí všem hráčům a hlavně těm starým. Noví vesele šmelí a čenžujou, mají účty všude. Hráči na 30´ levlu mají na sobě věci, které si nemohli vytočit. Já točil docela dost a mám prd. Já bych se s tím i srovnal, při tom počtu tombol cosi prodám a seženu se nějakou sadu z celé té plejády. No ale že to má někdo kdo je na světě měsíc, tak to člověka otráví. A pak tu máte hráče, kteří prací vydělají tak 200k za celý rok. Ti se podívají do hry po tom roce marné snahy tak jednou týdně...
 

DeletedUser1318

Guest
Zdar,pro west je potřeba zapracovat na bitvách o pevnosti,když jedou pevnosti žije konkrétní svět. Já jsem rodilej bitvař a snad každej to vidí na jakémkoliv světě,když nejsou bitvy je dohráno..
Aby ten svět opravdu "žil", tak by měl nabídnout příležitost k uplatnění a zábavě všem charakterům a celému spektru hráčů.
Pravda je, že bitvy mají jistě větší potenciál, než je nechat několik let bez většího vývoje, jenže stagnuje prakticky všechno.
Jediný aktivní je grafoman co vymýšlí nové sady do tombol, a to je trošku málo.
Co nového v bájné Avesomii pod (kdysi dávno odkrytou) tajemnou mlhou?
 

DeletedUser

Guest
tak, že west je mrtvola je jasné tak už dva roky. Měli možná velké ambice s velkým updatem, ale jeho zpackáním to zabili
 

DeletedUser16057

Guest
tak, že west je mrtvola je jasné tak už dva roky.

No, ty 2 roky jak kde.
Na s1 je mrtvý něco přes půlrok. S9 je známý svět jako mrtvý snad všude. Tam ty 2 roky snad už budou. Buffalo je taky už nějakou tu delší dobu "mrtvý".
Jinde nehraji-Floridu nepočítám, jakožto nový svět.

Jinak ano. INNO se zaměřuje na všechny okolní hry, West je jim z větší části u zadnice.
Místo toho, aby něco když vymyslí, tak to pořádně do detailu udělá, aby to mělo hlavu a patu.. prostě bez chyb. Ne jak to, co udělají, tak je tam hromada chyb, až je to k pláči.:zásek: :tom:
Pak místo toho, aby hodně hráčů přilákalo, tak jich ještě víc z nechuti a otrávenosti ji opustí.
 

DeletedUser

Guest
Znáte nějakou browserovku, která by si držela své lidi? Připadá mi, že tento žánr umírá tak nějak všeobecně.
West podle mě zabila naprosto mizerná podpora mobilních zařízení.
 
A nevíš, jestli se ta migrace týkala i světů, které byly původně stanovené jako cílové světy? Pokud by tom tak bylo, mohlo by to s lečcíms pohnout.
 
Nahoru