• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o stránkách TW-DB

DeletedUser8870

Guest
Jde vidět, že vás to k westu ještě táhne. :)
Jenom mě zajímá dělal jste tu grafiku komplet sám či byla i menší výpomoc někoho jiného, protože i tak jde vidět kvalita.

Dobrá práce abedy. :)
 

DeletedUser

Guest
Excelentní práce. Lepší stránku o westu neznám a teď už vlastně i žádnou jinou nepoužívám.
 
Nemáte tam v řemeslech pospřehazované obrázky. U některých věcí mi to nesedí, kyselina sírová se vyrábí z kyseliny sírové. Kompas u seldáře je snad prohozený s jinou podobnou věcí.
 

DeletedUser

Guest
je to skvělá stránka, díky za ní, abedy

co bych potřebovala vylepšit (nebo možná vysvětlit, jak se používá, třeba jsem to jen nepochopila) je v nástrojích výpočet stavby města...zadám počet PB, ale už nevím, jestli se do toho dá zadat motivace nebo to, že stavba je už na levelu např. 4 a já ji chci dát na level 5 (tj. v případě, že nechci stavět ze základního levelu budovy, ale už z nějakého dalšího....v základním nastavení jsou stavby nastavené jako u právě založeného města (takže level 0, příp. 1 u radnice a obydlí...aha, neměla by být na levelu 1 i banka?))...a možná by stačil klasický vzorec, kde by bylo možné zadat PB a motivaci a který by spočítal výsledné body výstavby za časovou jednotku
 

DeletedUser

Guest
Motivacia je nastavena na 100%. Budovy si zadavas ako u stavby mesta, postupne. Ak chces iba niektory typ budovy tak si proste naklikaj iba tu budovu a pozadovanu uroven. Takze si zadas PB a typy budov, ktore ches stavat. Obtiaznost radnice je zapocitana tiez, takze pri stavbe radnice sa ti automaticky znizi obtiaznost pre dalsie stavby. Aspon by to tak malo fungovat. Ak by si chcela menit motivaciu tak to by bolo velmi obtiazne urobit myslim, takze vysledok je zalozeny na max motivacii vzdy tj. pracovat 1/2hod a potom znovu ked dosiahnes max motivacku. Musel by som skontaktovat autora scriptu ohladne motivacie ak by si chcela zapocitat napr niekolko prac za sebou, ako by to ovplyvnilo vysledne hodnoty kedze by sa menila motivacia.

Este dodam, ze jedine co ma napada ako vyriesit tvoj problem je si nakliknut pozadovanu budovu napr krajcir na lvl 5 a ak chces vediet kolko to bude stat na lvl 8 napr tak si odpocitas hodnoty na lvl 8- lvl 5 (ak ma chapes) ;)

Skusim podebatyovat s Leonesom, dalo by sa tam prirobit este pociatocny lvl budov a ta motivacia, uvidim ako komplexne to bude, takze nic neslubujem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5767

Guest
Nemáte tam v řemeslech pospřehazované obrázky. U některých věcí mi to nesedí, kyselina sírová se vyrábí z kyseliny sírové. Kompas u seldáře je snad prohozený s jinou podobnou věcí.
Tá kyselina sírová sa už asi dávnejšie opravila, keď sme znovu naťahali dáta z hry; obrázok kompasu pri tom Instructions: Branding Iron som opravil teraz manuálne (vidieť to je až po zmazaní cache na vašom prehliadači). Ďakujeme za upozornenie... Ako abedy naznačil, chyby boli najskôr v hre samotnej, odtiaľ sa bez povšimnutia dostali k nám... ;)

Všetkým aj ja ďakujem za ocenenie :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
mam dotaz k těm soupravám máte tam TW-Times Novoroční vydání

a mam dotaz kde by se dal tento produkt sehnat :)jelikož v sekci produkty o něm není ani zmínka

předem děkuji
 

DeletedUser7836

Guest
Tento produkt ešte nieje možné získať. Možno bude súčasťou nejakej úlohy.
 

DeletedUser

Guest
musím Tě pochválit-Ty stránky jsou fakt perfektní -ten průměrný čas jsem ale nepochopil přece vyrábíš 5minut vše a pokud to počítá se sháněním matroše pro daný výrobek tak je tam velký rozdíl mezi tím jestli předmět seženeš nebo koupíš ale to je jen taková poznámka-fakt to máte super :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Vypocet je zalozeny na zaklade hladania produktov, okrem tych ktore su potrebne na vyrobu ale su z inych remesiel.
 
jj máte to mrtě dobrý palec nahoru
a pokud mohu něco poradit tak jelikož jsem kovář koukal jsem na produkty jak dlouho vydrží a napadlo mě že by jste připsali jestli to je na duely nebo do pevnosti ;)
 

DeletedUser

Guest
ahoj velká pochvala vůbec sem netušil že to udělali češi nebo slováci velká gratulace ! ale chci se zeptat když si otevřu statistiky předmětů (oblečení) tak tam vidím statistiky kolik tuhle věc má lidí a chci se zeptat co znamená : "Inventář s jedním předmětem" .... jinak fakt supr práce :)
 

DeletedUser

Guest
To znamena, ze kolko inventarov je iba s jednym kusom, kedze niekto moze mat aj viac rovnakych predmetov
 

DeletedUser

Guest
Taky moc děkuju za tyhle stránky a hlavně za jejich neustálé doplňování a zlepšování, musí v tom být soustu času a práce, máte můj velký obdiv a vděk, jiné pomocné stránky pro WEST teď už prakticky nepotřebuju.
Jen se chci ujistit v jedné věci, počítá kalkulátor i se sadami?
 
jo jo má pravud ten kluk

počítá i se soupravama a hlavně je to jednoduchý nic složitýho

a bylo by dobré ale asi nereálné u prací nejlepší vybavení i se soupravama ale to je hodně složité co? :(
- - - -
koukal jsem na ukoly ahttp://tw-db.info//index.php?strana=quest&serie=qs_64 tento ukol asi vzdám jelikož první 3 ukoly dobrá sice zkušenosti ale je jich ještě dost ale už 48h vyjednávání míru jsem váhal a ty totemy to rozsekly uplně :) pokud tam nebude nic kalího na konci tak na to dlabu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
je to zatial najtazsia seria co bola kedy urobena, dufam, ze odmena bude stats za to. zajtra sa to hadam dozvieme. u 701 je zatial otaznik, kedze chcem to nechat ako mile prekvapenie, odmena sice viem co je, ale zobrazim ju az ked bude update na normalnych svetoch.
 

DeletedUser5767

Guest
a bylo by dobré ale asi nereálné u prací nejlepší vybavení i se soupravama ale to je hodně složité co? :(
Neviem, či ťa chápem správne, avšak v podstate by to tak malo fungovať, ak si v sekcii Inventář (tlačítko s obrázkom produktu z Pašovat) navyberáš všetky predmety. Ale zrejme by sme mohli urobiť nejakú rýchlu voľbu, ktorou sa tam dostaneš bez nutnosti kliknúť na stovky predmetov, že? :D

To znamena, ze kolko inventarov je iba s jednym kusom, kedze niekto moze mat aj viac rovnakych predmetov
Opravil by som to, aspoň s jedným kusom... Pomocou tej štatistiky je teda možné vidieť, koľko ľudí považovalo za vhodné nechať si v intentári prinajmenšom jeden exemplár :).

Za ocenenie i v mene scoobydoo (programátor kalkulátoru) ďakujeme :)
 
Nahoru