• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o stránkách TW-DB

DeletedUser

Guest
"21.10.2012 - BETA switch to the left - the website has (finally) been split into a normal and a new beta version - now containing information related to The West 2. Enjoy! "
Popisek na titulce je starý a matoucí, můžete jej prosím smazat
 

DeletedUser3338

Guest
Chtěl bych se zeptat, jestli Geronimův přívěšek (ID 580) patří k sadě za PB nebo je to věc jako třeba Geronimova čelenka, která je možná ve hře získat.

Pokud by tedy do té sady nepatřil, jakým způsobem je možné tento náhrdelník získat?

Ještě bych se chtěl zeptat, jak je možné získat skalp (náhrdelník, ID 572).
 

DeletedUser7836

Guest
gerominov prívesok nemožno získať.
Skalp si môžeš vybrať ako odmenu za priatelské body.
 

DeletedUser14841

Guest
Neví někdo co se děje se stránkama tw-db.info že nějak nefungujou na 100%.Díky za odpověď.
 

DeletedUser

Guest
Tipuji, že došla chuť. Abedy byl dlouho nenadšen tím, kam se west ubírá. Na náladě mu určitě nepřidalo, když před dosažením vlastního světa ho odrbávali na bodech přátelství a pak tu možnost úplně zrušili.
Chuti do práce nepřidá i to, že Inno háže klacky pod nohy.
 

DeletedUser5767

Guest
Tipuji, že došla chuť. Abedy byl dlouho nenadšen tím, kam se west ubírá. Na náladě mu určitě nepřidalo, když před dosažením vlastního světa ho odrbávali na bodech přátelství a pak tu možnost úplně zrušili.
Chuti do práce nepřidá i to, že Inno háže klacky pod nohy.
Je pravda, že nás niektoré veci moc netešia, ale uisťujem všetkých, že chuť nás neprešla. TW-DB stále prevádzkujeme a ešte hodný čas prevádzkovať budeme. Teraz zápasíme s nejakými technickými problémami na našom serveru, zatiaľ o nich moc nevieme (resp. viac-menej vieme, čo sa deje, ale nevieme prečo), snáď sa nám to podarí čo najskôr poriešiť s prevádzkovateľmi servera. Web je momentálne dostupný cez tento link: http://tw-db.info:81/, ospravedlňujem sa, že o ňom dávame na tomto fóre vedieť tak neskoro...

// tesne :)
 
no tak když koukám na ten ubdat tak vám přidali dcla kotel práce snad vše je zase jinak, od prací k řemeslu až ukolum nezávidim vám to kluci
 

DeletedUser

Guest
craft je updatnuty, momentalne robime na dalsich veciach, kedy to ale bude to neviem, kedze ani nemci sami nevedia co robia. stale to menia jak keby si nieco slahali
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, smím se zeútat, kdy bude aktualizován script na novou verzi? Hodně ho postrádám :( Díky za odpověď. :)


EDIT: Omlouvám se, nevšiml jsem si, že už to je, díky moc :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Zdravím děkuji za doplnění těch souprav,bylo to skoro okamžitě a při dnešním hallowenu mě napadlo jak zlepšit stránky :) respektive ukoly už tam toho je strašně moc a máte šikovně udělané opakované zvláš,a charaktery zvlášt co udělat i svátky zvlášt ? je jich mraky a názvy jsou podle toho jak to přišlo pod ruku :) nic proti ale opakovaný hallowen jsem našel pod opakované sváteční ukoly a je tam jen hallowen :)
 

DeletedUser3338

Guest
Na kdy je tak plánováno přidání všech těch nových položek do kalkulátoru? :)
 

DeletedUser5767

Guest
Keďže stránka momentálne nie je schopná fungovať v dvoch režimoch ako kedysi (rád by som sa k tomu znova vrátil, až bude času to poriadne dorobiť), novými dátami kalkulátor nakŕmime potom, čo bude aspoň väčšina jazykových verziách bežať na 2.07. Teda ak všetko pôjde hladko, už dnes.
 

DeletedUser3338

Guest
Keďže stránka momentálne nie je schopná fungovať v dvoch režimoch ako kedysi (rád by som sa k tomu znova vrátil, až bude času to poriadne dorobiť), novými dátami kalkulátor nakŕmime potom, čo bude aspoň väčšina jazykových verziách bežať na 2.07. Teda ak všetko pôjde hladko, už dnes.

Děkuju za odpověď. Jsem zvědavý, co ten update udělá se současnými nejlepšími věcmi :)
 

DeletedUser3338

Guest
Kdy budou do kalkulátoru přidány položky ze zimní sady?
 

DeletedUser17809

Guest
Ta chyba u Vánočního ducha mě nemile zaskočila, byl jsem na vážkách jestli věřit víc vám nebo wiki. Nakonec se ukázalo, že jsem měl věřit wiki.
Škoda. Doufám, že už se podobné excesy nebudou opakovat :(
 
Nahoru