• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o stránkách TW-DB

DeletedUser9371

Guest
http://tw-db.info/ jsou výborné stránky. Škoda, že nebyly v roce 2009, nebo jsem prostě hrál v nevědomosti bez nich a otravoval moderátory hry ve svém věku dotazy, jako například, proč nemám zase u sebe USD a odpověď byla, že mě duelovali. :D
V každém případě, mám s nimi osobní zkušenost za roky hry (od roku 2009), že nejlépe "jedou" přes prohlížeč Google Chrome a to včetně stahování scriptů a podobně. No a to že občas "nejedou" ? Chce to trpělivost, stejně tak jako když nejde v rámci update a výpadků načíst hru. No a to je ze strany INNA vícekrát, než ze strany TWB. Stránky o hře, které v podstatě se hrou nemají nic společného.
Škoda, že v jejich kvalitě není také nápověda a podobně ve smyslu nápovědy přímo ve hře (wiki).
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3338

Guest
Stránky TW-DB jsou skvělé, to každopádně :)

Ale někdy ani ta trpělivost nepomůže. Občas můžu klikat jak chci a ten den to vůbec nerozchodím :)
 

Pawn

Člen týmu
Zdravím, funguje Kalkulátor? Když se pokusím zadat tam "vlastní atributy" naklikam je tam, poté kliknu na vypočítat, tak se to pouze vynuluje a nestane se vůbec nic.. Dříve to fungovalo v pohodě, nějaká rada?
 

DeletedUser

Guest
Já se divím, že stránky ještě fungují. Po tolika podrazech a házení klacků pod nohy od Inna (jako třeba slíbeného vlastního světa a jeho zrušení těsně před dosažením požadovaných bodů) je div, že stále tak dobře fungují.
 

DeletedUser5767

Guest
Je v plánu odstranění chyby při načítání scriptu?

http://prntscr.com/3bg2p3
Určite je v pláne urobiť čo najviac, aby sa výskyt tej hlášky obmedzil na možné minimum, o chybu však nejde. Jednoducho si už nemôžeme na našom serveru dovoliť robiť toľko kalkulácii (počet užívateľov ClothCalc zrejme neustále narastá a najmä keď sa pridá toľko nových predmetov ako v tomto období užívatelia robia kalkulácie veľmi často). Z toho dôvodu som teda musel pridať kontrolu záťaže, ktorá podporu pre ClothCalc vypne pred tým, než by záťaž prekročila limity, ktoré máme poskytovateľom dovolené.
Zdravím, funguje Kalkulátor? Když se pokusím zadat tam "vlastní atributy" naklikam je tam, poté kliknu na vypočítat, tak se to pouze vynuluje a nestane se vůbec nic.. Dříve to fungovalo v pohodě, nějaká rada?
Túto chybu som práve opravil, vďaka za nahlásenie.
Já se divím, že stránky ještě fungují. Po tolika podrazech a házení klacků pod nohy od Inna (jako třeba slíbeného vlastního světa a jeho zrušení těsně před dosažením požadovaných bodů) je div, že stále tak dobře fungují.
Našťastie nás prevádzkovanie webu ešte stále ako tak baví... :) Problém býva skôr s nedostatkom času - TW-DB na tom v súčasnosti vôbec nie je tak dobre, ako by som si želal... Cez leto, po štátniciach, sa to snáď začne zlepšovať.
 

DeletedUser3338

Guest
Peetee, skvělá práce, vše teď funguje skvěle :-). Jenom se zase Chrome předvedl a automaticky zakázal všechna rozšíření, která nepochází z jeho internetového obchodu. Je nějaká možnost jak to obejít, aby script zůstal povolený?

EDIT: Tak přes Tampermonkey se to podařilo zase rozběhnout :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17592

Guest
Stávající rozšíření lze nadále používat:

1. Napsat chrome://extensions do URL
2. Nahoře na stránce je checkbox "Režim pro vývojáře" - zaškrtnout
3. Znovu drag&dropnout stažený soubor "clothcalc_cz.user.js"
4. A jede se dál

ALE BACHA NA TO. JE TO NAROVNÁVÁK NA OHEJBÁK a v tomto režimu nedoporučuji Chrome používat dlouhodobě
 

DeletedUser5767

Guest
Ja odporúčam používať TamperMonkey, keďže nikto nevie, čo si Google vymyslí nabudúce. Ale tiež upozorňujem, že Google nesťažuje pridávanie rozšírení nadarmo. Ak cez TamperMonkey nainštalujete nejaký script, v ktorý nemáte 100% dôveru, tak ho čo najskôr odstráňte.
 

DeletedUser17592

Guest
Zeptám se úplně hloupě. Nebyla by jedna cesta nahrát tu extension na Google Store?

Chápu, že je s tím jistá opičárna, ale zvaliduji to a bude(te mít) navždy pokoj. Updaty se dají taktéž vyřešit automatickým nahráváním k nim.
 

DeletedUser5767

Guest
Asi sa tomu nevyhneme. Najprv som dúfal, že si to Google po nejakom čase rozmyslí, ale to sa zjavne nestane... Ešte som myslel, že nejaké veci môžu byť problém (najmä skutočnosť, že ClothCalc existuje v 19 jazykových verziách, ktoré sú každá samostatný script; taktiež že niektoré časti kódu sa načítajú dynamicky), ale po troche výskumu sa zdá, že by to prejsť mohlo, prípadne sa to dá vyriešiť. Až bude viac času, skúsim to.
 

DeletedUser17592

Guest
Tak ono to bude podobné s tim TW Toolbarem si myslím. Možná by INNO pomohlo. Nicméně rozchozené API a účet na Googlu by k tomu by měl TW team už mít, kdyžtak mě kontaktuj přes SZ a navedu tě. Ať zbytečně případně nevynalézáš znovu kolo.
 

DeletedUser5767

Guest
Toolbar je od ClothCalc dosť odlišný - je to vlastne samostatné rozšírenie, ktoré beží v kontexte celého prehliadača, nie iba zopár tabov, kde je načítaný West. Google tomu hovorí web app, má to nejaký svoj user interface vytvorený pomocou nejakej ich API a podobne. ClothCalc je iný typ rozšírenia, jednoducho len script, ktorý sa vykonáva v kontexte nejakej konkrétnej stránky, ktorú už užívateľ má otvorenú ako tab. Nejaké vodítka už mám, takže až bude na to čas (štátnice), tak myslím, že to nebude nič zložité.
 

DeletedUser16057

Guest
Mohl by mi někdo nasměřovat k tomu, aby mi znovu fungoval ClothCalc script? Ještě včera večer mi fungoval bez problému na Google Chrome(přes rozšíření), jenže dnes mi to Chrome "zakázal". S tím dalším způsobem nemám žádné zkušenosti.
Pište mi raději do SZ.
Díky
 

DeletedUser16057

Guest
Už je to v pořádku. Pomohli mi s tím lidi v alianci návodem pro "blbé".
 
Poslední vylepšení scriptu tw-db s sebou přineslo několik, dovolím si použít silného superlativu, naprosto geniálních a uživatelsky nesmérně přínosných novinek.

1. Při mdlobách se zobrazí čas zbývající do konce mdlob na liště s duelovou motivací pod energií a zdravím.
2. Možnost nastavení defaultní měny při herních akcích. Již se vám tedy nestane, že by vám cirkus sežral nugety za omylem kliknuté kolo navíc a totéž platí i při všech tombolách.
3. Možnost zablokování výběru věcí z tržiště na dálku, kteréžto jest zpoplatněno nugety.

Novinek je více, tyto mi však přijdou nejzásadnější :good:
 
Myslím, že by s tím problém být nemusel. Už dříve script blokoval automatické nabízení prémia automatizace, když člověk omylem klikl více prací, než 4 a nikdo s tím problém neměl.
 
Nahoru