• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o stránkách TW-DB

zaujalo mne jak doplnili sady 100 PB u Gentlmanovy na 48 urovni je solidní :)

Dayli Guests : jsou to ty denní ukoly jak op nich byla zmíňka?
 
měl bych jeden dotaz k produktu od kováře.Jedná se o produkt z uhlí a vlny,tento produkt je pro zbraně do levé nebo pravé ruky?
 

DeletedUser

Guest
Chci jen říct, že tento produkt není ještě nahrán na české světy.
 
mam dotaz nebo spíš upozornění k úkolu pojízdný cirkus :Na konci tohoto úkolu je jak odměna napsaná ocelová truhla a na otazníku u barové tanečnice je napsáno že pro zobrazení úkolu musím mít dokončenou úlohu Cesta hada http://tw-db.info//index.php?strana=quest&serie=qs_61

jenže tomu tak nebylo v sobotu mezi 18:00-24:00 jsem byl na místě určení a měl jsem splněn úkol cestu hada(komplet) a u barové tanečnice se nic neukázalo

neměl by se ten úkol spíš otevřít po splnění úkolu Nový domov ??
 

DeletedUser

Guest
Bol si na mieste Pojazdneho cirkusu? Musis tam byt inak sa ti u barmanky nic neukaze.
 
byl jsem tam kde mám,v hodinu i den :(

a neměl jsem splněný ukol s tim slonem (zákeřný Ted myslim)

Ale cestu hada jsem mel
 

DeletedUser

Guest
Fakt neviem, jedine co ma napada je, ze na mape su vedla seba 2 kocovne cirkusi, ci si nahodou nebol pri tom druhom, ten ma trosku ine podmienky na splnenie.

Poziadavky su take ako su na stranke ak ich Nemci nezmenili ale nevidim dovod tak jedine co ma napada je ten drhy Kocovny cirkus.

Spravny cirkus:
javascript:WMap.scroll_map_to_pos(755,640);

Druhy cirkus s inymi poziadavkami:
javascript:WMap.scroll_map_to_pos(756,639);

Na druhej strane ale, mal by si vidiet iba spravnu ikonku, kedze si splnil ulohy v poradi ako idu, tak fakt neviem. Osobne som to dokoncil cele podla navodu bez akychkolvek problemov.

EDIT: Pises, ze si nesplnil ulohu nejaku, mozes napisat ID?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13138

Guest
tw-db je super stranka fakt klobouk dolu co tam děláte.
 

DeletedUser

Guest
Al nesplnis ulohu Novy domov kde je treba vsetky zvierata, tak poslednu ulohu s bednou nedostanes, musis mat najprv splnene vsetky ulohy z tej serie.
 

DeletedUser8870

Guest
abedy: těším se na member systém myslím, že jsi zmiňoval, že jedna z mnoha výhod bude odškrtnutí si úkolů, které jsem splnil mohu se zeptat na další? :) abych věděl na co se těšit? :P
 
HO HO
javascript:wman.open('twdbi nominimize noreload').addTab('Please wait...'); jQuery.getScript( 'http://tw-db.info/cache/js/sDoImport_cz.js?995'); void(0)

TAK TOHLE HODNĚ CHVÁLIM DÍÍK
 
Nahoru