• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o stránkách TW-DB

Skvělá práce :)

hihi trosku si zaprovokuju :D nemáte tam ty dve nove ukolove rady :D :D (dělám si srandu, vím ze jeste nejsou ani oficialne oznameny :) )
 

DeletedUser9371

Guest
Tahle hláška mě stále otravuje. Všechno jsem smazal, promazal, cookie a nahrál script znovu.
Nevíte někdo co s tím ? Jedu přes Google Chrome, notes.

Díky za radu či info.


[spoil]
Script%20nejde.jpg
[/spoil]
 

DeletedUser5767

Guest
Script má zabudované nejaké číslo verzie, s ktorou vie pracovať; keď je hra na vyššej verzii, vypíše to tamto upozornenie. Bežne by sa to na produkčných svetoch nemalo diať, keďže to v scripte upravíme akonáhle sa nová verzia dostane na betu. Žiaľ už nejaký čas beta nemá normálne číslo verzie a tým pádom bez komunikácie od vývojárov nemôžeme vedieť, či už script správne beží na verzii, ktorá bude vypustená na produkčné svety. InnoGames by nám o nadchádzajúcej verzii teda vždy malo dať vopred vedieť, ale nejak na to v poslednom čase radi zabúdajú... :-/

Každopádne, update ClothCalcu to už teraz vyrieši.

Mimochodom, na webe už aj sú nové sety.
 

DeletedUser9371

Guest
Díky za info. Jsi chlape rychlejší než smrt. Než jsem na to stačil přijít, kde je ta "ašíbka", už to šlape. Aktualizoval jsem a jede to v pohodě.
V každém případě, kdybych nebyl ateista od narození, tak bych Ti "blahořečil". Na modlení nejsem, jen tady ve hře. Na 7 "odmodleno" mám pocit 1500 hodin, vyznamenání biskupa a to je tak jediné. V ničem mi to nepomohlo a že to sleduji poctivě, denně, každý výpis od roku 2009.

Díky za Vaší skvělou práci.
:72:
 

DeletedUser3338

Guest
V sekci úspěchů chybí úspěch za milion bodů zranění při práci :-)
 

DeletedUser3338

Guest
Kalkulátor pracuje skvěle, jen se opat zobrazují pouze věci z inventáře (co se týče posledních 4 sad :-))
 

DeletedUser5767

Guest
Opravené. Čo sa týka toho úspechu, celú tú sekciu vrátane spôsobu získavania dát mám v pláne riešiť neskôr, po nejakých iných, dôležitejších veciach. :)
 

DeletedUser9544

Guest
jsem sám nebo je to nějaká plošná chyba... když otevřu knihu úkolů a záložku "dokončeno" nic tam není. a při aktualizaci na tw-db mi vyskočí hláška "The import cloud not collect your conpleted quests, as the Quest book feature (tab Completed) does not work for your character. Please make sure the game feature of viewing the completed quests of your character is really broken and then report the bug to game support."
 

DeletedUser16057

Guest
Chyba je asi u tebe nebo nevím, mě to žádný problém nedělá a funguje vše jak má. :)
 

DeletedUser9350

Guest
jsem sám nebo je to nějaká plošná chyba... když otevřu knihu úkolů a záložku "dokončeno" nic tam není. a při aktualizaci na tw-db mi vyskočí hláška "The import cloud not collect your conpleted quests, as the Quest book feature (tab Completed) does not work for your character. Please make sure the game feature of viewing the completed quests of your character is really broken and then report the bug to game support."

Máš moc plný inventář :D. Mě to dělá na Dakotě s těmi miliony kusů inventu. Jinde to je ok. holt twdb script to asi nemá rád, ale jinak se to načte.
 
1) Dokončené úkoly mi dělají stejnou chybu - hodí to hlášku o Osudu.
2) Problém s importem mám jen na Arizoně, což je můj hlavní svět a podle toho plný i inventář - snad bude nějaká oprava tohoto problému od tvůrců tw-db.
 

DeletedUser17809

Guest
Hlavně by si měli na TW-DB opravit chybu kdy kalkulátor neuznává vylepšené sady (na jízdu nenabízí indiána jako bych ho neměl atp)
 

DeletedUser17809

Guest
Ani první. Na Floridě mi to vytrvale nabízí na jízdu Hnědý cylindr. Pokud mám v invu normální neupgradovanou čelenku pracuje to normálně
 
Hlavně by sis drápe měl uvědomit že tw-db je zcela nezávislé na westu a dělají to lidi protože mají tuhle hru rádi - a vzhledem k tomu co se ve hře poslední dobou děje, se nedivím že nemají chuť něco dál vylepšovat, opravovat.
 

DeletedUser17809

Guest
Však já se také nedivím. Jde to poslední dobou celý od desíti k pěti.
 

DeletedUser5767

Guest
Chyby ohľadne dokončených úloh (nedalo sa otvoriť knihu úloh -> dokončené, import vyhadzoval nejakú hlášku, zoznam dokončených úloh na TW-DB nie je správny) má na svedomí InnoGames. Náš script momentálne robí, čo môže, ale kým Inno neposiela dáta alebo posiela neúplné dáta, nič s tým nespravím. :-/

Ohľadne kalkulátora a vylepšených vecí - ClothCalc (tj. vnútri v hre) by ich podporovať mal, avšak kvôli malým nepresnostiam v zaokrúhľovaní môže byť vybavenie, ktoré vráti ClothCalc trochu horšie (povedzme najviac zopár desiatok bodov). Kalkulátor na webe ich momentálne nepodporuje, keďže som bol doteraz lenivý urobiť k tomu frontend. Ak sa zdá, že ClothCalc dáva výsledky, ktoré sú značne horšie od najlepších, alebo že vylepšené veci vôbec neberie do úvahy, prosím o viac detailov. Vyššie uvedené dva problémy mám v pláne niekedy riešiť, veľmi skoro tiež pridám nové veci z tomboly, len mi InnoGames nejakou zmenou zase rozbilo scripty na update. // Už sú pridané.

Ohľadne môjho nadšenia zo spravovania webu... Keďže som na to už sám, keďže je hra plná chýb, nebaví ma a mám málo času... Áno, bývalo to už aj lepšie. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru