• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o stránkách TW-DB

DeletedUser

Guest
dik, vdaka patri Peteemu. Riadne sa na tom zapotil, docasne musel nejake funkcie vypnut kym bude member system nahraty, ale uz to importuje aj splnene ulohy, avsak zatial sa nedaju pozret.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, mam dotaz, co znamená u jednotlivých archievements to číslo vpravo na štítu?
 

DeletedUser

Guest
To su body k tvojmu score. Kazdy hrac ma v profile zobrazene celkove score v achievements. Neviem kolko je max, ale to pravdepodobne nikto nikdy nedosiahne, kedze by musel vlastnit vsetky vzacne veci v hre.
 

DeletedUser

Guest
aha, dik. Jo a mam poslední malinkej dotaz k té nové úloze. Pokud budu plnit úkol s totemy, tak u některých je požadováno mít v inventáři určitý počet produktů. Tyto produkty po splnění z inventáře zmizí nebo jsou jen podmínkou pro splnění a v inventáři zůstanou?
 
mě se furt nezdaj ty řemesla tvrdí že to bude jednoduší ale na wiki je těžší (prej tam měli dřív mín produktu na výrobek) u vás je to stejný jako mám teď (mi přijde) to jsem zvědavej co z toho vyleze :/
 

DeletedUser

Guest
protože na wiki to ještě není aktualizovaný verzí 1.32 !!! už se to tu psalo hodněkrát
 
jo to se psalo sám sem tu diskuzi začal jenže pár lidí říká že na wiki to bylo míň produktu a že to navýšili
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, rád bych ocenil tvé stránky, neboť jsem to ještě neudělal a jsou to naprosto bezkonkurenčně nejlepší stránky ke hře, co jsem kdy viděl. Nejvíce chválím nový kalkulátor, díky kterému můžu zjistit i to, jaké práce budu moct s určitými věcmi a podobně. Dále se mi líbí novinka s otevřením okna přímo ve hře :) Dokážu si představit, jakou s tím musíš mít práci a obdivuji tě za tvou výdrž. Děkuji za to a pokračuj v tom :)
 

DeletedUser

Guest
ahoj vím že by to pro vás byla další práce, ale sám nevím jestli to jde nebo ještě ne jestli by ste neudělali skript na to aby se tento skript ukázal příme ve hře javascript:wman.open('twdbi nominimize noreload').addTab('Please wait...'); jQuery.getScript( 'http://tw-db.info/cache/js/sDoImport_cz.js?995'); void(0)
např.: pod tlačítkem inventář by tam byla položka kalkulátor klikli by ste na to vypočítalo by vám to ty staty a hodilo by vás to na tw-db díky moc, doufám že mi rozumíte :D
 

DeletedUser5767

Guest
Vďaka všetkým, ani ma nenapadlo, že sa nový import bude toľkým ľuďom tak páčiť :).
ahoj vím že by to pro vás byla další práce, ale sám nevím jestli to jde nebo ještě ne jestli by ste neudělali skript na to aby se tento skript ukázal příme ve hře javascript:wman.open('twdbi nominimize noreload').addTab('Please wait...'); jQuery.getScript( 'http://tw-db.info/cache/js/sDoImport_cz.js?995'); void(0)
např.: pod tlačítkem inventář by tam byla položka kalkulátor klikli by ste na to vypočítalo by vám to ty staty a hodilo by vás to na tw-db díky moc, doufám že mi rozumíte :D
Niečo také plánujem ako funkciu do svojho UserScriptu. Už i teraz si ale môžeš ten kód uložiť ako záložku, takže na to raz klikneš a import hneď začne.

//edit: Nakoniec som pre to radšej urobil samostatný script: http://forum.the-west.cz/showpost.php?p=208333&postcount=25
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kalkulátor

Ahoj,
především díky za tyhle stránky, jsou bezkonkurenční.
Měl bych možná nápad na vylepšení kalkulátoru, i když možná už to nějak jde, jen jsem nepřišel na to jak.
Šlo by zařídit, aby kalkulátor počítal jen s věcmi, které můžu použít, tedy dle mého levelu, charakteru a pohlaví, aniž bych je musel odebírat z inventáře?
Další věc je to, jestli by nešlo v kalkulátoru vypnout nějaké práce. Prostě mě zajímá jen několik prací, a ty ostatní nepotřebuju, tak by se mi líbilo, kdybych si mohl v seznamu navolit jen ty, co mě zajímají, a pak si hrát s rozložením schopností a atributů, abych jich mohl dělat co nejvíc.
Ono tedy úplná špica by byla, kdyby mi to spočítalo samo, tedy něco jako reskill kalkulátor, to by bylo naprosto geniální, ale to si asi už moc fantazíruju. :-D
 

DeletedUser5767

Guest
Ahoj,
především díky za tyhle stránky, jsou bezkonkurenční.
Vďaka :).
Měl bych možná nápad na vylepšení kalkulátoru, i když možná už to nějak jde, jen jsem nepřišel na to jak.
Šlo by zařídit, aby kalkulátor počítal jen s věcmi, které můžu použít, tedy dle mého levelu, charakteru a pohlaví, aniž bych je musel odebírat z inventáře?
Všetky tri kritéria by mali fungovať... Keď som to teraz testoval, zdá sa, že charakter a pohlavie idú, avšak level jaksi nie... Posnažíme sa to opraviť.
Mimochodom, veci, ktoré nemôžeš použiť, by sa v sekcii Inventář ani nemali zobraziť.
Další věc je to, jestli by nešlo v kalkulátoru vypnout nějaké práce. Prostě mě zajímá jen několik prací, a ty ostatní nepotřebuju, tak by se mi líbilo, kdybych si mohl v seznamu navolit jen ty, co mě zajímají, a pak si hrát s rozložením schopností a atributů, abych jich mohl dělat co nejvíc.
To by nemalo byť ťažké, taktiež by to mohlo pomôcť urýchliť výpočet... Teraz sa pri kalkulátore totiž najviac zaoberáme optimizáciou, aby to trvalo menej a nespomaľovalo stránku.
Ono tedy úplná špica by byla, kdyby mi to spočítalo samo, tedy něco jako reskill kalkulátor, to by bylo naprosto geniální, ale to si asi už moc fantazíruju. :-D
Nad niečím sme už uvažovali, i keď nie vyslovene kalkulátor. Mala to skôr byť pomôcka k tomu, aby ten build hráč našiel sám a veľa z toho je už súčasťou nového kalkulátora. Teraz na niečo viac nie je čas, možno neskôr :).
 
mohl by mi někdo prosím vás nějak polopatě vysvětlit jak to udělám, aby se mi kalkulátor z tw-db taky ukazoval jako okno přímo ve hře, jak tady o tom píšete?
jinak klobouk dolů-celá stránka skvělá práce :klubun::pianista:
 

DeletedUser5767

Guest
Vďaka :). Samotný kalkulátor sa ti priamo v hre ukázať nemá... Priamo v hre je iba okno s odkazmi na naše funkcie.

twdbimportv3.jpg
 
aha, tak potom to mám dobře, já myslel, že vám to neotvírá nové okno :::))::
nevadí-i tak je to hoooodně užitečné :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Server ma vypadok. Uz som kontaktoval Monthyho, a mal by sa na to cim skor pozriet. Bohuzial nemame ziadnu kontrolu nad serverom.
 

DeletedUser8870

Guest
Jaký přesný problém se vůbec týkal toho serveru, že vypadl, shořel či dosloužil?..
 
Nahoru