• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o termínu pro třetí kola

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
Napřed musíme otestovat, abychom pak zase naštvaně neodcházeli od stolu..
 

Deleted User - 31870

Guest
Neruší, je odložený.. (a aby se nemotal v aktuálně běžících soutěžích, tak je "zneviditelněná sekce" - zobrazí se, pokud budeš znát adresu..
 

Deleted User - 31870

Guest
Zkusíme dohrát turnaj, ať vám můžeme rozdat odměny (snad nebudou stoly padat):

ke stolu na třetí kolo se mají přihlásit:
Strykoc
svoso
luky1936
Sean The Mallory
Zbojnikovec
Lee Kershaw

Otevřeme 2 stoly po 3 hráčích, datum si navrhněte sami (večerní hodiny od 18:00 h).
 
Co takhle příští sobota nebo neděle? To je myslím 3.3. a 4.3. Ještě bych se chtěl zeptat jak to bude probíhat, od každého stolu postoupí 2 ? A potom bude finále ? To nás do 3. kola postoupilo jenom 6 ?
 

DeletedUser

Guest
Už jsem myslel že se to nerozhejbe... tak jedem lidi at je tu finále :)
 

DeletedUser

Guest
ospravedlnujem sa ale nastala trosku ina situacia a dnes nemozem odohrat turnaj
 

DeletedUser11281

Guest
Zkontaktujte mi na Buffalu či Coloradu pod nickem: Sean the Mallory
Rád si zahraju.
 

DeletedUser

Guest
tak ja nevim rozhodnete o niakem case :D ale nech je od 19:00 do 21:00 a najlepsie pia,sob,ned
potom mi dajte na arizone prosim vediet v telegramoch
 

DeletedUser

Guest
chtělo by to napsat těm lidem kteří se mají ještě zůčastnit turnaje a jeslti se třeba nozvou to 2-3týdnů tak je vyhodit...
 

Deleted User - 31870

Guest
To by bylo diskriminační - mohou být na dovolené v cizině bez možnosti připojení.. Obepíšu všechny v průběhu příštího týdne..
 
Nahoru