• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o termínu pro třetí kola

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Ahoj, tak co, jak to vypadá?

Já a Lee Kershaw jsme připraveni.
 

DeletedUser

Guest
Mě to v soboty nevyhovuje, ani v neděle. Spíše bych to zahrál přes týden ve večerních hodinách - kromě úterý.
 

DeletedUser13653

Guest
Jsem pro příští pondělí nebo středu 7.5 a nebo 9.5 v 8 hodin :)
 

DeletedUser11281

Guest
Mě to vyhovuje přes týden od 20h. Pokud budete mít nějakou skupinu dvou lidí, tk mi najdete na coloradu, buffalu ale i na arizoně
 

DeletedUser

Guest
me je to celkem jedno, taky bych byl ale rad kdyby se mi pak bylo ozváno nejlepe na colorado, tam jsem denne, tady moc nechodim na forum totiz. zalezi jak se domluvite, zkusim se podridit.
od 14.5 tu ale na dva mesice nebudu.
 

Deleted User - 31870

Guest
Kdo může ještě ráno kromě svosa? (mělo by to být v době volna ve škole, takže bych prosila, aby jste se tam někdo přihlásil, kdo studujete s budete mít ředitelský..)

jinak navrhuji stoly:

čtvrtek 3.5. 20 h - Colorado
vyhovuje hráčům: Sean the Mallory, Zbojnikovec, Strykoc

pondělí 7.5. 9 h-
vyhovuje hráčům: svoso, Lee Kershaw


Nevím bližší čas, který by vyhovoval - Zbojnikovec, luky1936
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tento tyden jsem rano v praci, takze mohu až tak od 15:00 ideaĺne ale nekdy k veceru, aspon tento tyden. dalsi tyden jeste nevim jak to budu mit. proto bych se rad domluvil na termin jeste v tento tyden.
 

Deleted User - 31870

Guest
navrhuji stoly:

čtvrtek 3.5. 20 h - Colorado
vyhovuje hráčům: Sean the Mallory, Zbojnikovec, Strykoc

pondělí 7.5. 9 h-
vyhovuje hráčům: svoso, Lee Kershaw
Nevím bližší čas, který by vyhovoval u hráče luky1936
 

DeletedUser

Guest
Jen potvrzuju účast.
A doufám, že se moc na nikoho nebude čekat.(Max 20 minut), přece jenom to bude trvat né-malou chvíli.
 
Nahoru