• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o update 2.08

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9530
  • Vytvořeno
slušný - na lvl 148-149 je třeba zhruba stejně expů jako 0-120 lvl :-), myslel jsem si že mám naexpíno, ale víc jak 137 mi to asi nehodí ...
 

DeletedUser17319

Guest
Na Facebooku se objevili další informace o novém updatu, no mění se toho celkem dost, od navýšení lvl, přes nové práce, po změnu doby práce(míň bodů atributů a menší odměny), střed mapy se spřístupní a další.
 

DeletedUser

Guest
Mě by zajímalo,proč zde na foru nejsou žádné podrbonější informace o update,který má prý přijít už zítra?Zase se všechno dozvíme v den updatu a pak zde bude chaos.
 

Deleted User - 31870

Guest
Mě by zajímalo,proč zde na foru nejsou žádné podrbonější informace o update,který má prý přijít už zítra?Zase se všechno dozvíme v den updatu a pak zde bude chaos.
Informace jsou zpracované v oznámení, měli jsme i jinou práci. Navíc update se nechystá na zítra, ale až pravděpodobně! na středu, datum není potvrzen. A poprosím, abys uvedl, kdy jste se dozvěděli informace o velkém updatu v den jeho nahrání.
 
Mno pamatuji se, že jednou jste o updatu psali akorát ten den když přišel. To jste ani nevěděli že je to tady...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ale co by jsme se potýkali, hlavně že je to tady a updat je hutný, žádná kosmetika. Nové paráce, hojnost peněz i produktů nové denní i klasické úkoly - množství nepřeberné.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9371

Guest
Nové update ? Osobně ho vítám a doufám, že z toho zase nevypadne dalších deset nedosažitelných setů.
Bavím se tím celý den a dávám dohromady, to co mám kompletní a co mi chybí, na co jsem nedosáhl penězi za nuggety. V běžných tombolách, losováních, cirkusech, dalších komediích za UPD a USD je to nemožné.
Normálně jsem se v tom sprostě ztratil, takže jsem to vzdal, někam si to ukládat. Je toho už opravdu moc. To mě nebaví, zlaté staré časy. Tohle je jako uragán, nekontrolovatelný živel. Krosna na mých zádech je přetížená.
:D
 

Deleted User - 31870

Guest
Mno pamatuji se, že jednou jste o updatu psali akorát ten den když přišel. To jste ani nevěděli že je to tady...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ale co by jsme se potýkali, hlavně že je to tady a updat je hutný, žádná kosmetika. Nové paráce, hojnost peněz i produktů nové denní i klasické úkoly - množství nepřeberné.
Nerada se dohaduju, ale obviňovat se, že dodáváme informace pozdě, opravdu nenechám. :) Pokud info nemáme předem, nemůžeme ho dát včas, a to se stalo snad je jednou za celou dobu, co si to pamatuji (a to jsem na fóru asi už 5 let v týmu).

Update se mi líbí, ovšem nevím, jak hráči uvítají některé změny. Především možnost plnění časových úkolů pouze v časově určeném úseku a opět spoustu nových položek pro vyšší levely.
 

DeletedUser17871

Guest
Zdravím,

ráda bych se zeptala ohledně sběratelského setu. I tyto nové předměta pro lvl 120-150 budou znovu součástí sběratele? Nebo konečně mají srmtelnící hrající až od nedávné doby šanci na ziskání této sady?

nepřijde mi totiž zrovna fér, že se podmínky pro získání sběratelského setu takto mění. Pokud s každým updatem přijde znovu 300 oblečení je nereálné tuto sadu získat.

to je unfair.

díky za info čmuchýna

ps. jinak vcelku nový update vítám

pss. a ještě jeden dotaz, co je pravdy na tom, že po novém updatu, mohou řemesla "kovář" provádět upravy zbraní na bitvy - tj s následkem plošného poškození?
 

DeletedUser15298

Guest
Chtěla bych se zeptat, zda ty časově omezené úkoly bude možné taky zrušit, pakliže je nestihnu splnit včas. Například teď mám v seznamu úkolů něco z Helloweenu a díkuvzdání, odevzdat nejdou, ale zrušit taky ne a akorát mi zabírají místo pro jiné.:(
 

DeletedUser17809

Guest
Odvážil bych si tipnout, že v takovém případě ti prostě zmizí.
Zrušit by měly jít - přes Knihu úkolů, tak to jde i bez zadavatele.
 

DeletedUser

Guest
Když tedy budou nové itemy,přibudou v dohledné době nové výrobky ve všech řemeslech?
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,

ráda bych se zeptala ohledně sběratelského setu. I tyto nové předměta pro lvl 120-150 budou znovu součástí sběratele? Nebo konečně mají srmtelnící hrající až od nedávné doby šanci na ziskání této sady?

nepřijde mi totiž zrovna fér, že se podmínky pro získání sběratelského setu takto mění. Pokud s každým updatem přijde znovu 300 oblečení je nereálné tuto sadu získat.

to je unfair.

díky za info čmuchýna

ps. jinak vcelku nový update vítám

pss. a ještě jeden dotaz, co je pravdy na tom, že po novém updatu, mohou řemesla "kovář" provádět upravy zbraní na bitvy - tj s následkem plošného poškození?


1) "Stará" sběratelská souprava půjde získat stejně, jako doposavaď - "sesbírat" všechny série itemů co jsou nyní ve hře.
Budou přidány nové úspěchy pro nově přidané série oblečení - zbraní a ty budou potřeba do celkového úspěchu nového... něco jako Pán bot lvl 120-150, Pán řetízků 120-150...(budou tam započteny i nové itemy co nejsou zrovna pro lvl 120 a výš - prostě všechny nové série co příjdou) Zatím ale nejsou jasné odměny za splnění těchto úspěchů.

2) Na betě jsou nové recepty pro řemesla (ale né nad 650), jejichž výrobky nějaké takové vylepšení tuším poskytují - avšak, že by to mělo příjít v tomto updatu nám nebylo řečeno - zkusíme se ještě doptat jestli to nezapomněli sdělit, jelikož těch novinek a úprav je celkem dosti :)

Když tedy budou nové itemy,přibudou v dohledné době nové výrobky ve všech řemeslech?

Jak jsem psal výše, an betě se vyskytly nějaké nové recepty pro řemesla - ale bohužel né nad 650 - zatím nám ale nebylo sděleno, že by měly přijít s tímto updatem (nebylo to v infu co nám poslal).

Nic víc zatím o řemeslu zatím nevíme - zkusíme se doptat.
 

DeletedUser9350

Guest
časové úkoly jsou pěkné, ale něco je pakárna non plus ultra, jako třeba najít 5 věcí během krátkého časového úseku 3 hodin...
 

DeletedUser

Guest
Bohužel,tak ty úkoly holt budeš muset vynechat,já na ně také už kašlu a dělám jen ty,kde jsou pořádné odměny,takové kde dostanu 5x po 400XP a strávím na tom 4 dny mi jsou k ničemu,abych měl udělán čárku navíc v odměnách:D,na to já nejedu:)
 

DeletedUser

Guest
časové úkoly jsou pěkné, ale něco je pakárna non plus ultra, jako třeba najít 5 věcí během krátkého časového úseku 3 hodin...

ale není to žádná pakárna jen se nad tím musíš trochu zamyslet a jde to vcelku rychle :D

jinak na nové práce se moc netěšte, většinou vás okamžitě pošlou do postele
 
Nahoru