• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o update 2.08

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9530
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Dneska jsem se dostal k duelovym zbranim, respektive k prvni zbrani ( sekera ) a ty chteji 10 vyher. Jsem zvedav, kolik vyher bude treba na kone nebo pusku.
 
Farmíku pochop, že kdyby si to každej trouba mohl naštudoval důkladně předem, tak by tu pak byl skoro klid .. takle když to bude kdekdo rychle hledat, tak to tu najednou ožije a aktivita je to , o co tu jde především :-)
 
no ale já si to chci naštudovat když mam čas :D tipuji že to začne od pulnoci tak jestli mam čekat do pulnoci nebo radši spát :D
 

DeletedUser

Guest
Puška za 15 výher.
Pokud dobře počítám, tak potřebuješ 85 ( 1+4+5+5+5+5+5+5+10+10+10+15 ) výher na celý set.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17923

Guest
Dobrý deň. čo je to za program keď pri plnení Veľkonočných úloh-setov z ničoho nič je treba duelovať Freda od začiatku. Mne sa to stalo u sekery kde mám ho duelovať 38 krát. Veď to je na hlavu postavené keď už mám ísť od začiatku, ale iba 10 krát veď ostatné predchádzajúce veci už mám a splnila som podmienky duelovania.Takto si odradíte hráčov a zanevrú na celý West.
 
mariko, zřejmě si prohrála duel a tím se tvá vítězná řada nuluje ...stačilo použít 500 vajíček nebo 25 nugg a řada by se nepřerušila.
 
Je to ošemetné, třeba si to ohlídat. Nevím jestli to bylo tak samo i při minulých tombolách. Ale tam vesrkz o nic nešlo. Čekal bych že budu ty věci odznovu dostávat, ale mám pořád jen jeden exemplář...

Ps: ale ještě se to dá dohnat...
 

DeletedUser17809

Guest
Mně se stalo na testserveru už dvakrát, že se okýnko o úplatku ani neobjevilo - potřeboval jsem zrovna posunout duelové okénko....
Jelikož se to ale na našich světech nikomu nestalo šlo o bug testu. Sada jde hladce získat celá :)
 
Nahoru