• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o změnách v bodování kostela

Na popud hráčů zakládám téma k diskuzi speciálně o změnách v bodování výstavby kostela.
 
Možná by se hodilo přidat anketu.

Z mého pohledu by se prostě měly body za výstavbu vrátit, poněvadž takhle kompletní výstavba ztratila smysl a stavitelé s levelem 150, které zkušenosti sami o sobě již nezajímají přišli o to, co je tu třeba drželo a čím se bavili. Protože 100 bodů je prostě málo a prakticky nic to do žebříčku městům nedá.

Klidně se mohly rozumně navýšit body za duely a bitvy (když jde Innu vlastně jen o to) a s body za výstavbu nehýbat
 

DeletedUser12649

Guest
Přátelé měl bych dotaz, sice ne úplně téma bodů pro město.
Mám dotaz jak je to se stavebníma bodama co stavím kostel (nic jiného stavět nejde ve městě). Každý den stavím 4 hodiny a pravidelně den co den mi nepatrně klesá hodnota stavebních bodů. Můj jedinej cíl je splnit 1 M stavebních bodů.
Jak dlouho čekat než se to vrátí na normální stav ? A nebo je v tom ještě něco jiného ?
 

DeletedUser8423

Guest
Aktualizace se mi vůbec nelíbila, ale rozleželo se mi to v hlavě a myslim si, že to není horší než migrace a než byla změna na 2.0. Přežili jsme to, tak přežijeme i tohle. Osobně bych levely kostela alespoň trochu odstupňoval podle obtížnosti třeba 100-110-120 atd...ale to už asi uplně nic neřeší. Je možná dobře, že to přišlo, protože to může rozpohybovat i další věci, které budou krokem správným směrem. Teď by se mělo podle mě zaměřit na změnu bodů za pevnosti a duely. Tak jak je teď nastaven kostel, dělají plné body za výstavbu pevnosti moc velký rozdíl v tabulce a nevypovídají nic o aktivitě města. Co si budeme povídat, vlastnění pevnosti není tak úplně o městě, ale o jednom člověku z města, který boj vyvolal a pak už o celé alianci. Když už máme individuální žebříček bitevníků, měly by jít body za aktivitu i nějak poskládat do žebříčku měst. Nemám to ještě úplně promyšlené, ale chtěl bych to nějak zpracovat a dát návrh. Líbí se mi myšlenka, že při odchodu hráče z města s ním body odejdou, ale při příchodu do dalšího jede od nuly. To samé bych zavedl s duely. Prostě aby to něco vypovídalo o aktuální aktivitě v městě.

Přátelé měl bych dotaz, sice ne úplně téma bodů pro město.
Mám dotaz jak je to se stavebníma bodama co stavím kostel (nic jiného stavět nejde ve městě). Každý den stavím 4 hodiny a pravidelně den co den mi nepatrně klesá hodnota stavebních bodů. Můj jedinej cíl je splnit 1 M stavebních bodů.
Jak dlouho čekat než se to vrátí na normální stav ? A nebo je v tom ještě něco jiného ?
Body výstavby klesají s ubývající pracovní motivací a s ubývajícími pracovními body. Podle popisu bych řekl, že můžeš mít problém s motivací. Motivace za kostel se totiž nedoplňuje každý den na 100% jako u ostatních prací, ale roste pomaličku pořád. Něco se ti tedy každý den doplní, ale prostavíš toho víc. Jestli nedoplňuješ posilováky, tak toho pak každý den míň postavíš.
 

DeletedUser18783

Guest
co se týká kostela a dalších změn , které neovlivníme tak za mně asi takhle. hra se mi nejvíc líbila v době, kdy ještě nebyly pevnosti. člověk musel uvažovat který úkol udělat teď a co potom, aby nemusel mockrát použít šamana. jaká byla radost, když někdo našel mexický šátek. když někdo zlobil naběhlo jedno město na druhé a dokázali je postupně uspat všechny . prostě hurá akce. to je ale minulost. spíše mě mrzí , že se hra neubírá směrem padání levelů výstavby při bitvách v pevnostech, kde přece nějké škody při útoku vznikat musely. pak by se vyřádili i stavaři , ostatní by museli shánět suroviny atd. jenže co dělají lidi co hrají jen bitvy ? jsou zalezlí v kasárnách ,aby měli večer plné zdraví. proč se místo kostela nestaví obchody místo milionu sad z akcí. odpověď je jednoduchá ...protože by to nesypalo z nákupů zlatek za kč... takže dle mého si tahle hra nic jiného nezaslouží než naklikat kostel a pryč odsud....o tom , že se mazal svět a penízky utracené za kostel vyletěly komínem raději taky nemluvit...když už ta změna proběhla měly body zůstat a nebrat nám je zpětně.
 
Ať to nebodujou vůbec.
v tom případě ať nebodujou vůbec nic. všichni víme, foppo, že ty jsi proti stavbě ;)

mě osobně aktualizace rozladila, ale beru to po pár dnech v podstatě jako cahir. chtělo by to tedy udělat i něco dalšího ohledně bodování města, neboť teď rozhoduje jen vlastnictví pevnosti. ale nebudu tady opakovat cahira.
 

DeletedUser13483

Guest
Jako pardón, ale od začátku to byl prostě nesmysl. Je jedině dobře, že už kostel nemá (téměř) vliv na pořadí měst a po zásluze se opět hledí hlavně na vlastnictví pevností. Doufám, že to takto vydrží co nejdéle. Mmch. než do mě začnou rýpat stavitelé katedrál, naše město se díky tomu propadlo o tři místa.
 
Nahoru