• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Oktoberfest 2015

Není, tam se plká o ničem...

Jestli tomu dobře rozumím, tak oproti minulým tombolám, tady u té se nemaže počet nastřádaných talířků, ale akorát se ten dotyčný nezapočte?

Ps: a máte tam na Wiki nějaký chaos, není tam ta johanova sad, nýbrž ta minulá...
 
Naposledy upraveno:
Zbraně z Bali... když už se po minulé akci zdálo, že by mohlo dojít k návratu tématiky divokého západu, přijde zase tahle bejkárna.
 

DeletedUser

Guest
Tak začíná odpočítávání, za 24 hodin akce spustí :D
Zatím beru za správnou informaci, že budou preclíky, 3 nové sady, s dluhopisama uvidíme (asi nebudou).

A info na wiky určitě opraví :D šak píšou, že se na tom pracuje :D
 

DeletedUser

Guest
Talíře se střádají a pokud při "rozstřelu" prohrajete, je možné výhru koupit za nuggety-preclíky, nebo nekupovat a až uběhne čas dostanete odměnu zadarmo. O talíře nepřijdete.
 

DeletedUser2164

Guest
To je zase akce. By me zajimalo, co ma clovek v dnesni dobe vubec delat s dluhacema?
Cpat do cirkusu, kde clovek stejne nedostane nic dobryho? Nebo si koupit zastaraly hlouposti z shopu, ktery se daj nahradit vecma z remesla? Meli zustat jen nuggety a dolace jako herni mena a byl by pokoj.
 

DeletedUser9350

Guest
Hmmm krása věci z tomboly napráskaný kamsi doprostřed inventu...
 
Já nevim, furt to samé, UPD zase nic...

Tak trochu mimo, ale zasvětil by mě někdo prosím, co mají pánové Collins, Corey, Airden a Johann společného s westem?
 

Pawn

Člen týmu
Škoda těch dluháčů.. šetření opět na nic :/ jináč akce.. nevím, sady celkem k ničemu. Akorát mam plný oznamka žádostma o přátelství opět. Chtělo by to nějakou akci, ale která bude na jinym principu jak tohle co se opakuje furt a furt dokola. :))
 
Mě hlavně vadí, že v těch oznámkách o přátelství není jasné jestli někdo o mé přátelství žádá anebo někdo mi přátelství potvrdil. Na betě v anglické verzi je to ok, takže chyba překladu?
 

DeletedUser9350

Guest
Škoda těch dluháčů.. šetření opět na nic :/ jináč akce.. nevím, sady celkem k ničemu. Akorát mam plný oznamka žádostma o přátelství opět. Chtělo by to nějakou akci, ale která bude na jinym principu jak tohle co se opakuje furt a furt dokola. :))

Pochop to by někdo z návrhářů a programátorů musel myslet a to někdy hodně bolí :D
 

DeletedUser1318

Guest
Technický dotaz, preclíky, které mi příjdou od přátel, měl bych je vidět v oznámení?
Preclíky posílám, žádné mi nechodí.
Žíly mi to netrhá, jen přemýšlím, zda je chyba v oznámení, nebo se akce míjí účinkem.
 
Nahoru