• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Předvánoční turnaj s vánoční odměnou!

DeletedUser

Guest
Ahoj, mám otázku:

Nejhodnotnější nález jednoho předmětu (s prémiem) = musí padnout z hodinové práce, nebo může i např. z 15s práce?
 

DeletedUser

Guest
Je tam uvedeno Práce 1 hodina, ale sama dělám jen 15s, takže to upravím bez určení času.
 

DeletedUser

Guest
Aha, tak teď to chápu že nález jednoho předmětu (a je jedno, z jaké časové práce).

Jen mi nejde správně vložit odkaz na report, na chat jde, ale do kolonky na fóru se zapíše v nefunkčním tvaru. Ale snad na to přijdu.

A padlo mi celkem 10 předmětů z hodinovky 9 dýní + šedý motýlek), škoda že není vypsaná kategorie na nejvyšší počet itemů z jedné práce.

A premium mám ( jenom nevím jak se to v kategorii počítá), protože mám na charakter i na peníze, a navíc je teď snad i nějaký bonus za ty úkoly, co nejdou splnit. Premium na energy a aktivaci se asi počítat nebude, aspoň myslím.
 

DeletedUser

Guest
Odkaz má vypadat takto:
[report=99246325235a3f5ce]Pracovní oznámení: Vyjednávání s indiány[/report]

Nejvyšší počet produktů z práce je pevně dán, tam nevidím důvod soutěžit.

S prémiem je myšleno mít aktivní Větší příjem a zvýhodněn je v tomto případě charakter Dobrodruh s aktivním prémiem Větší příjem a ještě Charakterový bonus.
 

DeletedUser

Guest
Chci se jen zeptat,je možné sem uvádět reporty ze dvou účtů s tím že jeden je na S1 a druhej na Colorádu a oba jsou pod jiným nickem...

Děkuji za odpověď
 

DeletedUser

Guest
V pravidlech je uvedeno:
Každý hráč bude hrát jen jednou postavou na jednom světě.
Mělo by to platit i v tomto případě. Prostě hrát může jen jeden člověk za jednu postavu na jednom světe.
 

DeletedUser

Guest
To že toto pravidlo splňuju,když hraju jednou postavou na jednom světě vím. Mě šlo o to,zda mohu zde pod přihlášením z Valinalo Wolf uvádět reporty i z jiného světa s jinou postavou.

Nehodlám sem dávat reporty dvou postav z jednoho světa...to není možné,když nikde dvě postavy nemám.
 

DeletedUser

Guest
Asi si nerozumíme, je možné hrát jen za jednu postavu z jednoho světa. Chápu, že můžeš mít víc účtů na různých světech, někde jsi jako duelant a jinde budeš třeba dobrodruh atd.
Popřemýšlím...
 

DeletedUser16057

Guest
Tak svým způsobem by to mohlo být, že se přihlásil do soutěže pod jedním nickem na jednom světě. Bylo by to nefér, kdyby někdo hrál na všech světech pod různými nicky, takže by se pak mohl teoreticky přihlásit s každým svým nickem na každém světě zvlášť...
 

DeletedUser

Guest
Ono by to šlo, ale já myslím, že prostě spravedlivější bude zůstat u toho základu a to je za jednoho hráče jeden nick z jednoho světa.
 

DeletedUser

Guest
Jasně,jen mě to napadlo zda by to bylo možné,protože tímto bych nemohl nijak porušit pravidla. Ale jsem pro. Protože pokud by mohlo být více postav pod jednou registrací zde na foru,tak by byli něktěří zvýhodněni v počtu účtů na Westu. Já bych sice za obě v téhle soutěži jel dmg v bitvách,ale to by byl můj problém :)
 

DeletedUser

Guest
Odměna za každou NEJ v obou kategoriích bude:

JEŽÍŠEK ROZDÁVÁ DÁRKY

Jedná se o vánoční dárky, které rozdá Ježíšek a určitě nebude dopředu prozrazovat, o co se jedná.
 
Nahoru