• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - Speed Yukon

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser17592

Guest
Proč byl konec soutěže datován k 24.8., když se o výsledcích hlasovalo již ten samí den v 9 ráno?
 

DeletedUser15952

Guest
Měl bych trochu blbou otázku: SPEED bude na betě = bude celý v angličtině ?
 

DeletedUser

Guest
nie, speed svet bude v češtine a dostupný na českom weste...je to to isté ako keby sa spúštal nový svet ;)
 

DeletedUser15952

Guest
Nezapomeňte, že hra bude spuštěna na serveru veřejné bety - ZDE a závod začne brzy, proto se včas registrujte a buďte připraveni na start.


Tohle je od Miko...
Tak teď nevím :D
 

DeletedUser7836

Guest
Proč byl konec soutěže datován k 24.8., když se o výsledcích hlasovalo již ten samí den v 9 ráno?

Keby sa chcem obhajovať tak ti napíšem, že to bolo do 24.8. 00:00. Čas tam ale nebol, preto je tvoj nesuhlas oprávnený.
Avšak, keďže speed začínal už dnes, musel som súťaž ukončiť hneď včera ráno, aby sme ju stihli vyhodnotiť.

Čo sa týka neskôršieho štartu, tak zato sa ospravedlňujeme. Museli sme čakať na povolenie spustiť speed od našeho nadriadeného z Inno a ten zabudol napísať včas všetky detaily.
 

DeletedUser17592

Guest
Jasny,nemam s tim problem, jen jsem si chtel zaulicnicit. Je to proste Speed se vsim vsudy;-)
 

DeletedUser9371

Guest
Tak Vám nevím, ale mydlím tři světy. Jeden dnes už mrtvý, co do počtu zamčených hráčů, tam si hraji na svém písečku a občas dostanu po čenichu duelem. Další dva světy se snažím hrát tak jako dříve, denně x hodin, ale elánu do hry ubývá. Takže, dalšího světu se už neúčastním, je jich prostě "přehršle" a nic moc, co by mi zvedlo elán do hry. :(
 

DeletedUser16057

Guest
Zkusil jsem si Speed na Betě. Byl jsem tam asi 2 dny a pak už jsem to smazal. Takže se speed světů zúčastňovat nebudu.
Stejně tak, mě zatím nijak neoslovilo to Dobrodružství, od kterého si INNO slibuje velké úspěchy.
Takže už jen čekat, s čím nás budou chtít uspokojit. Jedno vím jistě, dalšími sety nás neuspokojí. :P
 
tak to MPI celkem jde, ale musej udělat více možností které slibovali :D ne jen bránit baráčky

a ke speedu ? opravdu škoda času když ostantí světy umírají, chápu inno má ve spoustu hrách vlastní speed, (travian, divoke kmeny apodobně) ale zrovna proto jsem tuhle hru začal hrát :) ne že budu něco budovat a pak bourat, ale že postupně pokročím se svojí postavou kterou niak neurychlím a nikdo mi ji nezničí na nulu :D ( nugetáci maj trochu zrychlení ano, ale musej něak ty hry dotovat chápu) .
 
Tak se připojím také do diskuze. Speed jsem vyzkoušel včera a nejdříve jsem si myslel že to bude nějaká bomba, ale po hodině hraní mě to přestalo bavit. Ještě večer jsem se tam naposledy, než jsem smazal postavu podíval a už tam byli (3) hráči, kteří měli lvl 60+. No, většinu hráčů to zřejmě baví, nebo spíše hrají na ranky aby získali nuggety, ale já preferuji normální světy. Také mi tento server přijde jako ztráta času, většina hráčů kteří hrají na ranky budou u toho X hodin denně sedět a nakonec se ani neumístěj mezi těch 5 nejlepších, svět se smaže a co z toho budou mít ? :D No, co... Můj názor na tento server ;)
 
Nahoru