• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - Speed Yukon

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser1318

Guest
To ano, může. Ale né po měsíci a navíc když se mazaly normální světy tak jsi mohl s postavou imigrovat na jiný svět ;)
No, však to říkám, po přesně daném termínu.
Že mohu migrovat na jiný svět sice pravda je, mně to ovšem trošku zaskočilo, když s tím přišli poprvé a stejně je to "nouzové" řešení, které nikdy stoprocentně neřeší mnoho dalších okolností, které hraní provázejí.
Zjednodušeně řečeno, od speedu vím co mám čekat. Je to trošku jiné hraní než aktuálně nekonečné čekání na doladění Awesomie nebo třeba "otočení" medvěda.
A tak jak mi nugety nevadí, ještě hezčí by bylo "zapařit" si na některém ze speedů - pokud budou další - jen tak, bez peněz, pěkně postaru bez berliček.
 
No, však to říkám, po přesně daném termínu.
Že mohu migrovat na jiný svět sice pravda je, mně to ovšem trošku zaskočilo, když s tím přišli poprvé a stejně je to "nouzové" řešení, které nikdy stoprocentně neřeší mnoho dalších okolností, které hraní provázejí.
Zjednodušeně řečeno, od speedu vím co mám čekat. Je to trošku jiné hraní než aktuálně nekonečné čekání na doladění Awesomie nebo třeba "otočení" medvěda.
A tak jak mi nugety nevadí, ještě hezčí by bylo "zapařit" si na některém ze speedů - pokud budou další - jen tak, bez peněz, pěkně postaru bez berliček.

Máš pravdu, já jsem chtěl jenom říct že mi tento server přijde jako ztráta času :)
A s tou migrací, tak aspoň postavu jsis zachránil.
 

DeletedUser17592

Guest
Spusteni tohohle sveta je hlavne pekne blbe nacasovany.... nema sanci na uspech pro lidi co se nedostanou ke hre 24/7... Takze pro skolaky a flakace v praci dobry.. zbytku se preventivne zrusi na Vanoce bitvy, protoze se vsichni (deti) musi venovat rodine.

Zajimalo by me, kdo je pro Inno zajimavej koncovej zakaznik. Jestli deti, nebo nugetaci, nebo kdokoli to hraje pro zabavu.
 
Spusteni tohohle sveta je hlavne pekne blbe nacasovany.... nema sanci na uspech pro lidi co se nedostanou ke hre 24/7...

S tím 24/7 jsi to překvapivě uhodl:-), ale je tu úplně stejně blbej termín jako každej jinej, ale jen pro zajímavost, kterej temín by velkej Marihood označil za nejlepší či vhodný ?
 

DeletedUser17592

Guest
Prosinec a dobu Vanoc. Dobu, kdy i pracujici lid ma dovolene a sanci se tomu pripadne povenovat vice.
 

DeletedUser1318

Guest
Prosinec a dobu Vanoc. Dobu, kdy i pracujici lid ma dovolene a sanci se tomu pripadne povenovat vice.
Spousta lidí ti zrovna v tomto období řekne, že má největší honičku za celý rok. Pokud si někdo bere dovolenou, tak asi těžko aby bušil do klávesnice a honil bandity na westu :)
 

DeletedUser

Guest
V oznámeních se píše, že budete denně zveřejňovat průběžné pořadí. Ještě se tak nestalo nebo jsem to jen nenašla? Díky.
 
A tak jak mi nugety nevadí, ještě hezčí by bylo "zapařit" si na některém ze speedů - pokud budou další - jen tak, bez peněz, pěkně postaru bez berliček.

Ono by to nemuselo být úplně bez nuget, stačilo by ořezat pár druhů prémia a nechat např. jen 4 základní - automatizace, energie, příjem a charakter. Třeba v Německu mají svět 10, kde nejde za nugety usmířit šamana a ten svět je už jen tím o dost zajímavější.

A nejde při otevření této otázky nevzpomenout na Travian, kde krom speed světů, které máme už i tady, byly "klasické" světy, kde se hrála vždy verze o něco starší. Takže tam např. nebyli hrdinové, nešlo obsazovat oázy atd. A krom toho tam chyběly i některé nové prémiové funkce.
 

DeletedUser7836

Guest
Speedy určite ešte budú a kludne môžete vytvoriť svojb vlastný návrh na speed. Otázkou ale je čo nám nemci povolia. Hlavne čo sa týka prémia.
Porovnávať s travianom sa to nedá, keďže travian nieje od InnoGames.
 

DeletedUser7239

Guest
Speedy určite ešte budú a kludne môžete vytvoriť svojb vlastný návrh na speed. Otázkou ale je čo nám nemci povolia. Hlavne čo sa týka prémia.
Porovnávať s travianom sa to nedá, keďže travian nieje od InnoGames.

No speed svět se mi zdá lepší v tom, že je rychlejší. :) Škoda jen, že je časově omezený. :( Nejlepší by byla zlatá střední cesta.
ad.gif
 

DeletedUser1318

Guest
Speedy určite ešte budú a kludne môžete vytvoriť svojb vlastný návrh na speed. Otázkou ale je čo nám nemci povolia. Hlavne čo sa týka prémia.
...
Bylo by možné zjistit dopředu nějaké "mantinely" pro nastavení příštího speedu?
Respektive spíš získat info o tom, co je "nedotknutelné"?
 

DeletedUser7836

Guest
Myslím, že jediné čo si bude inno nárokovať bude prémium.
Spýtame sa nemcov na podrobnosti, ale bude to trcha trvať, keďže vydolovať od nich odpoveď na otázky je docela ťažké.
 

DeletedUser14443

Guest
V tomto si dovolím nesouhlasit, jedná se o internetovou/prohlížečovou hru, takže porovnávat to určitě jde. :)

Ano to jde, ale každá hra má něco do sebe a rozhodně travian je úplně něco jiného než west. Vím to, protože jsem to dříve hrála.
 

DeletedUser1318

Guest
Ano to jde, ale každá hra má něco do sebe a rozhodně travian je úplně něco jiného než west. Vím to, protože jsem to dříve hrála.
Zkus číst pozorněji. Jestli jsem správně pochopil první příspěvek ke zmiňované hře, podstatou asi nebylo porovnat west s ní, ale spíš poukázat na filozofii poskytovatele, který neváhá umožnit hráčům užít si hraní i ve starší verzi hry.
Innogames má jinou strategii, nám tudíž nezbývá než to akceptovat, což ovšem dle mého názoru nemůže bránit tomu, zmínit takto rozdílný přístup.
A West s Travianem jako takovým přece nikdo neporovnává.
 
tate, pořád je to ale míchání hrušek a jablek. můžu třeba porovnat piškvorky online a the-west? můžu (podle bila), protože je to oboje internetová/prohlížečová hra.
tady jde přece o to, jak sám zmiňuješ, že jsou obě hry od jiného výrobce a tudíž v tomto směru (starší verze, jiný speed) porovnávat nejdou. každý se snaží být něčím originální (většinou).
 
Nahoru