• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - Speed Yukon

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno
Já jsem v tom zamotany...myslím to tak že když v travianu udělali novou verzi, hráči nadávali, což se deje i tady, reakce ze strany traviangames byla ze otevreli klasicke svety a dali moznost hracum kteří nechtěli hrát "omalovánky" zahrát si hru, kterou hrát začali---inno si jede podle plánů které, kdoví, mozn nekdo nekdy napsal, toho se drzi a nereagují na ohlasy "zákazníků"...
 
tate, uznávám :)
bila, INNO jasně při zavedení 2.0 řeklo že není v jejich technických možnostech vést i starou verzi 1.3. aspoň myslím že to tak bylo.
 
... obě hry od jiného výrobce a tudíž v tomto směru porovnávat nejdou ...

tohle je stejný (stejně hloupý) argument jako, že fotbal s míčem od Adidasu nejde porovnávat s fotbalem s míčem Nike. Hrál jsem taky obé, hry mají spoustu věcí podobných a spoustu ruzných, ale tvrdit to, že zásadní rozdíl je výrobce hry mi jen vyvolává úsměn na tváři. Btw. ani nevím kdo je výrobcem té druhé hry, nějak jsem to totiž k vlastnímu hraní vůbec nepotřeboval ...
 

DeletedUser12378

Guest
mam jednu otazku ...jde ziskat treba zlaty kolt? zrovna se o nej pokousim a nejak mi neklesa motivace pod 30% :-( rychle se doplnuje potvurka...poradi nekdo jak na to nebo co s tim? diky za rady
 
zlatý kolt získat samozřejmě jde.
motivace klesá v závislosti na době práce:

15s - klesne o 1
10min - klesne o 5
1h - klesne o 12

z čehož je vidět, že "použitá" energie snižuje motivaci - tudíž pokud 100x klikneš 15s budeš s motivací na 0
 

DeletedUser12378

Guest
zlatý kolt získat samozřejmě jde.
motivace klesá v závislosti na době práce:

15s - klesne o 1
10min - klesne o 5
1h - klesne o 12

z čehož je vidět, že "použitá" energie snižuje motivaci - tudíž pokud 100x klikneš 15s budeš s motivací na 0

no to nevim jeste to zkusim ale jelikoz se rychle doplnuje jde o speed svet!) tak jsem udelal cca 20-30 15s praci a motivace byla porad 100%
 

DeletedUser7239

Guest
zlatý kolt získat samozřejmě jde.
motivace klesá v závislosti na době práce:

15s - klesne o 1
10min - klesne o 5
1h - klesne o 12

z čehož je vidět, že "použitá" energie snižuje motivaci - tudíž pokud 100x klikneš 15s budeš s motivací na 0

Ve speed světě musíš 150x, protože se tam přídává 50% pracovní motivace navíc, která se taky rychle doplňuje, ale po klikání rychle za sebou se na nulu dá dostat. :)
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
mam jednu otazku ...jde ziskat treba zlaty kolt? zrovna se o nej pokousim a nejak mi neklesa motivace pod 30% :-( rychle se doplnuje potvurka...poradi nekdo jak na to nebo co s tim? diky za rady

no to nevim jeste to zkusim ale jelikoz se rychle doplnuje jde o speed svet!) tak jsem udelal cca 20-30 15s praci a motivace byla porad 100%

Ve speed světě musíš 150x, protože se tam přídává 50% pracovní motivace navíc, která se taky rychle doplňuje, ale po klikání rychle za sebou se na nulu dá dostat. :)
[/SPOIL]

Ohledně motivace se speed svět a normální liší pouze v tom, že na speedu je +50% motivace. Tedy na nulovou je potřeba snížit o 150. Motivace se doplňuje pouze jednou za den, tuším ve 2 ráno nebo tak nějak, takže na 0 není nutné zběsile klikat. To, že se Ti zdá, že motivace neklesá může být způsobeno otevřením práce z cloth calc, tam se to nezobrazuje.
 

DeletedUser

Guest
Co se mi zdá, tak dokud motivace neklesne pod 75% (ten puntík), tak se odměna nijak nesnižuje, aspoň podle toho, co vidím.
 

DeletedUser7239

Guest
mam jednu otazku ...jde ziskat treba zlaty kolt? zrovna se o nej pokousim a nejak mi neklesa motivace pod 30% :-( rychle se doplnuje potvurka...poradi nekdo jak na to nebo co s tim? diky za rady

A padla ti vůbec Zvláštní hrouda bláta ? Mně to vůbec nechce padnout ? :(
Tam je podmínka mít na sobě Krumpáč.

Edit:
Tak nakonec to padlo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru