• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Klondike


1635010007431.png

Samozrejme ,že "veľká" migrácia by bola najlepšia ale každému je jasné ako si z obrázku naznačil ,že je to pre nich nevýhodné. Ja poukazujem na rozdelenie migračných pásiem na prémiové a neprémiové, ktoré nedáva vôbec žiadny zmysel. Vtedy support bojovať musí!
 
Zdravíčko, zajímalo by mě, jakým způsobem se na úvodní stránce hry klasifikuje, zda je svět silně/průměrně/slabě osídlený.. s9, kde je 450 hráčů je psaný jako slabě osídlený, S1 kde je 700 je průměrně osídlený, Nashville kde je přes 1000 účtů je průměrně osídlený, Jericho, kde je 240 účtů je slabě osídlené, ale Klondike kde je 200 je stále jako průměrně osídlený.. Má tohle označení vůbec nějaký smysl? podle čeho si pak má začínající hráč vybrat na který svět jít? (viděl jsem jak 1 hráč zabloudil na klondike, předpokládám že je to něčí "kamarád") :D PS: Migrace gde? :D :D :D
 

raketak95

Člen týmu
Zdravíčko, zajímalo by mě, jakým způsobem se na úvodní stránce hry klasifikuje, zda je svět silně/průměrně/slabě osídlený.. s9, kde je 450 hráčů je psaný jako slabě osídlený, S1 kde je 700 je průměrně osídlený, Nashville kde je přes 1000 účtů je průměrně osídlený, Jericho, kde je 240 účtů je slabě osídlené, ale Klondike kde je 200 je stále jako průměrně osídlený.. Má tohle označení vůbec nějaký smysl? podle čeho si pak má začínající hráč vybrat na který svět jít? (viděl jsem jak 1 hráč zabloudil na klondike, předpokládám že je to něčí "kamarád") :D PS: Migrace gde? :D :D :D
Odpověď na první otázku upřímně nevím - jak říkáš smysl nemá, můžu se zeptat.

Migrace - žel nigde, ale upřímně - na fóru Ti pravděpodobně zareagují lidi, které téma migrace sere podobně jako Tebe - v "nevýkonné" části týmu, která o migraci nerozhoduje, ani nemá kontakt s centrálou v Německu, máš zastoupené kromě Elda všechny mrtváky (D, I, J, K, L i M). Také si přejeme smysluplnou migraci a také se pravidelně ptáme gdy. Pořád však z náznaků, které máme, platí, že první pravděpodobně bude migrovat Indiana (a to ne z důvodu, že tam s Komorou hrajeme) - ale i přes 3 migrace je na ni méně hráčů, než na herně stejně mrtvém Klondajku o 2 roky mladším.
 
Nahoru