• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Svět 9

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Prostor pro Vaši diskuzi o probíhající dražbě. *V8*
 

DeletedUser

Guest
Tak ta bude moje :D

PS: Dělejte to takhloe občas i s jinejma věcma
 

DeletedUser

Guest
Takže nebude určena cena na okamžité vykoupení?
 

DeletedUser

Guest
Má ta sukýnka nějaký vyšší smysl nebo bude prostě jen jedinečná na každém světě...
 

DeletedUser

Guest
a mohlo by být v popiskovém textu: "Pro Bonehead, NEKUPOVAT!" ?:-)

souhlasím, pak prosím udělej své foto a připíchni na fórum, určitě ti to bude hrozně slušet
... jak tu někde psal IGHAS, obecná diskuze by se hodila - kdo to bude dražit, resp. kam půjdou získané peníze?
 

DeletedUser

Guest
no a pak nikdo prihodi 1.000.000 a bude po legraci :-D (sem nato docela zvedav aspon se ukaze jak moc sou hraci na S9 bohati :-)
 

DeletedUser

Guest
no a pak nikdo prihodi 1.000.000 a bude po legraci :-D (sem nato docela zvedav aspon se ukaze jak moc sou hraci na S9 bohati :-)

Podle mě ze začátku pár nadšenců bude přihazovat tisíce, možná desetitisíce, a pak minutu před koncem někdo dá třeba 150.000 a bude to jeho....*V9*
 

DeletedUser10597

Guest
Kolik jste ochotni dát :D ? Ať vím kolik si připravit ? :D
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že pár milionářů svět 9 má. Aspoň o jednom vím, takže nám nezbude nic jiného něž sledovat aukci, v astronomických hodnotách.
 

DeletedUser

Guest
Amen:angel: aspon bude lagrace sem zvedav kam azta castka pude :good:

ja maximum dam tak $500 lollol:yah:
 

DeletedUser

Guest
a pod čím se budou nabízet ,myslím jestli jako oblečení a nebo kalhoty, jako třeba spodnička je pod nabídkou kalhoty jinak jsem je na trhu ještě nespatřila
 

DeletedUser10597

Guest
Oblečení :)

Dal jsem začáteční cenu, 150 000 $ :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru