• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Klondike

Klondike
Svět kde je každý nepohodlný vaporizován, a přestože se vaporizátor tváří, že všem pomáhá a zahrnuje je všeobjímající láskou, on sám je strůjcem všeho utrpení a bídy. #doublethink #bigbrother #1984
 
Zdravím,

v salonu se nám rozjela taková diskuze ohledně toho, že na Slovensku mají více bitev o Awe pevnost, nejsem tu sice dlouho,ještě jsem žádnou nezažil, ale nedal by se z toho udělat například rituál? Věřím, že hodně lidí by o to mělo zájem, rozhodně větší, než když přijde pár lidí na bitvu a je konec za pár kol. Chápu, že na to možná někdo nadává, ale jsem si jistý, že naprostá VĚTŠINA z nás by to moc ocenila, pokud se zde přidají další a podpoří to, bylo by to jen super :)
 

DeletedUser19291

Guest
poprosim zamknut vlakno - irelevantny obsah

+ porusenie pravidiel

Ono celkově aktivnější spolupráce od moderátorů by byla vítaná. Nikdo vám za to z hráčů prsty neutrhne, když Henry kopne bitvy o Awesomii. A občas by to bylo fajn.

§ 9 Support - herní podpora
Je zakázáno kritizovat práci či postupy The West týmu.

Legate bud rad ze west neexistoval pred 89 , lebo uz by si po teba islo INNO policia
 
Naposledy upraveno moderátorem:

raketak95

Člen týmu
Eh, já bych nezačínal s tím, co mají, nebo nemají jinde - třeba v Německu a na NETu tyhle bitvy nejsou (nebo teda aspoň na fóru to není prezentováno), naopak na Slovensku a v Polsku ano. Při pohledu na SK fórum by mě víc než bitvy trápily jiné věci...

nejsem tu sice dlouho,ještě jsem žádnou nezažil
Letos se docela rozmohly - na jaře byly obálky z random bitev 1 za měsíc (aspoň na I 75 pro vítěze, 50 pro poražené), při eventech (určitě Oktober, DoD asi i nezávislost) byly organizované Awe o eventovou měnu + nějakou drobnost. Mimo to bylo pár normálních bitev za obálky i na K, nevím, jak jinde - na I určitě ne. V současnosti jsou Awe pozastavené do konce roku - důvodem by měl být nezájem na mrtvácích? a od příštího roku by to mělo být koordinátory (i když netuším, kdo, kde a kolik jich je...) nějak organizovaný.

Já jsem vděčný za jakoukoliv bitvu s odměnami, ale měl bych k tomu několik poznámek:
- podle westforts a zkušeností ze světů, které hraju si myslím, že Awe může mít smysl na S1, S9, A a pokud se rozběhne (což se trochu bojím) tak K. U zbývajících světů jsou bitvy ve stavu, že nejsou a nebo jsou v počtech 20v20 a míň (přičemž J se tomu začíná také rychle a nevyhnutelně blížit), tudíž si myslím, že Awe je na takové počty gigantická a má to 2 scénáře - hru na honěnou a sendvič. Nevím, jestli se dá Awe změnit na malou, pokud ne je logickým řešením kopání malých (přes řadu nevýhod a práce, které to spolu nese).
- jsem proti, aby mimo (a možná i během) eventů byly takové bitvy hlášené - předem ohlášené bitvy mají vždy větší účast a diskriminují bitvaře, kteří obejdou vše a kteří mají podle mého názoru na odměnu největší nárok na úkor lidí, kteří se účastní jen "výhodných" bitev; zároveň jsou motivací pro hráče, aby na bitvy chodili - dalo by se to zajistit třeba tak, že to bude fungovat jak cirkus - tj. že se řekne, že v intervalu od x do y dní bude bitva s odměnami, ale ne přesně který den - takový víc transparentní systém z jara
- smysluplné odměny - vím, že tady byla docela nesmyslná hádka o tom, že jeden svět dostal to, druhej tamto... zase na druhou stranu velká část věcí ze SHOPU je nepoužitelný předražený bezcenný odpad + každý má jiné preference - už jsem jednou prezentoval názor, že univerzálně užitečná je obálka (v limitu je na výběr z červené, šedé a zelené + kombinací).
 
Já teda doufám, že se takové bitvy taky dočkám, docela se divím, že ty bitvy obecně jako takové nehraje tolik lidí, pro mě to je taková meta téhle hry, k čemu buduješ všechno, proč expíš, proč sbíráš sety? Nedělám to proto, abych machroval, že mám takovej a takovej gear, ale absolutně nic nedělal, hraju tuhle hru, abych se zabavil a ty bitvy jsou dle mého ideální, ať už je to bitva o Awe od Henryho, nebo obyčejná bitva o pevnost. Asi se moc nechci vyjadřovat k tomu formátu, protože jsem to ještě nezažil a nevím přesně co a jak funguje, takže svůj konstruktivní podmět k tomu hodím až po zažité zkušenosti. Budu doufat, že se tu vyjádří více lidí co už to zažili.

Jinak co se týče odměny, já to beru osobně tak, že i kdyby dali jen 10UPD navíc, je to něco, co na zemi nenajdeš, je to něco navrch a proto oceňuji každou maličkost, kterou můžeme dostat.
 

DeletedUser11928

Guest
A zase za to muzou ti, diky kterym hra existuje! Hnusni nuggetaci!
 
A co čekáš, že ti tam malé levly bez sad polezou aby tam dělali obětní beránky nugeťákům? Koho to má bavit, když tam máš dmg za 9 bodů poškození.

Já tam třeba chodil s hombrem, doteď nemám kloudny set, ale chodím tam. Když na nuggety nemáš, nebo nechceš utrácet za hru, tak alespoň nekritizuj ty, co peníze na rozdávání mají, protože díky nim můžeš hrát tu hru, za dobrý slovo a poděkování se ti ani provoz nezaplatí
 
Já tam třeba chodil s hombrem, doteď nemám kloudny set, ale chodím tam. Když na nuggety nemáš, nebo nechceš utrácet za hru, tak alespoň nekritizuj ty, co peníze na rozdávání mají, protože díky nim můžeš hrát tu hru, za dobrý slovo a poděkování se ti ani provoz nezaplatí
Prosimtě jaká podpora hry? Vždyť oni drží servry kde hraje 5 lidí a vyplatí se jim to...
Hra se nikam neposunuje a ani nemají zájem, když vidí jak se jim sypou prachy za nic, přidávají jen sady a updaty kde opraví 3 věci. :D
 
Prosimtě jaká podpora hry? Vždyť oni drží servry kde hraje 5 lidí a vyplatí se jim to...
Hra se nikam neposunuje a ani nemají zájem, když vidí jak se jim sypou prachy za nic, přidávají jen sady a updaty kde opraví 3 věci. :D


To je tvůj názor, bohužel je úplně mimo tématu, které jsem zde nadhodil, jestli si chceš stěžovat, že někdo utrácí peníze do hry, tak jsi asi na špatném místě. Tohle je realita a funguje to naprosto všude :)
 
Ahoj,je někde prosím nějaký návod,vzoreček nebo jen přehled,za kolik se prodávaj jednotlivé části setů ?????
 
Ahoj, hru hraju krátce, proto potřebuju poradit. Dělám úkolovou řadu Čas na čaj, a mám dodat Sadu forem na kulky. Kde ji seženu?
 

1635004887054.png

PS: Viem ,že o tom rozhoduje "centrála" no support musí bojovať za to, čo je najlepšie pre hráčov cz svetov. Novo nastavený systém migrácie je pre mňa neprijateľný.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru