• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - update 2.05

DeletedUser

Guest
Tak co říkáte lidi na update 2.05,který vlastně nic neudělal:D Má to cenu ještě vůbec komentovat ty trapnosti Innogames?:) Už jsem přestal nadobro používat nugety a od zavedení nugetového bonusu jsem nepoužil ani jeden nuget za reálné peníze:)
 

DeletedUser11063

Guest
2.05 je naprosto zbytečný update tím že nic nepřidává :-) (přidává jen v zahraničí)
ano opravuje chyby, jenže tyhle chyby se mají chytit na betě - bohužel z bety je klasický herní server.
Ano opravuje chyby v překladu, jenže by mě zajímalo, čím to, že dříve tyto chyby nebyly (alespoň ne v takové míře)

a co se týká toho biografu (který u nás není) - pokud se tam sledují různé reklamy (jako např v tv), tak mi připadá, že INNO zjistilo, že si čím dál méně lidí kupuje nugety a že jim klesly zisky - čím to asi bude? že by jejich retardovanou politikou? A pokud dostanou za každé shlédnutí reklamy nějaký prachy - tak je to krásný zdroj příjmů. Tomuto defakto nahrává i zrušení statistiky kolik lidí skutečně hraje (jak se pohybují počty). žádná firma by nedala relamu někam, kde je malá šance že na to lidi kliknout. Takhle neví kolik lidí skutečně hraje a je to pro potencionální reklamu lákavý cíl. :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jestli to dají tady,ten biograf,tak uvidí,že tvrdě narazili.Myslím si,že češi všeobecně nesnáší reklamy,takže jim na to bude klikat opravdu málo lidí.Holt,tahle hra se pomalu blíží svému konci a INNO si ji zničilo samo:)
 

DeletedUser4876

Guest
Tak ja na ně klidně kliknu ale jestli mi to dá 1hp nebo 1 energii tak to rychleji se mi to doplni samo než kliknu na tu reklamu :D
 
Vzhledem k tomu,že se jaksi bráním věcem,který mi jsou demokraticky vnucovaný a reálně jsem byl v kině naposleda cca před 25 rokama ,???????????.Velký kulový.
 

DeletedUser

Guest
Dneska jsem se po dlouhé době podíval na stav hráčů na světě Buffalo a dost mne to zarazilo.I přesto,že INNO tu nechává mrtvé schránky je nás tu jenom 2206 hráčů....To už je dosti alarmující číslo.Je smutné,že si INNO samo pokazilo hru,kterou si vydělávala obrovské částky:(
 

DeletedUser

Guest
Spousta lidí pochopila,že tahle hra jim nic nedá,tak proč kupovat nugety,já do týhle hry dal tisícovku,což je pakatel,někteří třeba 50-70 tisíc,věc názoru,ale dá se za to koupil celkem slušný auto,motorka a podobný ptákoviny a né to spát sem,být někdo na virtuální svéře,ale ve skutečnosti nula,můj názor natohlu hru a nugety

 

DeletedUser

Guest
Nikdo tě taky nenutí do hry dávat peníze....

To je ale chyba .. Chyba firmy, která hru dělá pro zisk...

Já být manažerem téhle hry, tak dělám vše pro to, aby to ty lidi "nutilo" dávat do hry peníze..

"Nutit" samozřejmě myslím v pozitivním slova smyslu..
 

DeletedUser13789

Guest
To je ale chyba .. Chyba firmy, která hru dělá pro zisk...

Já být manažerem téhle hry, tak dělám vše pro to, aby to ty lidi "nutilo" dávat do hry peníze..

"Nutit" samozřejmě myslím v pozitivním slova smyslu..

INNO jako takové nenutí hráče kupovat nuggety. Jenom je cpou (formou jakési reklamy) všude, kde to jde. Ti bohatší hráči si je koupí a dostanou výhodu. A to je přesně to, co nutí i ostatní hráče kupovat nuggety. Takže INNO to podle mě nemá špatně vymyšlené.
 

DeletedUser14443

Guest
To je ale chyba .. Chyba firmy, která hru dělá pro zisk...

Já být manažerem téhle hry, tak dělám vše pro to, aby to ty lidi "nutilo" dávat do hry peníze..

"Nutit" samozřejmě myslím v pozitivním slova smyslu..

to ano, ale oni se snaží vydělat peníze svým způsobem a vždy se najdou lidi, co se jim to nebude líbit :-)
 

DeletedUser1318

Guest
to ano, ale oni se snaží vydělat peníze svým způsobem a vždy se najdou lidi, co se jim to nebude líbit :-)
Nebude se jim líbit co?
Že se Inno snaží vydělávat peníze?
Nebo že si někdo kupuje nugety?
Nebo že se lidem nelíbí, ten "jejich" způsob vydělávání peněz, jenž následuje po totálním zmrvením původní koncepce westu?

Jedna věc je jistá, nevíme jedno, jestli jejich nový směr nese ovoce či nikoliv.
Existuje předpoklad, že u nás asi moc ne, bereme-li jako měřítko počty hráčů.
Podle jiného předpokladu bych v případě nárůstu příjmu spíš čekal reakci, jež vystihuje pořekadlo "psi štěkají - karavana jde dál".
Realita je taková, když někdo štěkne, je rychle smazán...

Takže obecně: jsou lidé, kterým se nelíbí nugety vůbec a jsou také lidé, kteří platili a nelíbí se jim současný pouťový west a povýšenecké a nadřazené chování těch, jejichž jsme zákazníky.
 

DeletedUser

Guest
Hele, nevíte něco k úspěchu "Můj příběh" v kategorii úkolů?

Jinak teď když koukám tak se v blízké době objeví další 4 úkolové řady(úspěchy) + akce "Modrý obojek"...
 

DeletedUser

Guest
Nikdo mě sice nenutí dávat do hry peníze,ale vy to přímo vnucujete a nákej blbec vám na to skočí a hned nakoupí ty kravinky co se dají koupit za prachy ve hře
 
Nikdo mě sice nenutí dávat do hry peníze,ale vy to přímo vnucujete a nákej blbec vám na to skočí a hned nakoupí ty kravinky co se dají koupit za prachy ve hře

A ty máš o ty "chudáčky" velikou starost. co?!

Mě pobaví, jak se všichni starají o ostatní. Jestli Inno nevydělává zbytečně moc na pitominách. Anebo naopak, kdyby zavedlo něco "lepšího", mohlo by klidně vydělávat víc. Že ostatní hráči "zbytečně" utrácejí svoje peníze. Tak snad hraju sám za sebe, rozhodnu o svém a není co řešit. Každý hráč to takto provede sám, on se rozhodne co udělá kolik utratí.


Ps: ti co nejvíc křičí, sami nejvíce utrácejí, tomu se říká licoměrnost...
 
No,ale ono se taky jedná o to,zač ti hráči utrácejí.Někdo chce mít mermomocí všechno co ve hře existuje,někdo si chce koupit premkoatd.Ale v podstatě jak psal Mc.je to každýho věc a nemá cenu brečet.
Dříve jsem s tím měl taky problém,dost mě vadilo,že na co se na starých světech člověk musel nadřit,to si dneska novici běžně můžou koupit.Prakticky cokoliv. Už mi to nevadí.
Jde o to,kam se vytratila radost ze hry.
Dalo by se to praktikovat i u ,,Človeče nezlob se,,. Položím na stůl 1000 před domek Kč s tím,že si dám 3 figury do domečku,jednu před domeček a budu házet tak dlouho dokud mi nepadne třeba 2,abych čtvrtou uklidil. Opravdu zábavné.
 

DeletedUser1318

Guest
Nikdo mě sice nenutí dávat do hry peníze,ale vy to přímo vnucujete a nákej blbec vám na to skočí a hned nakoupí ty kravinky co se dají koupit za prachy ve hře
V každém případě bys mohl volit uvážlivěji slova, případně vzít v úvahu i to, že ti "ňácí blbci" sponzorují i tvoje hraní. Inno není charita, víš?
Druhá věc je, jak říká správně Kluge, jestli je to pořád ještě ta hra, co nás bavila a přinášela radost...
 

DeletedUser9530

Guest
Plácnu to třeba sem, po pěti dnech je bonus 15 Dluhopisů/Nuggetů a já se ptám, když už to na mě při zapnutí hry řve, kde si můžu vybrat, že nechci nugetty ale dluháče? Jinak nechápu smysl oné grafiky a textu.

OjSkN.png
 
Nahoru