• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - update 2.05

u prvního zalogování dostaněš nugetty, u včech ostatních jen dluháče (ostatní=jiné světy) ... vybírat to nejde
 

DeletedUser

Guest
Pokud hraješ na více světech pod stejným jménem, na jednom světě obdržíš nugety a na ostatních dluhopisy. Vybrat si nemůžeš.

Edit: Pozdě :)

Takže jen doplním, že se původně měly získávat za denní aktivitu pouze nugety, ale protože by to zvýhodňovalo hráče, kteří hrají na více světech (získávali by velké množství nugetů), byly tam přidány dluhopisy jako sekundární odměna.
 

DeletedUser9530

Guest
První zalogování, jako ten 5. den, jakože jednou můžu dostat dluhopisy na S1 a za pět dní na S9?
 
jj, přesně tak. Ale neptej se mě na to, co se stane, když se na jednom světe dostaneš do skluzu ...
 

DeletedUser9350

Guest
Ne na jednom světě dostaneš ty nugety stejně a na jednom dluháky a je jedno zda se přihlašuješ stejně nebo v jiný den na 5 den kdy vyzvedáváš odměnu.
 
...pokud vynecháš den nedostaneš nic, a ten den se počítá zase jako první

takové mám nejradši co si něco odcitují a pak odpoví na něco jiného ... Ale jo pouč mě, když hraju na dvou světech a ty denní bonusy mám posunuté, co se pak děje. Předpokládám, že nugetty nemůžeš dostat dřít než, pět dní po posledním bonusu s nugety .. ale znám INNO a jeho vymakanost některých novinek, tak by mě nepřekapil ani jiný výsledek ...
 

DeletedUser9350

Guest
Ighas odpověď máš ode mně o kousek výše :D.

Zjednodušeně:
Svět A: Nugety vybírám v pondělí
Svět B: Dluháky vybírám v úterý
a tak to půjde i když se budeš přihlašovat na další světy během týdne. Nugety budou vždy za 5 dní jen jednou.
 

DeletedUser

Guest
Buďte v pohodě lidi.. na drakensang to ještě zdaleka nemá, tam je to už absolutní vytřískávárna..
 

DeletedUser

Guest
Hrál jsem starý West, hraju i nový...rozdíl nevidím, vždy se jedná o přístup hráče.
 
Nahoru