• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Valentýn 2016

Nechápu jedno, v oznámení je celkem prd, nicméně na wiki to je celkem hezky zpracováno, to už i ten jeden blbej prolink je nad vaše síly ?
 

DeletedUser6397

Guest
Budou srdíčka i za dobro?Myslím že minule se za dobro dostávali,ale nejsem si jistá...
 

DeletedUser7239

Guest
No tak hlavně jste zapomněli zase nahrát denní úkoly na sbírání srdíček, ale to už mně vůbec nepřekvapuje. :indián:
 

DeletedUser17809

Guest
Co ty denní, ale chybí info jestli na Floridě bude Scarlet a nezobrazuje se ten Indián z Rómea :D Dostal jsem úkol od Waupeeho o něm a šlus.
 
Zaujímalo by ma prečo za dobro dáva len 10 sŕdc za každých 7 bodov a nie ako cez deň mŕtvych 50 za 7. A to posilnenie štastia namiesto úlohy vo svetových odmenách...
 
Co ty denní, ale chybí info jestli na Floridě bude Scarlet a nezobrazuje se ten Indián z Rómea :D Dostal jsem úkol od Waupeeho o něm a šlus.

Musíš dojít k tomu Indiánovi, kterej je na mapě vpravo dole :D

Aha, tak tam mají opět chybu a indián nikde. Tak to už mě fakt vůbec nic nepřekvapuje....

A přijde mi, že ten systém světových odměn je nějak přestřelenej. Už teď máme na devítce komplet splněno....
 
Tohle je sice drobnost, ale INNO opět nedokázalo nahrát opakovatelnou událost dobře, jeho asi dvouletá série větších či menších kiksů i nadále bez přerušení pokračuje a nárokuje si místo v nějaké knize rekordů
 

DeletedUser

Guest
Na světě 1 je už splněno z komunitních událostí všechno, dostal jsem jedinečnou drahocenou truhlu - to je fofr .
 

DeletedUser3069

Guest
myslím, že skoro na všech světech bylo splněno hned první večer
 

DeletedUser16057

Guest
Museli nastavit velmi velmi nízký limit. Jelikož to bylo splněno na mnoha světech za cca 5h
 

DeletedUser

Guest
Buffalo
10.00 spuštění akce
10:17 Rivers of love
10:59 Modrý dopis
11:58 Posilnění štěstí
13:27 Úspěch
15:28 Jedinečná drahocenná truhla

:-)

Na S1 to muselo být 2x rychlejší...
 

DeletedUser16057

Guest
Ano, na S1 jsme Jedinečnou drahocenou truhlu získali již v 14:21
Což je k smíchu.
 

DeletedUser7239

Guest
Ano, na S1 jsme Jedinečnou drahocenou truhlu získali již v 14:21
Což je k smíchu.

Možná INNO počítalo s menší účastí. Anebo se k svátku Valentýna a soutěžním úkolům hojně kupovala srdíčka.
smiley-loveit.gif
 

DeletedUser16057

Guest
Menší účast by byla na 90% mrtvém světě. I tak, dali příliš nízké limity u světových odměn. Když na S1 minulý rok byl na poslední odměnu požadavek kolem 4 mega(možná víc). No a ejhle. Letos to muselo být lehce nad 1 mega.
 

DeletedUser9350

Guest
Opakovaná Scarlet naskočila hned o půlnoci, ale indián nikde...
 
Doufali, že slevou nalákají, aby si ho koupil i někdo, kdo na něj nemá UPD a provalil tak nugety. Ovšem snadno lze očekávat, že právě tento typ lidí, který by si ho třeba koupil za nugety si koupí i prémium, aby mohl pracovat prakticky nepřetržitě, čímž si posichruje závěrečnou bednu i s rezervou a bez pytle. Takže jen spoléají na chabé znalosti "kupeckých počtů" :D
 
Nahoru