• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Valentýn 2016

DeletedUser14966

Guest
Mám dotaz, na Dakotě a Arizoně mi normálně jede úkol - Spáleniště, kde po 2 hodinách opravuji ploty a závlahové zařízení. Na 9 úkol u Scarlett přijmu, odpracuji 2 hod. a druhý den ho tam už nemám a odpracované hodiny nikde....
 
Mám dotaz, na Dakotě a Arizoně mi normálně jede úkol - Spáleniště, kde po 2 hodinách opravuji ploty a závlahové zařízení. Na 9 úkol u Scarlett přijmu, odpracuji 2 hod. a druhý den ho tam už nemám a odpracované hodiny nikde....

Veškeré kapacity INNA i českého týmu byly téměř 100% vytíženy zaváděním prémiové akce u nákupu nugget a na tak podružné problémy, jako již týden nefunkční úkoly, se jim holt nedostávalo kapacit ...
 
Veškeré kapacity INNA i českého týmu byly téměř 100% vytíženy zaváděním prémiové akce u nákupu nugget a na tak podružné problémy, jako již týden nefunkční úkoly, se jim holt nedostávalo kapacit ...

Ano, je to tak, snaha INNO je vidět :angel:
A díky tomu si nemůžeme na nějakou nefunkčnost prémiové akce "nákupu nugget" stěžovat :radní:
 
Asi bude ještě víc veselo: Na betě jsem po dosažení hranice 185.000 srdíček nedostal slibovaných 50 UPD....

Tady jsem zatím této hranice ještě nedosáhl.

Dosáhl už někdo této hranice?
 

DeletedUser16057

Guest
Tak Velký pytel se srdíčky se již vrátil do Shopu na S1. :)
 
Koupit si ho teď by stejně bylo tak akorát k vzteku...i ve slevě je na těch zbývajících 9 dní drahej.
 
Konečně by někdo mohl opravit, aby při klikání na odesílání srdcí se neobjevovalo "Osud s tebou nejednal v rukavičkách" Už mě to docela dost se.e!
 

DeletedUser16057

Guest
hele a klikáš na lištu přátel, tak jak bys měl, nebo nějakým způsobem čítuješ (tak jako +-všichni) ?

Tak ono ti to hodí i když budeš posílat přes lištu přátel. To samé platí při nákupu itemů z obchodu(když jich potřebuješ hodně kousků) :)
 
Tak ono ti to hodí i když budeš posílat přes lištu přátel. To samé platí při nákupu itemů z obchodu(když jich potřebuješ hodně kousků) :)

U tý lišty se ale musiš hodně snažit, já s tím (myslím) problémy nikdy neměl. A ad obchod používej TW toolkit, ten se neseká i při číslech přesahující různá nerozumná množtví ...
 
také jsem se podivil že štěstí má novou modifikaci v podobě toho nálezu předmětů a produktů.
jediné co mě napadlo, že štěstí ještě ovlivňuje zranění, ale netuším.
 

DeletedUser9350

Guest
Drobný detail jakou souvislost má Luger P 08 s divokým západem? :D
 

DeletedUser3338

Guest
Štěstí by mělo zvyšovat pouze šanci na nalezení předmětu a ta nová sada přidává procenta jak pro předmět tak i pro produkt, ne?
 
Nahoru