• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Valentýn 2016

g58veA4.png


Trochu renonc ne? Ať počítám jak počítám, tak se mi zdá že jim ty dny nějak nesedí. Inno zřejmě zapomnělo, že letošní rok má únor 29 dní :D
 

DeletedUser4523

Guest
A zkusil jsi matematiku,maximalne 2 tridy? Kdyz to konci 3.3 v 10 rano,tak je to kolik?
 
Se teda taky přidám do zástupu místních natvrdlíků, co je tam blbě ? To, že u toho datumu chybí hodina ?
 

DeletedUser17809

Guest
Chtělo by to trochu matematiky, a zjistíš, že je to naprosto správně :)
 
na CZ serverech je to dobře .. u té bety skončila akce dnes, tam chyba byla. ale to se nás tady netýká!

pavlíku, jak tak na to koukám, ty se asi hodně nudíš, vzhledem k tomu že neustále hledáš jakékoliv chyby. co se tak přihlásit do týmu a pomáhat ty chyby opravit? ono nakonec zjistíš, že zas tak velký pravomoce CZ tým nemá.
 
Již jsem se k vašemu týmu hlásil, ale chtěli jste po mě Skype (nevím proč) a ten já nevedu.

A omlouvám se, že to tu plevelím něčím, co sem nepatří :(
 
Už mám v podstatě splněno sbírání srdíček. No ale řeknu vám, že zadarmo to není, fakt je třeba se do toho opřít. Docela by mně zajímalo, kolik srdíček posbírají ti hráči co jsou v relaci nevýdělečně nečinných. Já mám na Colorádu, kde se o akci nezajímám nějakých 80k srdíček.
 

DeletedUser

Guest
Na světech, kam chodím kliknout v zásadě max 2x denně, mám zhruba po 100k srdíček, s tím, že už jsem dva dny vypustil.
Na Eldorádu mám k dnešku 200k srdíček, splněno. Použil jsem za 100 nuget prémka na bonus energy a na 9 zadání prací (2x 14 dní). Pytel za UPD jsem nekupoval.
Na Floridě mám 166k, dělám práce v Rowe sadě, bez prémek a bez kupovaného pytle. Jen občas posilovák na energy - truhlu asi s odřenýma ušima stihnu.

Srdíčka posílám všude :D
 
210 a to nehrotím, špička je někde dalece přes 250. Hele, já si na tyhle akce vždycky pošetřím (ve hře) na dvě prémka, koupím hned ten velkej pytel (ona se ti ta cena jeho +- vrátí, jen odpadne stres :-)), sem tam sjedu nějakej šunt na energiii a dospěl do stavu, kdy mám v přátelích +90 poměrně aktivních lidí a nemám problém s tím to dám celé. Vlivem místní soutěže, jsem to těď zkusil na jiném servu bez pytle a téměř přátel a jen se zásobou prémek a posilováků a taky to šlo, jinak běžně končím někde na 80-100k +-, podle toho jak se mi (ne)chce.
 

z3l1

Člen týmu
Mám 254K srdíček s tím že na začátku jsem koupil pytel za 480 UPD a 2x premko na automatizaci...
První dny na kostele -- pak jsem zjistil že to dává mín srdíček následoval přesun na práce do středu mapy --
po dosazení 180K srdíček zase přesun na kostel... ;) takže ti lepší musí mít už tak okolo 260 - 270K... ;)
 

DeletedUser7239

Guest
Cha, jsem žabař. Kam se na vás hrabu se svými 30k min. - 90 k max na všech svých světech. :O
 

DeletedUser16057

Guest
Tam, kde jsem se "snažil" mám 130k. S tím, že jsem jel bez pytle ze Shopu a útraty cca 24 nugget(2x automatizace na 3 dny-6 dní celkem), pak jen čaje na doplnění energie(2-3x→za UPD).

Kde mi to bylo jedno, tak jsem byl schopný nasbírat v rozmezí 60-90k. S tím, že jsem byl každý den, zadáno však 4-8h za den po dobu akce. Tam jsem však neutrácel ani UPD, natož nuggety-zbytečnost.


Co se týče duel setu z losovačky. Co říct.. Někde mi za celou akci padly jen 2-3 itemy. Výjimečně na jednom světě mám komplet(na poslední "chvíli"-dnes padlo). S tím, že jsem každý den točil 2x(obě točení zdarma). Takže rvát nuggety nebo UPD do této losovačky.. jen blázen bude utrácet. :P
 
Zas na druhou stranu, já jsem z téhle akce jsem asi 700-800 UPD v plusu, což odpovídá zhruba 50 losováním, takže by možná nebyl až takovej problém se 'zadarmo' protočit k celé té sadě, teda kdyby tam byla ta potřeba :-).
 

DeletedUser

Guest
V tombole jsem točil jen free, a sadu se mi nepodařilo nasbírat nikde, ani nepodaří, bo mi padly 2 - 3 itemy na každý svět. Ještě nás čeká jedno točení tombolou. UPD celkem dost, budu končit v rozmezí 400 - 1000 UPD na každém světě, na Eldu jsem utrácel za čaje, přesto mi zbude víc než 400. Kolik UPD jsem ale měl před akcí, to nevím, neudělal jsem si záznam, ale tuším to lze dohledat.
 
Nahoru