• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - West sraz 2011

Zaujal Vás sraz a uvažujete o účasti? (nemůžete-li, hlasujte pro Ne)


  • Celkový počet hlasujících
    42
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser

Guest
Zdravím a pozdravuji:hoj: ,
rád bych se zeptal, kdy a kde se chystá letošní west srazík. Ten minulý byl naprosto špičkový a opět bych se rád zúčastnil, samozřejmě se svými kamarády a s dalšími členy westovské obce, kteří se na sraz taky už těší. Dle mého soukromého průzkumu je zájem dosti velký.
:zásek::zásek::zásek:
 

DeletedUser

Guest
Jestli nebude tak je pořádaný FAN sraz TW... Aspoň u nás na měst. fóře se to píše... :) Můžu napsat?
 

Deleted User - 31870

Guest
Prozatím nejsme na konkrétním místě a termínu domluvení, ale pokud se bude organizovat, tak se vše včas dozvíte.. :)
 

DeletedUser

Guest
Prozatím nejsme na konkrétním místě a termínu domluvení, ale pokud se bude organizovat, tak se vše včas dozvíte.. :)

Bylo by dobré udělat tady anketu, aby jste vy z vedení viděli že dost lidí má opravdu zájem ;-). o propagaci bych se postaral.
 

Deleted User - 31870

Guest
Jsi hodný, ale myslím, že to nebude potřeba. O sraz byl zájem už při první akci, takže se předpokládá, že bude i znovu. Navíc můžou dorazit i hráči z her jako Grepolis i Divoké kmeny, pokud to budou mít kousek nebo zájem se setkat.

Ankety jsou v tuhle chvíli zbytečné - místo a čas může změnit pohled na účast spoustě lidí.
 

DeletedUser

Guest
Taky si myslím, jen by se to tu celou dobu plnilo příspěvky ve kterých by uživatelé zoufali nad tím jestli jim rodiče dovoli ve 14ti někam vůbec jet.

jo přesně
já mám 13 let a na sraz bych chtěl jet ale nevím jestli mi to mamka dovolí
pokud nějaký sraz bude tak asi přijedu ale musím vědět kde to je atd...
 

DeletedUser765

Guest
flis:nejlepší ukecat rodiče ať jedou taky. :-) na srazech jsou všechny generace lidí, a užijou si to stejně. Rodiče tak o svá dítka nebudou mít strach a sami se seznámí s novými lidmi, popovídaj a třeba hra získá další hráče :-))). Pro některé to může být i celkem pěkný rodinný výlet.
 

DeletedUser

Guest
Někteří by zas rádi věděli aspon termín či místo aby se na to mohli připravit (naplánovat dovolenou apod.)
Jinak věřím že se to letos uskuteční, třeba i s hráči z jiných her ;-).
 

DeletedUser

Guest
monishkah: já vím
věřím že pojedu ale nesmí to být daleko jinak nebudu mít odvoz
 

DeletedUser

Guest
Flis:Z vlastní zkušenosti ti můžu doporučit abys tam vzal i rodiče...
Minule jsem tam s nimi byl(mimochodem je mi také 13:-)) a byli nakonec rádi že si tam mohli popovídat.I když nemají o hru valný zájem přece jenom jim to trošku změnilo názor.
Ať se ti zadaří a na srazu nashle;-)
 

DeletedUser

Guest
Jak vypadá takový sraz:kobylka:, ještě sem na něm nikdy nebil ale chystám se:siesta:...
´
S pozdravem K.P:radní:
 

DeletedUser

Guest
mam 2 otázky k srazu :kde byl minulý rok sraz? si to už nepamatuju. a ješte jedna otázka: sem se díval na fotky a někde sem tam viděl např. tetování 70$ to je jen taková upoutávka (nic se neplatí) nebo se odečítaj penize z našich učtu? a nebo to sou např 70$ ale je to 70 Kč?
děkuji za odpovědi
 

Deleted User - 31870

Guest
Loni byl sraz ve westernovém městečku Boskovice. Uvedené ceny jsou tamní (s hrou nemají nic společného), jako správné městečko používají uvnitř k placení $ místo korun (pravé peníze se vyměňovaly v jejich bance za $ používané pouze uvnitř městečka).
 
já doufám že se mě i ostatním bude daný termín hodit minulý rok to bylo u brna tak dofám že ted to bude poblíž prahy:siesta::kobylka:
 

DeletedUser

Guest
Loni byl sraz ve westernovém městečku Boskovice. Uvedené ceny jsou tamní (s hrou nemají nic společného), jako správné městečko používají uvnitř k placení $ místo korun (pravé peníze se vyměňovaly v jejich bance za $ používané pouze uvnitř městečka).

moc sem to nepochopil takže se tam vyměnej Kč za $ a tim se tam platí?
 
Nahoru