• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - West sraz 2011

Zaujal Vás sraz a uvažujete o účasti? (nemůžete-li, hlasujte pro Ne)


  • Celkový počet hlasujících
    42
  • Anketa uzavřena .

Deleted User - 31870

Guest
moc sem to nepochopil takže se tam vyměnej Kč za $ a tim se tam platí?

Ne tak úplně - koupíš si jejich městský dolary (vyměníš v jejich místní bance), se kterýma se jinde mimo městečko platit nedá (pokud ti zbydou, vrátíš je, nebo si je můžeš uschovat na památku).
 

DeletedUser

Guest
mam ještě jednu otázku dival sem na fotky a viděl sem tam že měli nějací lide na sobě nějaký kartičky to bylo aby se pozanlo že např. tam bylo MiMiTo a moje fotka jako lovec odměn nebo něco jinnýho??

Ne tak úplně - koupíš si jejich městský dolary (vyměníš v jejich místní bance), se kterýma se jinde mimo městečko platit nedá (pokud ti zbydou, vrátíš je, nebo si je můžeš uschovat na památku).

dik za přesné vysvětlení
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jjj co to bylo?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hm ještě se zeptám to se rozdávalo nebo sme si to museli vitisknout a bude to na srazu 2011?

a zeptám se Darling:
to a je to normálí 1 Kč =1 $? Nebo je to podle kurzu aktuálního :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Minimální peníz na rozměnění je tam 10Kč - 10 jejich dollarů ;)
 

Deleted User - 31870

Guest
hm ještě se zeptám to se rozdávalo nebo sme si to museli vitisknout a bude to na srazu 2011?

Na druhou otázku ti odpověděl james-m. Jmenovky byly připravené předem (pokud si hráči nahlásili účast), nebo pak provizorní přímo na místě v případě zájmu.
 

DeletedUser

Guest
jj takže 100 kč = 100$? to mě zajímalo a dík za to upozornění že je nim 10 kč ,ok diky darling
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
bude někdy nějaký sraz i pro hráče z Čech, nebo to budete dělat pořád na Moravě?
 

Deleted User - 31870

Guest
Přemýšleli jsme i nad jinými místy, ale tohle je zatím nejvhodnější. Vím, že třeba v Plzni je jeden westernový park, ale podle webu tam podobné akce nepořádají. Mám to taky přes půlku republiky, vždyť bydlím ještě o kousek dál než ty.. :)
 

DeletedUser13514

Guest
přes půlku je ještě v dobrý, ale já to mám přes celou :( takže jen tiše závidět Brnu a sedět doma na zadku...
 

DeletedUser

Guest
tak vzdalenost se nikdy neda vyresit. Spis to misto je moc drahy. Kdo tam uz jednou(nebo vicekrat byl), tak neuvidi nic noveho a naklad na 1den a noc za 3000kc na to abych poznal sve spoluhrace je docela solidni.
 
Teda to "výběrové řízení" které tu proběhlo mě docela pobavilo. Řeknu na rovinu (bez urážky), že to byla fraška a velice nesystémová. Každopádně mi to může být tak jako tak jedno, nepojedu tam. A co ušetřím, to podle rady 7supa vrazím do nugetů.
 

DeletedUser7836

Guest
Zraz sa nedá spraviť tak, že si povieme miesto a tam si to spravíme. Musíme sa pozerať na viacero vecí. Aké sú tam ceny, dopravná dostupnosť atď. Mali sme vybratý iný western park, ale tam nás odmietli s tým, že to majú plné. Potom zas od nás pýtali nehoráznu sumu za prenájom salónu len pre nás. Chceli sme to spraviť na inom mieste už len preto, že to v Boskoviciach bolo minulý rok. Avšak zo všetkých miest nakoniec bolo toto to najvhodnejšie.
 

DeletedUser

Guest
Teda to "výběrové řízení" které tu proběhlo mě docela pobavilo. Řeknu na rovinu (bez urážky), že to byla fraška a velice nesystémová. Každopádně mi to může být tak jako tak jedno, nepojedu tam. A co ušetřím, to podle rady 7supa vrazím do nugetů.

Pokud jde o sraz tak Boskovice jsou fajn i když to tam bylo loni - záleží jestli od toho očekáváte pokec s někým anebo jste chtěli poznat jiné místo.
PS:nevím že bych Ti někdy radil něco ohledně nugátů-asi narážíš na to že jsem někde řekl že pokud chceš nugetty tak hold musíš ušetřit jinde:::))::
 

DeletedUser

Guest
Zraz sa nedá spraviť tak, že si povieme miesto a tam si to spravíme. Musíme sa pozerať na viacero vecí. Aké sú tam ceny, dopravná dostupnosť atď. Mali sme vybratý iný western park, ale tam nás odmietli s tým, že to majú plné. Potom zas od nás pýtali nehoráznu sumu za prenájom salónu len pre nás. Chceli sme to spraviť na inom mieste už len preto, že to v Boskoviciach bolo minulý rok. Avšak zo všetkých miest nakoniec bolo toto to najvhodnejšie.

tak sem nahod alespon ty jina mista a duvody odmitnuti, staci strucne.
 
Nahoru