• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze...

EREWAN

Člen týmu
2/ žádná směrnice Innogames neurčuje povinnost pro členy týmu, učastnit se aktivně ve hře.

povinnost to rozhodně není, ale neměli by CHTÍT? Z logiky věci - nějaká hra mě baví, hraji ji ve volném čase, chci být prospěšný komunitě, případně dozvědět se víc "ze zákulisí". Pokud mě hra nezajímá, nebaví mě, nehraji ji, nerozumím tomu, proč bych se angažoval ve věcech se hrou spojených...
nemám osobně špatnou zkušenost se supportem a nechci kritizovat, jen mám trochu problém najít v tom nějakou racionálnost
 
povinnost to rozhodně není, ale neměli by CHTÍT? Z logiky věci - nějaká hra mě baví, hraji ji ve volném čase, chci být prospěšný komunitě, případně dozvědět se víc "ze zákulisí". Pokud mě hra nezajímá, nebaví mě, nehraji ji, nerozumím tomu, proč bych se angažoval ve věcech se hrou spojených...
nemám osobně špatnou zkušenost se supportem a nechci kritizovat, jen mám trochu problém najít v tom nějakou racionálnost

Tak tohle zase na druhou stranu chápu. Po třeba 10 letech už každej nemá tu vůli klikat rok co rok od znova. Angažování se ve věcech s hrou spojených z jistých setrvačných důvodů taky chápu. Nicméně špatně odváděnou práci to samozřejmě omlouvat nemůže...
 

EREWAN

Člen týmu
Po třeba 10 letech už každej nemá tu vůli klikat rok co rok od znova.
Tomu rozumím, nicméně kolik ze zmíněných skutečně nějaký z těch let klikali, aby se na ně vztahoval tento argument?
Angažování se ve věcech s hrou spojených z jistých setrvačných důvodů taky chápu.
Stejná setrvačnost se ale dá aplikovat na hru samotnou, navíc tě nic nedrží, můžeš svůj čas investovat efektivněji, navíc jsi odměňován herní měnou, kterou následně jako nehráč ani neuplatníš...

Na fóru se prakticky neobjevuje nic jiného než kritika (plus trollové a spam), ať už oprávněná nebo ne, když se vžiju do pozice, kdy se věnuji fóru/ticketům/wiki a tak dále a tak dále něčeho, co mě nebaví, nechci to hrát, argumentuji tím, že hrát to není moje povinnost, prakticky z toho nic nedostávám nazpět, herní měnu, která je pro mě nepoužitelná, urážky a rýpání od komunity, asi bych marně hledal tu motivaci, která mě požene dál, kvůli které to budu dělat, jakým způsobem mě to bude naplňovat, a proč bych si vymluvil s tím seknout...

edit: tímhle nikoho nevyzývám, aby se na to vykašlal, nebo nevolám po nějaké změně, jen říkám, jak bych se na to v takové pozici díval já
 
Nahoru